Įkraunama...
Įkraunama...

Auskaras bamboje

pati turiu jau 7 metai ir esu lb patenkinta,man grazu blush2.gif ax.gif 4u.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(rraameke @ 2009 10 12, 21:23)
pati turiu jau 7 metai ir esu lb patenkinta,man grazu blush2.gif  ax.gif  4u.gif  cool.gif

as jau nei neatsimenu kiek metu ji turiu, bet taip pat esu labai patenkinta mirksiukas.gif
Atsakyti
Bamboj auskaras grazu kai ir pilvas grazus thumbup.gif
o kai pakibes lasiakas ir dar koks auskaras tabaluoja tai siaubelis doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
o man grazu net ir ant lasiaku. tai tiesiog tavo kuno papuosimas. Kad ir koks tas kunas butu..
Atsakyti
Buvau as irgi uzsimanius auskaro bamboj, bet kadangi labai bijau visokiu proceduru su adatom, labai ilgai ruosiaus, nuejau jau ciut nealpdama doh.gif Issirinkau auskara, atsiguliau (kad nenualpciau), o ta moteris man ciupt ciupt, sako uzsiaugink koki nors sluoksni ar ka, o tai ner ant ko verti, gali istrukti lotuliukas.gif (tuo metu baisiiai buvau nukudus plius apie bamba odos lisnos nebuvo) Va taip ir baigesi mano verimasis lotuliukas.gif Reiskia, ne visoms lemta. Dabar gal jau ir yra ant ko verti, bet noras praejo mirksiukas.gif Sekmes visoms 4u.gif
Atsakyti
Turiu isiverus gal kokius 4 metus ir labai man jis patinka. smile.gif ir kai pripratau kaip nebegraziai pilvas atrodo be auskaro smile.gif
Atsakyti
As pries 1.30h isiveriau biggrin.gif
Atsakyti
Minusu nematau jokiu, turiu jau trejus metus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*CHOCOLADE* @ 2009 10 14, 13:46)
Bamboj auskaras grazu kai ir pilvas grazus  thumbup.gif
o kai pakibes lasiakas ir dar koks auskaras tabaluoja tai siaubelis  doh.gif  lotuliukas.gif


Pritariu smile.gif Man is viso ne prie širdies tie auskarai bamboje schmoll.gif Gražu, aišku, ausyse, bet tik ne bamboje ar kitose vietose biggrin.gif Tai tik mano nuomonė rolleyes.gif
Atsakyti
turiu jau auskariuka bamboje kokius 4 metus ir nematau nei vargo nei nieko smile.gif jau be jo neisivaizduoju savo pilvo 4u.gif jei kas norite tikrai prasiverkite ir nesigailesite thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif ir as turiu auskariuka bamboje jau 5 metus, minusu jokiu nematau g.gif svarbiausia , kad man tai labai patinka thumbup.gif dabar jau neisivaizduoju savo bambos be auskaro ax.gif
Atsakyti
Auskariuką turiu ir aš, esu patenkinta, nors labai sunkiai žaizdelė gijo unsure.gif kartais užkliūna už sijono ar kelnių, bet nesigailiu, kad jį turiu thumbup.gif
Atsakyti