Įkraunama...
Įkraunama...

The body shop

mergaitės, reikia patarimo 4u.gif
kokia jūsų nuomone apie kūno losjonus? sviestukas vasarai man per riebus blush2.gif norisi ko nors lengvesnio, bet kad ir gerai drėkintų. Tai galvoju apie losjoną. Tik va kokį kvapą issirnkti? g.gif doh.gif
sviestuką turiu pasijų kvapo, labai patinka gaivus kvapas wub.gif deja losjono pasijų nėra unsure.gif tai galvoju apie papajų ar mango, o gal kokosų g.gif padėkit apsispręst mirksiukas.gif
Papildyta:
o pas mus pardėse nėra jokių akcijų?
Atsakyti
QUOTE(mimoza:) @ 2009 04 22, 19:02)
mergaitės, reikia patarimo 4u.gif
kokia jūsų nuomone apie kūno losjonus? sviestukas vasarai man per riebus blush2.gif  norisi ko nors lengvesnio, bet kad ir gerai drėkintų. Tai galvoju apie losjoną. Tik va kokį kvapą issirnkti? g.gif  doh.gif
sviestuką turiu pasijų kvapo, labai patinka gaivus kvapas wub.gif  deja losjono pasijų nėra unsure.gif  tai galvoju apie papajų ar mango, o gal kokosų g.gif  padėkit apsispręst mirksiukas.gif
Papildyta:
o pas mus pardėse nėra jokių akcijų?

Na jau del kvapo tai pati turi nueit - nueik pasibandyk, pasitepk (nes ant odos jie skirtingai kvepia wink.gif ) pauostinek, ir issirinksi good.gif O siaip dar piure man vasarai patinka, lengva, greit isigeria
Atsakyti
QUOTE(agvill @ 2009 04 21, 12:15)
siandien uosciau naujos serijos vysniu sviesta ir peneli akcija dabar galvojau nusipirksiu, bet jau kvapas padek dieve man kaip prarugusi vysniu uogiene, nu kas cia pasidare su TBS ir dar buvo nuolaida moringos kvapu linijai tai kuno sviesto kvapas dar baisesnis, na baisu

o man vyšnių labai patinka kvapas rolleyes.gif turiu ir kūno sviestuką ir dušo žele wub.gif o vat moringa priešingai.labai nepriimtinas kvapas.
Kiekvienai iš mūsų juk patinka skirtingi kvapai smile.gif nieko keisto smile.gif
beje,labai nusivyliau šiais šešėliais:
http://www.thebodysh...8777m#anchor001
gal kuri norėtų pirkti?man per šviesi spalvytė.vos vos tik matosi blizgiukas.nepatinka man tokie...naudojau nedaugiau penkis kartus..

o vat patenkinta esu labai šiais:
http://www.thebodysh...;prdcode=30379m
va kaip tik tą tokią violetinę spalvytę turiu.Gražiai atrodo,tolygiai tepasi,išsilaiko visą dieną wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mėtų arbata: 22 balandžio 2009 - 21:19
QUOTE(mimoza:) @ 2009 04 22, 21:02)

Papildyta:
o pas mus pardėse nėra jokių akcijų?


Siandien buvau. Yra vysniu kvapo sviestui ir duso zele -30% thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jugita_m @ 2009 04 22, 22:23)
Siandien buvau. Yra vysniu kvapo sviestui ir duso zele -30% thumbup.gif

moringu serijai taip pat rolleyes.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėtų arbata @ 2009 04 22, 23:10)
o vat patenkinta esu labai šiais:
http://www.thebodysh...;prdcode=30379m
va kaip tik tą tokią violetinę spalvytę turiu.Gražiai atrodo,tolygiai tepasi,išsilaiko visą dieną  wub.gif  thumbup.gif

ir aš tokią turiu, thumbup.gif
o pardoškėse pirma užkelia kainas, po to akcijos lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mandra Sandra: 22 balandžio 2009 - 22:00
as pries savaite isigijau TBS medines sukas ir sveiciancia pirstine is kanapiu pliuosto. na sukos kaip sukos, o vat kempine daro stebuklus, taip maloniai masazuoja, o oda svelni kaip kudikio thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mufasa @ 2009 04 23, 14:09)
as pries savaite isigijau TBS medines sukas ir sveiciancia pirstine is kanapiu pliuosto. na sukos kaip sukos, o vat kempine daro stebuklus, taip maloniai masazuoja, o oda svelni kaip kudikio thumbup.gif

Kas cia per kempine ar pirstine? Kiek ji kainuoja? bigsmile.gif Ir man reiktu sveiciancios pirstines ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay @ 2009 04 23, 18:57)
Kas cia per kempine ar pirstine? Kiek ji kainuoja? bigsmile.gif  Ir man reiktu sveiciancios pirstines ax.gif


itariu kad cia sita:

user posted image

hemp body mitt wink.gif
bet kainos tai nezinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(ChinChin @ 2009 04 23, 19:24)
itariu kad cia sita:

user posted image

hemp body mitt wink.gif
bet kainos tai nezinau g.gif

manau ten apie paprasta pirstuota kalbejo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mufasa @ 2009 04 23, 13:09)
as pries savaite isigijau TBS medines sukas ir sveiciancia pirstine is kanapiu pliuosto. na sukos kaip sukos, o vat kempine daro stebuklus, taip maloniai masazuoja, o oda svelni kaip kudikio thumbup.gif

As sukomis sukuodavau dregnus plaukus, tai jos po kurio laiko (gan greitai is tikro) eme pasiniuotis - na visos atplaiselem tokiom nuejo..
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2009 04 23, 21:04)
manau ten apie paprasta pirstuota kalbejo g.gif


Jo as turiu sveitimuisi skirtas pirstines, pirstuotas. thumbup.gif
O ypac po pirties. ir dar po maudyniu pasitepus sviestu. wub.gif

O mergaites, kaip yrs su sampunais ir kondicionieriais? Mano plaukai labai ilgi ir saknys labai riebaluojasi. Koki patartumete?
Atsakyti