Įkraunama...
Įkraunama...

The body shop

QUOTE(*moon* @ 2009 04 19, 12:12)
Gal kas naudojat skaistalus bangeles ir seselius kubelius ka gero ar blogo galite pasakyti?

As turiu dvi paletes seseliu kubeliu. Nuostabiausi seseliai thumbup.gif Ir visos drauges kurios bande sake, kad superiniai seseliai 4u.gif Riebiai dengia, nesubega gana ilgai, labai spalvos grazios bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*moon* @ 2009 04 19, 12:12)
Gal kas naudojat skaistalus bangeles ir seselius kubelius ka gero ar blogo galite pasakyti?


man tai bangeles super, taip graziai veidas blizga, tik ju labai nedaug reikia thumbup.gif
ir seseliai kubeliais man superiniai, nori ryskesniu dazai slapiai, nori maziau ryskumo dazai sausai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(deine @ 2009 04 20, 10:16)
man tai bangeles super, taip graziai veidas blizga, tik ju labai nedaug reikia thumbup.gif
ir seseliai kubeliais man superiniai, nori ryskesniu dazai slapiai, nori maziau ryskumo dazai sausai mirksiukas.gif


o naudojat visam veidui ar tik skruostams?
Atsakyti
QUOTE(mimoza:) @ 2009 04 20, 21:25)
o naudojat visam veidui ar tik skruostams?


visam veidui mirksiukas.gif , man taip graziau blush2.gif
Atsakyti
siandien uosciau naujos serijos vysniu sviesta ir peneli akcija dabar galvojau nusipirksiu, bet jau kvapas padek dieve man kaip prarugusi vysniu uogiene, nu kas cia pasidare su TBS ir dar buvo nuolaida moringos kvapu linijai tai kuno sviesto kvapas dar baisesnis, na baisu
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay @ 2009 04 19, 21:00)
As turiu dvi paletes seseliu kubeliu. Nuostabiausi seseliai thumbup.gif  Ir visos drauges kurios bande sake, kad superiniai seseliai 4u.gif  Riebiai dengia, nesubega gana ilgai, labai spalvos grazios bigsmile.gif

Pritariu,šešėliukai geruliai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(agvill @ 2009 04 21, 12:15)
siandien uosciau naujos serijos vysniu sviesta ir peneli akcija dabar galvojau nusipirksiu, bet jau kvapas padek dieve man kaip prarugusi vysniu uogiene, nu kas cia pasidare su TBS ir dar buvo nuolaida moringos kvapu linijai tai kuno sviesto kvapas dar baisesnis, na baisu

Na del vysniu tai pritariu, bet moringos - man pats skaniausias kvapas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(agvill @ 2009 04 21, 12:15)
siandien uosciau naujos serijos vysniu sviesta ir peneli akcija dabar galvojau nusipirksiu, bet jau kvapas padek dieve man kaip prarugusi vysniu uogiene, nu kas cia pasidare su TBS ir dar buvo nuolaida moringos kvapu linijai tai kuno sviesto kvapas dar baisesnis, na baisu



o man vysnios nerealiai kvepia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(agvill @ 2009 04 21, 12:15)
siandien uosciau naujos serijos vysniu sviesta ir peneli akcija dabar galvojau nusipirksiu, bet jau kvapas padek dieve man kaip prarugusi vysniu uogiene, nu kas cia pasidare su TBS ir dar buvo nuolaida moringos kvapu linijai tai kuno sviesto kvapas dar baisesnis, na baisu


Man vysnios visai patinka thumbup.gif . Turiu kuno losiona - kvepia skaniai wub.gif
Atsakyti
Korektorius,tinkantis paakiam ir veido demelem maskuoti. Flawless concealer (jei neklystu vadinasi)user posted image Nusipirkau sita gera daiktą.. ir nepataikiau su spalva, nepagalvojau, kad bus tokia tamsi spalva... gal kuriai panelei, kuri yra tamsesnes odos noretu. Parduosiu uz 18lt. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mangale @ 2009 04 21, 21:30)
Korektorius,tinkantis paakiam ir veido demelem maskuoti. Flawless concealer (jei neklystu vadinasi)user posted image Nusipirkau sita gera daiktą.. ir nepataikiau su spalva, nepagalvojau, kad bus tokia tamsi spalva... gal kuriai panelei, kuri yra tamsesnes odos noretu. Parduosiu uz 18lt.  4u.gif

O tai grąžint nebūtų galima, jei iš parduotuvės pirkai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Egloshke @ 2009 04 22, 08:35)
O tai grąžint nebūtų galima, jei iš parduotuvės pirkai g.gif

Kad as nulupau apsaugine plevele.. gi naudotis ruosiausi. Tai jau nieks parduotuvej tokio atgal neims schmoll.gif
Atsakyti