Įkraunama...
Įkraunama...

TUPPERWARE

Na maniškiai tai normaliai pjauna, aš pirkau nekataloginius, tuos brangesnius, o tu čia apie kuriuos, Dolli_ ?
Atsakyti
nekataloginius Tchef serijos peiliukas, net obuoli ir ta man sunkiai jis pjauna, nzn bet toks ssss.... keikiau keikiau zepterinius, bet vel ji mieliau imu i ranka...
Atsakyti
Dolli_, teks tau ir man pirktis TW galąstuvus mirksiukas.gif
Atsakyti
na bet apsurdas, jei jau po savaites jis man taip pjauna tai apie kokia kokybe ju tada kalba eina, kaip nauja peili nusiperki, tai ziurek visada isipjauni kur nors, o cia... Na gerai baigiu apie juos, tik buvo idomu, ar kitom jie taip pjaunasi smile.gif
Atsakyti
Man tie peiliai liuks, nors jau žiūriu kad galąstuvo šaukiasi, bet aš patenkinta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolli_ @ 2009 02 03, 09:12)
nekataloginius Tchef serijos peiliukas,  net obuoli ir ta man sunkiai jis pjauna, nzn bet toks ssss....  keikiau keikiau zepterinius, bet vel ji mieliau imu i ranka...

Bandyk grąžint jei netenkina kokybė, kol dar negalandai wink.gif Vėlai gali pasakyt, kad nemokėjaui peilio pagaląst ir sugadinai smile.gif
Atsakyti
bet tai kur kreiptis, i vilniu skambintis i ofisa , ka sakyt, kad nepjauna? sakys mergyt neisidirbinek.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolli_ @ 2009 02 03, 09:47)
merginos kaip pas jus Tchef serijos peiliai? na nzn pikta as ant savo, vakar reikejo morkyte supjaustyti i sriuba, na nepjauna jis man nors tu ka, pasemiau sena maximini peili jis man geriau pjauna nei  sitas, jau taip nusivylus... nors ji dar tik kaip savaite turiu...  doh.gif

Neblogai,bet prisimenu pirkau FISKARS tai tikrai dziaugsmo buvo daugiau cool.gif Buvo astresni!!!
Atsakyti
QUOTE(Ulitka @ 2009 02 03, 11:09)
Neblogai,bet prisimenu pirkau FISKARS tai tikrai dziaugsmo buvo daugiau cool.gif Buvo astresni!!!

Mano Fiskars irgi buvo aštresni, bet paskui labai jau klaikiai išsikraipė doh.gif ir rankenos nusidėvėjo.... Šitie man atrodo rimčiau, aš galąstuvą turiu, tai manau problemų nekils....
Tik galvoju, kad man jų mažiau gal reikėjo g.gif Ypač patiko didelis Šefo ir universalus peiliukas wub.gif . Tie tai man thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Oliukas31 @ 2009 02 03, 12:15)
Mano Fiskars irgi buvo aštresni, bet paskui labai jau klaikiai išsikraipė  doh.gif  ir rankenos nusidėvėjo.... Šitie man atrodo rimčiau, aš galąstuvą turiu, tai manau problemų nekils....
Tik galvoju, kad man jų mažiau gal reikėjo  g.gif  Ypač patiko didelis Šefo ir universalus peiliukas  wub.gif . Tie tai man  thumbup.gif

drinks_cheers.gif Man draugė sakė, kad super yra tie du peiliai didysis ir universalus wub.gif
Aš tai dabar labai laukiu indelio mikrobangėj šildyti, labai geras daiktukas, bendradarbės turi, labai džiaugiasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolli_ @ 2009 02 03, 10:57)
bet tai kur kreiptis, i vilniu skambintis i ofisa , ka sakyt, kad nepjauna? sakys mergyt neisidirbinek..  g.gif

Sandeliai yra dar Šiauliuose ir Panevėžyje. Realiai pakovot galima, jei nėr kokybės. Tik negaląsk, nes prikibs , kad pati kalta. Nusinešk maxsiminį ir realiai parodyk kaip jis pjauna ir kaip tw mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(spiglys @ 2009 02 03, 12:24)
Sandeliai yra dar Šiauliuose ir Panevėžyje.

g.gif man atrodo, kad ten tik ofisiukai, nes prekes gauna iš Vilniaus, aišku, siuntimui pakeisti turėtų ir ten priimti
Atsakyti