Įkraunama...
Įkraunama...

Burejos Vilniuje

QUOTE(Rituxx @ 2009 09 01, 08:23)
Na ką  smile.gif buvau vakar pas Virginiją, galiu pasakyti  kad ir kaip psichologė man ji padėjo ir manau būrėja ji nėra prasta.

idomu butu suzinoti,kiek ima Virginija uz apsilankyma?
Ir kiek Svetlana is Pasilaiciu? Kiek supratau is temos,ja per LNK vel rode,kad butent ji Radziui sekme ispranasavo ir,kad su seneliu susitiks.Ar as klystu? g.gif
Atsakyti
Būčiau dėkinga, jei man į AŽ įmestumėt Svetlanos iš Pašilaičių kontaktus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jolacka @ 2009 10 06, 09:47)
Būčiau dėkinga, jei man į AŽ įmestumėt Svetlanos iš Pašilaičių kontaktus 4u.gif

Ar čia ta pati Svetlana, kurią vakar per TV rodė? g.gif Jei taip tai ir aš norėčiau gauti jos kontaktus.. ax.gif
Ir gal kas buvo pas ją? Ar tikrai ji tokia nebloga?
Atsakyti
Sveikos. Kaip suprantu sioje temoje laisvai galime dalintis bureju kontaktais, todel gal galima juos siusti ne asmeniskai, o parasyti bendrai? Juk del to burejos nenukentes, joms pacioms tik dar geriau bus, nauju klienciu paplus wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Gugė @ 2009 10 06, 10:33)
Ar čia ta pati Svetlana, kurią vakar per TV rodė?  g.gif  Jei taip tai ir aš norėčiau gauti jos kontaktus..  ax.gif
Ir gal kas buvo pas ją? Ar tikrai ji tokia nebloga?

mano drauge vaiksciojo pas ja uzkalbinejo vaika,tai vaiksciojo gal 5 kartus,ir dar sake ateit ir ateit,tai jai nusibodo vaiksciot,ir nebeejo daugiau,ejo pas ta seneli apie kuri rasiau smile.gif

beja,siand skambinau tai valiai is zirmunu,tai ji pati ir pakele rageli,ir gyvena ten pat,rusiskai pradejo sneket,susitarem kad rytoj 1val ateisiu,bet dabar planai pasikeite gal kas nores vietoj manes nueit?bet supratau kad pas ja eiliu ner,sake galiu ir siand ateit kada noriu,bet tokia keista ji man pasirode,sakau kokia stavke jusu,sako 20lt,poto sako cia labai pigu,vilniuj nerasiu pigiau,o as sakau yra dar tokiu kurios sako kas kiek gali tiek ir duoda,o ji vel pradejo savo sneket,na galit i salona nueit ir 500lt sumoket ir nieko nepasakys gero,as sakau tikiu tikiu biggrin.gif nueiciau tikrai del idomumo,bet nelabai iseina,tai sakau gal kuri nores nueit? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lappe @ 2009 10 06, 13:36)
Kaip suprantu sioje temoje laisvai galime dalintis bureju kontaktais, todel gal galima juos siusti ne asmeniskai, o parasyti bendrai? Juk del to burejos nenukentes, joms pacioms tik dar geriau bus, nauju klienciu paplus wink.gif


Aš niekada nerašyčiau žmogaus kontaktų čia viešai vien etikos sumetimais - gal jis to nenori o ir manęs neprašė. Juk nesunku paklausti pačių būrėjų, ar jos sutinka. Viena čia mano minėta būrėja, kiek prisimenu, nelabai norėjo, kad kaimynai girdėtų, kas čia ko pas ją vaikšto; nes dažnai būna, kad kaimynai pavydi, skundžia tarnyboms ir pan. Geriausia perduoti info asmeniškai.
Papildyta:
QUOTE(zwezda0702 @ 2009 10 06, 13:38)

bet tokia keista ji man pasirode,sakau kokia stavke jusu,sako 20lt,poto sako cia labai pigu,vilniuj nerasiu pigiau,o as sakau yra dar tokiu kurios sako kas kiek gali tiek ir duoda,o ji vel pradejo savo sneket,na galit i salona nueit ir 500lt sumoket ir nieko nepasakys gero,as sakau tikiu tikiu biggrin.gif


Labai normali kaina. Kadaise ji ėmė tik 10 Lt, man kažkaip nesmagu buvo tiek palikti, siūliau daugiau, bet ji griežtai - ne, tik 10 Lt. Taip kad numušinėti kainą nuo 20 Lt yra juokinga, sorry...
Atsakyti
SVEIKOS smile.gif
Ar galetu man kuri nors parasyti i az Svetlanos is pasilaiciu telefono numeriuka smile.gif
Labai buciau dekinga smile.gif
O gal kuri nors pas ja buvo ?
Atsakyti
Sveikutės, būkit geros, parašykit į AZ ir man Svetlanos iš Vilniaus kontaktus. Man labai reikėtų su ja susitikti, reikalas labai svarbus. Pagelbėkit. Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Lobelija @ 2009 10 06, 15:06)
Sveikutės, būkit geros, parašykit į AZ ir man Svetlanos iš Vilniaus kontaktus. Man labai reikėtų su ja susitikti, reikalas labai svarbus. Pagelbėkit. Ačiū.


cia gal tos kur vakar per tv rode? smile.gif kur radzis lankosi pas ja?
as irgi noreciau pas ja nueit blush2.gif taip jau isgyre visi, kad gundausi ir as biggrin.gif
Atsakyti
Laukiu ir as mergaites kontaktu svetlanos ax.gif nepatingekit imeskit, as turiu is senos temos jos nr bet nezinau ar visdar toks pat. parasykit i az. O gal yra apsilankiusiu? gal pakomentuotu konkreti ji ar ne?
Atsakyti
Ir man jei galima butu permeskit kas turit jos kontaktus. Is anksto labai labai aciu smile.gif
Atsakyti
ta telefona rasti-kelios minutes darbo SM ar per google mirksiukas.gif
Man tik idomu,kokie jos ikainiai...Nes greiciausiai tai kitokie nei 2006 ar 2008 metais...
Atsakyti