Įkraunama...
Įkraunama...

Auskaras bamboje

Ka manot apie auskariuka bamboje?
Atsakyti
Nelabai man tiesą sakant biggrin.gif Pati nė už ką nesiverčiau, labai nepatogu turbūt.
Atsakyti
grazu labai,o del patogumo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pliusiukas @ 2009 01 29, 21:43)
Ka manot apie auskariuka bamboje?


Nieko nemanau, paaugliu mada ir tiek smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kabuki @ 2009 01 29, 22:35)
Nieko nemanau, paaugliu mada ir tiek  smile.gif

gal ir paaugliu, bet grazu ane? grazus, tvirtas pilvukas ir zibantis auskariukas bigsmile.gif
Atsakyti
Gražu, jeigu gražus, lygus pilvas ax.gif
Atsakyti
tik kad pas mus trumpute vasara, o juk ziema nuoga bamba nevaiksciosi...
o jei kelnes normaliu liemeniu, o ne pazemintu... tada kaip? ko gero trinasi, gali ir iplysti oda ar pan.. nu uzkabinus...
Atsakyti
Pati nesiverčiau. Šiaip gražu, bet priklauso nuo auskaro. Jau kai įsiveria tokį, kad už kilometro žiba tai tikrai negražu. Ir kažkaip erzina mane noras demonstruot. Eina žiemą mergaitės nuogais pamėlusiais nuo šalčio pilvais ir auskaras žiba. Nu nežinau...
Atsakyti
man grazu wub.gif turejau du auskariukus bamboj, tik veliau viena teko issiimt ir uzgijo skylute doh.gif jei iki vasaros igausiu grazu pilvuka, tai reiks vel antra isiverti biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(melutia @ 2009 01 30, 00:56)
man grazu wub.gif  turejau du auskariukus bamboj, tik veliau viena teko issiimt ir uzgijo skylute doh.gif jei iki vasaros igausiu grazu pilvuka, tai reiks vel antra isiverti biggrin.gif  biggrin.gif


O kaip atrodo du auskarai bamboj? biggrin.gif

Pati turiu auskariuka jau kelis metus, tai per ta laikai nei uzkliuvo kur, nei kazkoki nepatoguma sukeles buvo. Aisku, jis pas mane nedidukas. Visokie kabantys tai gal ir kliuva.
Atsakyti
turiu tokį jau ketveri metai biggrin.gif
tikrai gražu.
ir niekad niekur neužkliuvo, ir apskritai nejaučiu, kad toks yra. dėl patogumo jokių problemų niekad neliko.
Atsakyti
[quote=Sinna,2009 01 30, 01:17]
O kaip atrodo du auskarai bamboj? biggrin.gif

hmm g.gif
as buvau viena isiverus, bet kvailas aukariukas man ta skylute vis tempe, kol galiausiai mazai odos bekabino, tai nusipirkau mazyti auskariuka kaip i koki antaki gal veria biggrin.gif o antra veriausi taip daugiau kabinant odos virs-po to senojo auskariuko smile.gif labai sunku paaiskint kaip, pamatyti reiketu biggrin.gif bet atrode tai thumbup.gif
Atsakyti