Įkraunama...
Įkraunama...

TUPPERWARE

QUOTE(giedregie @ 2009 02 01, 18:41)
sveikos,
as viodeo klipe apie tupperware gaminius vaikam pamaciau pedutes/bato matuokli smile.gif
ar galima ji is ko nors isigyti? kiek kainuoja? ir iki kokio dydzio bato ismieros jis matuoja?

Yra dabar mačiau išpardavime pėdutės matuoklis, kainuoja jis 25 Lt. Tik nepamenu, iki kokio dydžio galima išmatuoti g.gif
Atsakyti
Man rodos iki 32
Atsakyti
Spygly,o tavo katyte neuzsimano pamedzioti?Ar neatsiranda medziokles instinktai?
Atsakyti
QUOTE(vaida39 @ 2009 02 01, 19:56)
Spygly,o tavo katyte neuzsimano pamedzioti?Ar neatsiranda medziokles instinktai?

Vaida, trys katytės. lotuliukas.gif
Paskutinis off topikas 4u.gif
Hipnozė
Atsakyti
QUOTE(spiglys @ 2009 02 01, 18:44)


o iki keliu cm ar batu ismieros jis matuoja? na, kad nebutu - nusipirkau ir pamatau, kad mes senai isauge ta daikta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giedregie @ 2009 02 01, 20:55)
o iki keliu cm ar batu ismieros jis matuoja? na, kad nebutu - nusipirkau ir pamatau, kad mes senai isauge ta daikta smile.gif

Man rodos iki 32, o gal iki 30 g.gif
Atsakyti
iki 30 dydzio, batuko vidus iki 20 cm (issitraukiau is tases specialiai pasiziuret)

kadangi mes dar neisaugom, tai man sis daikciukas labai patogus, uztaikau koki ispardavima ir iskart pamatuoju batuka ar tinka, nereikia nei vaiko tempt, nei pagaliuku lankstyt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(spiglys @ 2009 02 01, 21:34)
Vaida, trys katytės. lotuliukas.gif
Paskutinis off topikas  4u.gif
Hipnozė

ziurke tai fantastiska.Parodziau savo vyrui,o jis sako :tai kas ja nupese?Ot tundra...(mano vyras)Ir katytes grazios.Nors man visi katinai grazus.Dievinu katinus!
Atsakyti
Senai svajoju apie sfinksa wub.gif bet kaina ju kandziojasi doh.gif bet ir mano foksterjeras nesugyventu - tai ir stabdau poster_offtopic.gif as irgi prie off topic

sakykit merginos ar ta vaikiska lekste galima deti i saldytuva, o po to su ja pasildyti mikrobangu krosneleje likusi maistuka? Kataloge nieko apie tai neparasyta unsure.gif
Atsakyti
chera, dėl šildymo tai pagal teisybę negalėtų, nes mikrobangėj maisto šildymui skirti Extra Pliusai ir kiti tam reikalui skirti indai. O praktikoj tai šildom beveik visuose induose, iš savo merginų žinau, kad net šildo ir signaturiukuose, netgi sumuštinių dėžutėse, optimukuose ir t.t.


Spigliuk pritrenkei su foto bigsmile.gif žiurkytė bigsmile.gif nesupratau pradžiau, galvojau, kad katė su fotošopinta lotuliukas.gif atsilikus aš pasirodo, nežinojau, kad tokių yra blush2.gif
Atsakyti
Gal kuri kaunietė norėtų su manimi keistis, turiu naują, nenaudotą Žiedo formą 1,5l iš Demo krepšio, o norėčiau naujos, nenaudotos Samba pyraginės, 30,7 cm, 59psl 4u.gif Rašyti AŽ mirksiukas.gif
Atsakyti
merginos kaip pas jus Tchef serijos peiliai? na nzn pikta as ant savo, vakar reikejo morkyte supjaustyti i sriuba, na nepjauna jis man nors tu ka, pasemiau sena maximini peili jis man geriau pjauna nei sitas, jau taip nusivylus... nors ji dar tik kaip savaite turiu... doh.gif
Atsakyti