Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo pagyrų puodas - 5

QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2009 02 05, 16:04)
aš nepiktai, prisiminiau Sobieskos aplinkinių komentrarus  mirksiukas.gif


Tai aš ne dėl to perklausiau "piktai ar nepiktai", tiesiog pasitikslinau biggrin.gif
Jei nepiktai, tai priimu kaip gerą įvertinimą ax.gif
Atsakyti
Kaktusine labai daili dėžutė.
Aurelija_ma sagiukas wub.gif
deimushk,man tavo rėmelis su gėlytėm ir pakaba labai patiko 4u.gif
Rodaus ir aš savo ''šedevrą'':
user posted image
Atsakyti
QUOTE(deimushka @ 2009 02 05, 21:58)


grazus darbai thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(grite @ 2009 02 05, 22:59)


Grazi deze wub.gif , o tie smuikai cia serveteles? ar dekupazinis popierius? Isduok kur pirkai, man reikia su muzikos motyvais kazko ir nerandu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Amura @ 2009 02 05, 22:37)
grazus darbai  thumbup.gif
Papildyta:
Grazi deze  wub.gif , o tie smuikai cia serveteles? ar dekupazinis popierius? Isduok kur pirkai, man reikia su muzikos motyvais kazko ir nerandu  doh.gif

Taigi čia servetėlės.O čia parsisiuntėm gi iš wilmelio biggrin.gif Mačiau pas mus ,,Menojoj,,
Kitaip tariant artmanijoj .Šiaip gal panos turi ?
Atsakyti
QUOTE(grite @ 2009 02 05, 23:41)
Taigi čia servetėlės.O čia parsisiuntėm gi iš wilmelio biggrin.gif Mačiau pas mus ,,Menojoj,,
Kitaip tariant artmanijoj .Šiaip gal panos turi ?


aisku, Wilmelis gerai biggrin.gif Buvau sendien artmanijoj Vln perverciau du albumus serveteliu su muzikos motyvais nieko nebuvo, geles pagrinde, pasiule dekupazini popieriu su muzikiniais bet nu toks nekoks jis ten... schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amura: 05 vasario 2009 - 21:46
QUOTE(grite @ 2009 02 05, 21:59)
Rodaus ir aš savo ''šedevrą'':

Dailu wub.gif tik va klausimukas pasistojo: cia smuika ar vyno buteli laikysi. biggrin.gif
Ant mano vyno dezutes Craclis dziusta, turesiu greita proga pasirodyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 02 05, 23:50)
Dailu wub.gif  tik va klausimukas pasistojo: cia smuika ar vyno buteli laikysi. biggrin.gif
Ant mano vyno dezutes Craclis dziusta, turesiu greita proga pasirodyt ax.gif

Nea nei smuiko nelaikysiu anei vyną dėsiu.Nuo virvės skyles užglaisčiau ir dabar yra dėžutė-skrynutė lotuliukas.gif Čia mano vyresnioji paprašė su smuikais dėžės gal kokias natas ar dainas susidės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(deimushka @ 2009 02 05, 21:58)
Aurelija-ma , nereali sage  wub.gif , labai labai, net negaliu kaip noriu tokios  wub.gif
Kaktusine , labai grazu  thumbup.gif
Estete, tikrai verta laukti pavasario, kad pasipuost tokiom grozybem  wub.gif

As irgi pasirodysiu po ilgos pertraukos  blush2.gif Vis neturejau laiko nufotkinti  blush2.gif


Deimushka, labai gražu ax.gif Labai man patiko antrieji foto rėmeliai (tie kur su ornamentais). Čia servelėlė ar kas kita? Kur pirkot? Mar reikia kažko panašaus, tik juoda-balta cool.gif
Atsakyti
QUOTE(deimushka @ 2009 02 05, 21:58)
Aurelija-ma , nereali sage  wub.gif , labai labai, net negaliu kaip noriu tokios  wub.gif
Kaktusine , labai grazu  thumbup.gif
Estete, tikrai verta laukti pavasario, kad pasipuost tokiom grozybem  wub.gif

As irgi pasirodysiu po ilgos pertraukos  blush2.gif Vis neturejau laiko nufotkinti  blush2.gif


Deimushka, labai gražu ax.gif Labai man patiko antrieji foto rėmeliai (tie kur su ornamentais). Čia servelėlė ar kas kita? Kur pirkot? Mar reikia kažko panašaus, tik juoda-balta cool.gif
Atsakyti
aciukas kas pagyre mano sagiuka visoms po balioncika 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

grite tavo smuikiukas thumbup.gif
ir deimushka jei nemaisau pakaba ir remelis wub.gif grazumelis thumbup.gif
Atsakyti
Mergaites, aciu visoms 4u.gif
Serinute, cia servetele is wimelio 4u.gif

Dar viena dezele idesiu blush2.gif Mamai dariau kaledoms..
http://images46.fotk...P1060215-vi.jpg
Kazko neduoda man nuotraukos ikelti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deimushka: 06 vasario 2009 - 08:54
o deimushka smile.gif kokia faina dezute, vis galvojau kaip padaryti prieskonine :)mestelejai minti smile.gif nu labai fainiai.. Man ir anie labai faini darbeliai, nu labai, pertrauka i nauda smile.gif
Atsakyti