Įkraunama...
Įkraunama...

The body shop

QUOTE(Mėtų arbata @ 2009 04 22, 22:10)
o man vyšnių labai patinka kvapas  rolleyes.gif  turiu ir kūno sviestuką ir dušo žele  wub.gif  o vat moringa priešingai.labai nepriimtinas kvapas.
Kiekvienai iš mūsų juk patinka skirtingi kvapai  smile.gif  nieko keisto  smile.gif
beje,labai nusivyliau šiais šešėliais:
http://www.thebodysh...8777m#anchor001
gal kuri norėtų pirkti?man per šviesi spalvytė.vos vos tik matosi blizgiukas.nepatinka man tokie...naudojau nedaugiau penkis kartus..

o vat patenkinta esu labai šiais:
http://www.thebodysh...;prdcode=30379m
va kaip tik tą tokią violetinę spalvytę turiu.Gražiai atrodo,tolygiai tepasi,išsilaiko visą dieną  wub.gif  thumbup.gif



o man kaip tik moringu nerealus kvapas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jugita_m @ 2009 04 24, 14:57)
Jo as turiu sveitimuisi skirtas pirstines, pirstuotas.  thumbup.gif
O ypac po pirties. ir dar po maudyniu pasitepus sviestu.  wub.gif

O mergaites, kaip yrs su sampunais ir kondicionieriais? Mano plaukai labai ilgi ir saknys labai riebaluojasi. Koki patartumete?

Plaukuciams tau dilgeliu tiktu arba guaranu (dilgeliu skirtas riebiems plaukuciams, guaranu - ploniems, pakelia juos) Mano rieboki plaukai as juos daznai pamainom naudoju wink.gif Tik plaudama ilgus - muiluok tik saknis, kad netycia nepasausintu viso ilgio plauku wink.gif Balzamai abudu man labai patiko wink.gif
Atsakyti
Jei kalbant aplamai apie plaukų priežiūrą su TBS,tai iš šampūnų tinka tik vienas-su imbieru.Galiukus ir šiek tiek visus plaukučius kaskart po trinkimo patepu:
http://www.thebodysh...;prdcode=49759m ,
ir po kokio soliariumo ar džiovinimo pasipurškiu mėlynių purškikliu. smile.gif esu bandžiusi mėlynių balzamą,bet nepatiko.Daugiau kažkaip neeksperimentuoju su serija plaukams.Galvoju tik išbandyti kaukę ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėtų arbata @ 2009 04 25, 16:58)
Jei kalbant aplamai apie plaukų priežiūrą su TBS,tai iš šampūnų tinka tik vienas-su imbieru.Galiukus ir šiek tiek visus plaukučius kaskart po trinkimo patepu:
http://www.thebodysh...;prdcode=49759m ,
ir po kokio soliariumo ar džiovinimo pasipurškiu mėlynių purškikliu. smile.gif  esu bandžiusi mėlynių balzamą,bet nepatiko.Daugiau kažkaip neeksperimentuoju su serija plaukams.Galvoju tik išbandyti kaukę  ax.gif

Ir as naudoju ta aliejuka vynuogiu. O ar geras tas melyniu purskalas? Ar verta pirkti? Duoda kokios matomos naudos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay @ 2009 04 25, 18:59)
Ir as naudoju ta aliejuka vynuogiu. O ar geras tas melyniu purskalas? Ar verta pirkti? Duoda kokios matomos naudos? g.gif


Aš turiu tą mėlynių purškalą - man jis neblogai sudrėkina plaukus, jie labiau žvilga ir laaabai skaniai kvepia.. bet kažkokio super efekto tikrai nėra, bent jau man.. antrąkart nepirksiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay @ 2009 04 25, 18:59)
Ir as naudoju ta aliejuka vynuogiu. O ar geras tas melyniu purskalas? Ar verta pirkti? Duoda kokios matomos naudos? g.gif



ir patinka tas galiukam serumas vynuogiu? as jau puse isnaudojau, man kazkaip jokio poveikio doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 04 26, 12:03)
ir patinka tas galiukam serumas vynuogiu? as jau puse isnaudojau, man kazkaip jokio poveikio  doh.gif

As naudoju kerastase aliejuka ant slapiu plauku, o TBS aliejuka ant sausu. pora paspaudimu ant delnu uzlasinu ir per visus plaukus perbraukiu. Duoda blizgesio jis, bet tikrai negydo, uztai visus plaukus perbraukiu del blizgesio. Antra karta nepirksiu tongue.gif
Atsakyti
Man tai tame aliejuke gerai, kad lengviau issukuoti plaukus su juo po plovimo. Ir kvapas malonus, as irgi antra karta nepirksiu.
Atsakyti

Man tai, labai patinka rozinio aliejuko kvapas wub.gif ,esu turejusi.Taciau kaina,manau per didele jo,nes toks mazytis buteliukas, o kaina kiek pamenu buvo apie 80 litu.
Atsakyti
QUOTE(*moon* @ 2009 04 19, 12:12)
Gal kas naudojat skaistalus bangeles ir seselius kubelius ka gero ar blogo galite pasakyti?

Seseliai kubeliai thumbup.gif Turiu 2 komplektus 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti