Įkraunama...
Įkraunama...

The body shop

QUOTE(kiss @ 2009 02 02, 13:09)
As planuoju sita pirkti, tai gal cia tas didysis g.gif
user posted image

Cia kabuki. Didysis stai cia http://www.thebodysh...;prdcode=10607m
Atsakyti
QUOTE(Adietka @ 2009 02 02, 13:11)


bigsmile.gif aciu, teks keisti uzsakyma, nes daug apie ji geru atsiliepimu skaiciau 4u.gif
O gal yra kabuki naudojanciu ir turi atsiliepimu, nes mineralinei pudrai lyg ir ji rekomenduoja g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kiss: 02 vasario 2009 - 13:29
QUOTE(kiss @ 2009 02 02, 13:21)
bigsmile.gif aciu, teks keisti uzsakyma, nes daug apie ji geru atsiliepimu skaiciau 4u.gif
O gal yra kabuki naudojanciu ir turi atsiliepimu, nes mineralinei pudrai lyg ir ji rekomenduoja g.gif

Man gerulis,gerai padengia,minkštutis,šeriai nebyra rolleyes.gif daugiau neturiu reikalavimų šepetėliui,tad man jis thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramirėja: 02 vasario 2009 - 14:21
QUOTE(ramirėja @ 2009 02 02, 14:20)
Man gerulis,gerai padengia,minkštutis,šeriai nebyra rolleyes.gif daugiau neturiu reikalavimų šepetėliui,tad man jis  thumbup.gif

Aciu uz nuomone 4u.gif Perkant kartu mineraline pudryte jam ir nuolaida yra UK parduotuveje TBS kabuki thumbup.gif
O didysis sepetelis itariu ir Lietuvoje panasiai kainuoja.
Atsakyti
QUOTE(kiss @ 2009 02 02, 16:57)
Aciu uz nuomone 4u.gif Perkant kartu mineraline pudryte jam ir nuolaida yra  UK parduotuveje TBS kabuki  thumbup.gif
O didysis sepetelis itariu ir Lietuvoje panasiai kainuoja.

As manau, kad jis turetu irgi labai fainas but. O didyji Lt pirkau is Fifa_Pifa, kazkiek virs 40 Lt berods mokejau.
Atsakyti
Vakar išbandžiau braškių scrub'ą, labai patiko thumbup.gif galvoju reikės nusipirkti visą pakuotę
Atsakyti
O aš vakar gavau aviečių skrubą - nu gryna aviečių uogienė, tyk lyžtelėjus įsitikinau, kad ji nevalgoma smile.gif
Atsakyti
Siandien uzmaciau kad jau prekyboj pasirode maroko rozes aromatai... wub.gif
Toks labai svelnu kvapas, bet ziauriai man patiko wub.gif wub.gif
Yra kaip visad pasirinkime pienelis, kremas, duso zele, sveitiklis.
Atsakyti
Ilgai naudojau body shopa, ir is tikruju nieko gero. Kremai drekina, kvepia, bet manau galima rasti pigesniu analogu. Plauku prieziuros linija - LEVA tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Adietka @ 2009 02 02, 19:47)
O aš vakar gavau aviečių skrubą - nu gryna aviečių uogienė, tyk lyžtelėjus įsitikinau, kad ji nevalgoma smile.gif



lotuliukas.gif
Atsakyti
Istikro nera jau toks stebuklas TBS, bet perku vien todel kad tikiuosi kad ji yra bent kaskiek geresne nei visi lorealiai, garinje ir tt. nors is kt puses priklauso tam paciam lorealiui visos biggrin.gif Clinique, lancome ir kt tikrai brangu jeigu susipirkt visa kosmetika nuo galvos iki koju, o TBS ypac jei per platintojus tai dar padori kaina.
Kolkas esu patenkinta siom priemonem: Aloe serumu veidui, aloe paakiu kremuku bei aloe kremu su SPF15, paprastas Aloe dieninis kremas nepatiko tas pats kas ir nieko gal todel kad mano oda sausa.
Fainas Aloe rutulinis dezodorantas, vyriskas irgi geras.
Labai patinka Kakavos sviestas
Turiu Kanapiu sviesta, kvapas nelabai patinka ir perdaug kieta konsistencija, siaip sausa oda gerai drekina.
Naudoju nuo striju krema poveikio jokio, gal kad pr velai pradejau naudot (nors gydytojai sako kad tie kremai visi yra mitas nuo striju ir nuo celiulitu).
Stangrinamasis kuno losjonas taip pat nepatinka, konsistencija faina gerai susigeria, bet kvapas isitepus tai nekoks, vyro tikrai nenudziuginsi tokiu kvapu lotuliukas.gif
Bandziau Paakiu krema su vit C, tai maniau kad oda nusilups nuo veido toks baisus perstejimas, gerai kad tik meginuka pasiemiau doh.gif
Duso zele faina: moringa, alyvuogiu, shea, mango
Duso zele Zaliosios arbatos labai britkus kvapas, pyliau dideliais kiekiais kad greiciau pabaigti nes labai pykindavo.
Patys geriausi sampunai ir balzamai Melyniu.
Medaus sampunas toks eilinis nieko ipatingo bet naudot galima.
Labai faina kauke plaukams Aguonu plaukai tokie glotnus, slidus kaip silkiniai atrodo, siaubingai nepatiko Brazilisku riesutu plauku kauke, nes plaukai pasidarydavo labai riebaluoti siurkstus kaip siaudai, kai perplaudavau su sampunu ir dar balzamu tai viskas liuks, na gal sita kauke taip ir turi but naudojama, bet perdidele tada terlione.
Nepatiko ramunelio makiazo valiklis nes siaubingai griauze akis.
Neblogi ir lupu balzamai.
Fainas brazilisku riesutu kuno sveitiklis, Mango sveitiklis toks vidutinis.
Atsakyti
Ar esate kuri naudojusi sita? ax.gif

user posted image

arba si? ax.gif

user posted image

kokie butu atsiliepimai? ax.gif beje, ar musu TBS parduotuvese tokiu yra? g.gif
Atsakyti