Įkraunama...
Įkraunama...

Auskaras bamboje

aš irgi turiu auskarą jau apie 4 metus, bet jau irgi biški pabodo ax.gif o kas bus kai jį išsiimsiu? ar labai matysis kad buvo skylė toj vietoj? ir dar klausimas o kas bus kai busiu nėščia? reikės jį išsiimti, nes turbūt labai ištems tą skylę g.gif
Atsakyti
QUOTE(jul-ija @ 2009 02 06, 11:23)
aš irgi turiu auskarą jau apie 4 metus, bet jau irgi biški pabodo ax.gif o kas bus kai jį išsiimsiu? ar labai matysis kad buvo skylė toj vietoj? ir dar klausimas o kas bus kai busiu nėščia? reikės jį išsiimti, nes turbūt labai ištems tą skylę g.gif

buvau kažkada kuriam laikui išsiėmus. tai, po savaitės ar dviejų tos skylutės net nematyt. lens.gif
Atsakyti
QUOTE(Laumė* @ 2009 02 06, 13:11)
buvau kažkada kuriam laikui išsiėmus. tai, po savaitės ar dviejų tos skylutės net nematyt.  lens.gif

o tai faina tada biggrin.gif bet kol nešiojote auskarą tai skylė buvo plati?( na ta prasme kad kažkur dvigubai didesnė nei ausyse skylės?) blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jul-ija @ 2009 02 06, 14:16)
o tai faina tada biggrin.gif bet kol nešiojote auskarą tai skylė buvo plati?( na ta prasme kad kažkur dvigubai didesnė nei ausyse skylės?) blush2.gif

na bent jau pas mane tai tokio didumo kaip ir bambos auskariuko. o kai nescia buvau, tai kai pradejo tempti ir auskaras nebetilpo skiluteje, as ji issimiau. o pagimdziusi vel sekmingai isiveriau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jul-ija @ 2009 02 06, 15:16)
o tai faina tada biggrin.gif bet kol nešiojote auskarą tai skylė buvo plati?( na ta prasme kad kažkur dvigubai didesnė nei ausyse skylės?) blush2.gif

unsure.gif na ne. visų pirma, tai aš nenešioju sunkių auskarų. šiaip tai net neįsivaizdavau, kad gali būti problemų dėl skylės dydžio unsure.gif
Atsakyti
Na man tai matosi,kad ir išsiimu auskarą,nors auskaras mažiukas,per abu nėštumus,buvau išsiėmus auskarą,skylė tik išsitempdavo,o po gimdymo iškart galėdavau įisivert vėl,net neatrodo,kad būtų žadėjusi užaugti lotuliukas.gif Žodžiu,man jis patinka thumbup.gif
Atsakyti
kai buvau 18 metu, teta padovanojo kvietim aissidurti auskara i bamba g.gif smile.gif is pradziu bijojau ir net gal but nenorejau, nes tada buvo toks bumas... bet issiduriau ir visia patenkinta. tiesa man tas gydomasis auskariukas visai nepadejo, puse metu puliavo, kol susiprotejau nusipirkti auksini auskariuka ir zinokit kaip su ranka nueme visus puliavimus... dabar esu labai patenkinta thumbup.gif to auksinio auskariuko taip ir neissiimu niekada, bet jis niekur nekliuva, o vasara kai yra proga nusirengti, tai labai graziai atrodo mirksiukas.gif thumbup.gif nesu is tu "lentu" kur pilvas prie nugaros pridziuves, bet nesu lasiniais apaugusi, tai auskariukas normaliai stovi ir netrukdo nei ziema nei vasara thumbup.gif
dziaugiuosi ir patariu kitoms mirksiukas.gif
Atsakyti
man nepatinka, nes turi jau vos ne kas antra mergina, todėl ir pati nesiverčiau. ir dar kad išsiėmus liktų randas, su nėštumu problemų būtų..
Atsakyti
QUOTE(minimo @ 2009 02 08, 20:06)
man nepatinka, nes turi jau vos ne kas antra mergina, todėl ir pati nesiverčiau. ir dar kad išsiėmus liktų randas, su nėštumu problemų būtų..

na ir kas kad kas antra turi! pas kiekviena jis vis kitaip atrodo, o ir ne del kitu bentjau dauguma veriasi, o del saves. man patinka as ir turiu. tau nepatinka, tai nesiverk bigsmile.gif
Atsakyti

QUOTE(Meiles_naktys @ 2009 01 30, 17:17)
Auskaras puosia, tik jeigu pilvukas dailus. O i lasinius nevertetu bandyt atkreipti demesio.

nevertetu atkreipt demesio, bet tas auskariukas tik isryskina lashinukas. bent jau man, jei bamboj auskaras, o pilvukas su lashiniais, tai matosi labiau lashinukai.

laikausi nuomones, bamboj auskaras tik graziame pilvuke rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Diana76 @ 2009 02 08, 19:32)
na ir kas kad kas antra turi! pas kiekviena jis vis kitaip atrodo, o ir ne del kitu bentjau dauguma veriasi, o del saves. man patinka as ir turiu. tau nepatinka, tai nesiverk  bigsmile.gif


drinks_cheers.gif Sutinku!!! o pas mane ir buvo auskaras, bet neprigijo jis man, tai issiemiau, paskui sunestejau ir kazkaip lb issitempe man ta skyle, tai toks kaip randas liko g.gif bet dar vistiek kai bus grazus pilvas, versiuos, man grazu... thumbup.gif mano silpnybe pirsinga visokie lotuliukas.gif liezuvy turiu. jega!! lotuliukas.gif
Atsakyti
Man tai irgi gražu, net ir pati labai norėjau jį įsiverti 4u.gif
Tik vienas dalykas mane sulaikė nuo to. Viena draugė įsivėrus auskarą nešiojo, o kai pastojo, pilvas bambos srityje juk tempiasi, tad toj vietoj, kur buvo auskaras, oda suplyšo...ir liko nemažas išilginis randas.. unsure.gif
Ir jo nei paslėpsi, nei ką.. Nemanau, kad visom taip atsitinka, bet jei atsitinka.. unsure.gif

ax.gif

Atsakyti