Įkraunama...
Įkraunama...

Auskaras bamboje

Kur Vilniuje rekomenduotumėt vertis? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
pliusa grazu,minusu nera smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ANGELIUKSTE @ 2009 07 10, 14:44)
as turiu auskariuka jau 6-7 m...esu tikrai patenkinta:)kazkaip be auskaro net bamba negraziai atrodo..gal todel, kad esu pripratus  ax.gif o kai  buvau nestuke.gif , tai issiemiau ir mazdaug karta per menesi prakisdavau auskariuka per skylute, kad neuzgytu ir tiek smile.gif dabar sekmingai nesioju ji toliau smile.gif  thumbup.gif

As auskariuka isiveriau gal pries 10 metu,kai tik tas bumas uzejo auskaru lotuliukas.gif jokiu problemu irgi neturejau,nei kliuvo,nei puliavo,o kai buvau nestuke.gif tada irgi issiveriau,o pagimdziusi,labai greitai atgavau savo pradine forma ir auskara is kart i bamba vel ikisau.....negrazu man be jo lotuliukas.gif truksta kazko nors tu ka doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
smile.gif+2009 09 08, 00:56-->
QUOTE(Lina smile.gif @ 2009 09 08, 00:56)
As auskariuka isiveriau gal pries 10 metu,kai tik tas bumas uzejo auskaru lotuliukas.gif jokiu problemu irgi neturejau,nei kliuvo,nei puliavo,o kai buvau nestuke.gif tada irgi issiveriau,o pagimdziusi,labai greitai atgavau savo pradine forma ir auskara is kart i bamba vel ikisau.....negrazu man be jo lotuliukas.gif truksta kazko nors tu ka doh.gif  lotuliukas.gif

Man irgi kazko issiemus lyg truksta,pilvas net keistai atrodo,kai visalaik beveik tik su auskaru matau biggrin.gif
Atsakyti
cia visoms tas pats buna issiemus 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš du metus turejau auskara, dabar kaip nėščia tai išsiemiau, ir užgijo, tai teks po gimdymo kada vel isiverti blush2.gif
Atsakyti
kad gražu, tai sutinku thumbup.gif
o mano draugė tai ir problemų turėjo... žaidė su savo sūneliu lovoje ir netyčia jis smarkiau patempė į save kaldrą, kuri buvo užsikabinusi už jos auskaro, tai jis taip ir išplyšo verysad.gif paskui gana ilgai ji gydėsi...
Atsakyti
QUOTE(_eg0iste_ @ 2009 08 18, 18:52)
Kur Vilniuje rekomenduotumėt vertis?  blush2.gif  4u.gif

Vilniuje, rekomenduoju cia
Atsakyti
o pati procedūra skausminga?
Atsakyti
kaip viena pazystama sake, tai tas pats kaip uodas igeltu smile.gif bet cia poros sekundziu darbas, tad manau, jei noro yra tai galima iskenteti blush2.gif
o pati as atspari tokiems skausmams, tai idurimas toks nesmarkus, kokiai bitei igelus skaudziau buna.
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2009 09 16, 09:18)
Vilniuje, rekomenduoju cia

kodėl būtent čia? 4u.gif
Atsakyti
Man pas kitas grazu,bet pati nenoriu smile.gif
Atsakyti