Įkraunama...
Įkraunama...

Burejos Vilniuje

QUOTE(vaižgantė @ 2009 10 07, 13:10)
Kiek kartų pas ją esu buvus, taip ir yra...
Turiu Svetlanos knygą.

O kaip vadinasi knyga ir kur ja galima įigyti?
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2009 10 07, 13:10)
Kiek kartų pas ją esu buvus, taip ir yra...
Turiu Svetlanos knygą.

O kaip ta knyga vadinasi? Ir kur ją galima nusipirkti?
Atsakyti
sveikos, tai tos svetlanos nr kaip suprantu niekas nenori duoti? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2009 10 07, 22:46)
sveikos, tai tos svetlanos nr kaip suprantu niekas nenori duoti?  blink.gif

iveskite i paieska bureja Svetlana ir nesunkiai rasite.
Atsakyti
Ką tik sugrįžau iš Galinos ir nežiūrint į niūrų dangų , širdyje taip gera ir ramu. Į visus mano pateiktus klausimus gavau aiškius ir konkrečius atsakymus. Nebuvo ilgo vandenėlio pilstymo , o to ir nereikia. Darbo klausimu iškart pasakė kas buvo ir taip tiksliai , kad net pati nustebau. Žodžiu , tikrai rekomenduoju ją , jei norite gauti tikslius atsakymus į jums rūpimus klausimus. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(berta75 @ 2009 10 07, 16:00)
O kaip ta knyga vadinasi? Ir kur ją galima nusipirkti?


"Pas būrėją Svetlaną".
Pirkau iš knygos vertėjos. Kur dar ją galima gauti, aš nežinau. Gal kartais "Zodiake" yra? Nežiūrėjau.
Atsakyti
Laba,artimiausiu metu zadu apsilankyti pas senuka is Z.ezeru,Voiteka.Ar atejus reikia jam viska pasakoti,kas dedasi,ko noriu,ar jis pats pajaus?Patarkit,prasau
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2009 10 08, 12:29)
"Pas būrėją Svetlaną".
Pirkau iš knygos vertėjos. Kur dar ją galima gauti, aš nežinau. Gal kartais "Zodiake" yra? Nežiūrėjau.

Ačiukas smile.gif bandysiu ieškoti.
Atsakyti
kazkada klausiau, ar pildosi Galinos pranasystes, nes niekaip nesiseke ilga laiko tarpa, duzo viltys, svajones. kai nuejau pas Galina ir paklausiau to, ko norejau, ji man pasake, kad tas issipildys iki metu pabaigos, paskui patikslino rugsejo-spalio menesis. na ir ka, is tikruju issipilde, vyras gavo gera darba ir mes kraustomes i siltuosius krastus gyvent wub.gif taip, kaip ir sake Galina
Atsakyti
QUOTE(Ajkilina @ 2009 10 09, 09:57)
kazkada klausiau, ar pildosi Galinos pranasystes, nes niekaip nesiseke ilga laiko tarpa, duzo viltys, svajones. kai nuejau pas Galina ir paklausiau to, ko norejau, ji man pasake, kad tas issipildys iki metu pabaigos, paskui patikslino rugsejo-spalio menesis. na ir ka, is tikruju issipilde, vyras gavo gera darba ir mes kraustomes i siltuosius krastus gyvent  wub.gif taip, kaip ir sake Galina



SVEIKINU 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Belieka uz jus pasidziaugti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(berta75 @ 2009 10 07, 15:00)
O kaip vadinasi knyga ir kur ja galima įigyti?
Papildyta:

O kaip ta knyga vadinasi? Ir kur ją galima nusipirkti?

Knyga galima isigyti nuejus pas pacia bureja Svetlana,maciau sekcijoje padeta guli,kaina ,berods,15 litu ax.gif
Jei nepasikeites,nr yra toks 867273561
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maybe24: 09 spalio 2009 - 08:50
QUOTE(maybe24 @ 2009 10 09, 09:49)
Knyga galima isigyti nuejus pas pacia bureja Svetlana,maciau sekcijoje padeta guli,kaina ,berods,15 litu  ax.gif
Jei nepasikeites,nr yra toks  867273561

Ačiū biggrin.gif
Atsakyti
Gal gali kas nors parasyti Virginijos adresiuka, nes ji lyg ir nebe Karoliniškėse...
Atsakyti