Įkraunama...
Įkraunama...

The body shop

QUOTE(evelinute999 @ 2009 01 31, 01:38)
aciu uz nuomones 4u.gif tikriausiai nelabai vertas demesio g.gif


bent jau as antra kart jo nepirkciau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(deine @ 2009 01 31, 16:55)
bent jau as antra kart jo nepirkciau schmoll.gif

aš irgi schmoll.gif
Atsakyti
Man idejo konsultante pameginti vitamino c kapsulyciu,tai kazkaip tikejausi geresnio efekto schmoll.gif Is pradziu tepesi lyg nieko,toks riebumo jausmas jautesi,o paskui pradejo traukti oda ir dilgcioti..Tai nuskubejau praustis,kazkas netiko,bet itin retai man sualergizuoja oda,tai nezinau kas mane taip sualergizavo gal vitaminui c esu jautri g.gif
Atsakyti
as pries pora dienu nusipirkau difuseri ir vakar pasistaciau, siandien atsikelus visi namai nuostabiai kvepia wub.gif

user posted image

tik spicy vanila kvapo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2009 01 31, 20:15)
Man idejo konsultante pameginti vitamino c kapsulyciu,tai kazkaip tikejausi geresnio efekto schmoll.gif Is pradziu tepesi lyg nieko,toks riebumo jausmas jautesi,o paskui pradejo traukti oda ir dilgcioti..Tai nuskubejau praustis,kazkas netiko,bet itin retai man sualergizuoja oda,tai nezinau kas mane taip sualergizavo gal vitaminui c esu jautri g.gif


gali buti, nes vitC ne visiems tinka. Kapsulytes odos man negrauzia smile.gif. Po ju reikia tepti kremuka, nes jos nenaudojamos, kaip savarankiska priemone, todel ir traukia oda kai susigeria. Kapsules naudojamos pries drekinima, geriausia nakciai mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(eglute2002 @ 2009 02 01, 16:34)
gali buti, nes vitC ne visiems tinka. Kapsulytes odos man negrauzia smile.gif. Po ju reikia tepti kremuka, nes jos nenaudojamos, kaip savarankiska priemone, todel ir traukia oda kai susigeria. Kapsules naudojamos pries drekinima, geriausia nakciai mirksiukas.gif

As iskarto po plovimo veida ir issitepiau nesitepus kremu,tai kogero,del to veido oda ir suerzinau,bet kazkaip daugiau nesinori bandyti.Dar liko dvejos kapsulytes tai sutepsiu ir palepinsiu savo rankytes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Manija69 @ 2009 01 30, 19:41)
Visgi kas man patinka iš TBS tai kanapių rankų kremas, dabar vėl nusipirkau,tai tas kavapas toks nostalgiškas wub.gif Gal reikia daugiau ką iš kanapių pabandyt g.gif  bigsmile.gif

man labai patiko lupu balzamas good.gif dar planuoju koju krema pirkti, tik kad niekaip su pipirmete nesibaigia lotuliukas.gif ai tiesa, veido kremas labai labai wub.gif Mano oda misri, bet ziemai jis labai tinka wink.gif

QUOTE(evelinute999 @ 2009 01 30, 20:08)
gal kam teko isbandyti si paakiu krema ir pasidalintu ispudziais  ax.gif user posted image

O man jis patiko, jautesi sioks toks paakiu odos paskaistejimas, ir oda lyg glotnesne. Tik rudeniui (altesniam sezonui, nuo spalio galo) nerizikavau jo naudot, nes bent nuo dieninio ir naktinio - tempe oda.
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2009 02 01, 16:43)
As iskarto po plovimo veida ir issitepiau nesitepus kremu,tai kogero,del to veido oda ir suerzinau,bet kazkaip daugiau nesinori bandyti.Dar liko dvejos kapsulytes tai sutepsiu ir palepinsiu savo rankytes smile.gif


Oi dziaugsis tavo rankytes thumbup.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
O jau buvo kalbeta apie šepetėlius kūnui skaistalams ir t.t. ?
Pirkau tą didžiausią tai negalėjau atsidžiaugt, nusipirkau skaistalams na toks niekam tikęs pasirodė g.gif O kaip Jums ?
Atsakyti
QUOTE(Adietka @ 2009 02 02, 00:39)
O jau buvo kalbeta apie šepetėlius kūnui skaistalams ir t.t. ?
Pirkau tą didžiausią tai negalėjau atsidžiaugt, nusipirkau skaistalams na toks niekam tikęs pasirodė  g.gif  O kaip Jums ?


Man didysis tai pasaka wub.gif Jau 2 turiu, o skaistalu is pradziu nepatiko, galvojau atgal i parduotuve nest, bet dabar kazkaip visai ipratau naudot ir patenkinta esu. thumbup.gif Uztai seseliams ir kiti sepeteliai man nepatiko schmoll.gif Dar vakar parduotuvej kabuki pabandziau, tai visai mielas pasirode....
Atsakyti
As planuoju sita pirkti, tai gal cia tas didysis g.gif
user posted image
Atsakyti
ar kas bandete priemones nuo celiulito? gal galite ka parekomenduoti, ar veiksmingos? 4u.gif
Atsakyti