Įkraunama...
Įkraunama...

Auskaras bamboje

Vaikiška mada biggrin.gif
Atsakyti
kazkada man buvo labai grazu, bet amzius daro savo hihihi.gif ir jau norisi jo atsikratyti ax.gif kadangi nesioju labai smulkuti, tai niekur jis nesikabina ir visiskai netrukdo schmoll.gif
Atsakyti
Aš irgi turiu jau apie 4 metus. Nenešioju labai didelių auskarų, bet tokius šiek tiek nutįsusius, bet niekur nemaišo, nekliūna. Man gražu ir nebūtina demonstruoti. Aš dėl savęs įsivėriau, o ne dėl to, kad kitiems pasidemonstruot. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pliusiukas @ 2009 01 29, 21:40)
tik kad pas mus trumpute vasara, o juk ziema nuoga bamba nevaiksciosi...
o jei kelnes normaliu liemeniu, o ne pazemintu... tada kaip? ko gero trinasi, gali ir iplysti oda ar pan.. nu uzkabinus...

na as jau 2 metai turiu ir jokio nepatogumo nejauciu apsoliuciai nei ziema nei vasara. niekur nesikabina 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Victorious @ 2009 01 30, 13:46)
Vaikiška mada  biggrin.gif

bigsmile.gif tikrai taip nemanau! o tada kaip tu pavadintum auskariuka i apatines lupas?
Atsakyti
Aš auskarą nešioju kokia 8 metus ie man jis labai patinka ir netrukdo schmoll.gif Auskaras nedidukas, ir tikrai šis papuošalas dėl savęs, o ne dėl kitų wub.gif
Atsakyti
Auskaras puosia, tik jeigu pilvukas dailus. O i lasinius nevertetu bandyt atkreipti demesio. Minusas toks, kad netinkamai priziurint gali isslinkti ir liks nedailus randas... Siaip pati turiu ir tuom patenkinta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(melutia @ 2009 01 30, 14:03)

hmm g.gif
as buvau viena isiverus, bet kvailas aukariukas man ta skylute vis tempe, kol galiausiai mazai odos bekabino, tai nusipirkau mazyti auskariuka kaip i koki antaki gal veria biggrin.gif o antra veriausi taip daugiau kabinant odos virs-po to senojo auskariuko smile.gif labai sunku paaiskint kaip, pamatyti reiketu biggrin.gif bet atrode tai  thumbup.gif


Aisku, isivaizduoju mazdaug smile.gif O tau tas mazesnysis auskaras galutinai neisaugo lauk (neisplonejo oda visai)?
Atsakyti
QUOTE(lialytia @ 2009 01 30, 17:24)
Aš irgi turiu jau apie 4 metus. Nenešioju labai didelių auskarų, bet tokius šiek tiek nutįsusius, bet niekur nemaišo, nekliūna. Man gražu ir nebūtina demonstruoti. Aš dėl savęs įsivėriau, o ne dėl to, kad kitiems pasidemonstruot.  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif aš irgi vėriausi dėl savęs. ir mano bambaskariuką galima pamatyti nebent pliaže biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sinna @ 2009 01 30, 20:59)
Aisku, isivaizduoju mazdaug smile.gif O tau tas mazesnysis auskaras galutinai neisaugo lauk (neisplonejo oda visai)?


apsistovejo vietoj jau, nebesitempia daugiau ax.gif mirksiukas.gif vis per ta kvailuma jauna ir nora turet sustresni auskariuka cia taip gavosi doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
man taip pat patinka auskaras bamboj,labai graziai atrodo thumbup.gif ir pati planuoju isiverti smile.gif
Atsakyti
turiu jį jau senokai, kokius 4-5metus, kažkiek gal nusibodo, bet kaip ir daugelis čia rašiusių merginų nedemonstruoju jo visur ir visiems rolleyes.gif

tik va dėl patogumo tai kartais vargstu: turiu aš tokį diržą, na tokį kuris persikiša ir užsitvirtina (nežinau kaip paaiškint) ir bambaskaris dažnai užsikabina už tos sagties, kelis kartus jau pamaniau, kad išsiplėšiu...
Atsakyti
Isiveriau beveik pries 10 metu, niekad jis man netrukde, nes mazas labai.
As jo niekam nedeminstruoju, nes nenesioju itin trumpu drabuziu. Norejau jau pries kelis metus issiimti, nes jau truputi pabodo, bet maniskis nelabai leido, nes sake, kad jam grazu smile.gif
Atsakyti