Įkraunama...
Įkraunama...

Burejos Vilniuje

Radau jos numeriuka, tikiuos nuo 2008 metu nepasikeites... O kokios buvo jos stavkes 2006-2008? blush2.gif
Atsakyti
Oho, kokia reklama per LNK vakar buvo Svetlanai bigsmile.gif Turbut net eilute susidarys pas ja ax.gif
Atsakyti
Elziuk, ar gali ir man atsiusti Svetlanos numeriuka? Niekaip nesulaukiu jos kontaktu.
Atsakyti
QUOTE(lappe @ 2009 10 06, 12:36)
Sveikos. Kaip suprantu sioje temoje laisvai galime dalintis bureju kontaktais, todel gal galima juos siusti ne asmeniskai, o parasyti bendrai? Juk del to burejos nenukentes, joms pacioms tik dar geriau bus, nauju klienciu paplus wink.gif

kai tapo aisku,kad Valia vis dar ten pat,tai pasidalinsiu :Zirmunu 81-38...
Kiek pamenu is seniai,ji buvo paprasta senyva moteriske labai paprastai gyvenanti,kazin ar ir tu klientu pas ja yra...
Ir is jos burimo pamenu tik viena fakta,dabar po daugelio metu galiu ivertinti,kad buvo jos zodziuose tiesos.Galbut ir noreciau vel pas ja apsilankyti,tad tikiuosi,kad apsilankiusios parasys ir cia kazka viesai.
QUOTE(zwezda0702 @ 2009 10 06, 12:38)
beja,siand skambinau tai valiai is zirmunu

lauksime vel issamiu ispudziu,kai apsilankysi pati 4u.gif

QUOTE(Elziukas1984 @ 2009 10 06, 17:59)
Radau jos numeriuka, tikiuos nuo 2008 metu nepasikeites... O kokios buvo jos stavkes 2006-2008?  blush2.gif

as tai neisivaizduoju,bet greiciausiai mazesnes nei po Nuo iki laidu reklamos...
Be to uztikau info,kad ir knyga ji yra isleidus...Ja galima rasti Mazvydo bibliotekoje... mirksiukas.gif
Gal kas skaite? g.gif
Atsakyti
Labai prasau, parasykite man i AZ Svetlanos is Pasilaiciu kontaktus, vis laukiu laukiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(xde @ 2009 10 06, 22:31)
kai tapo aisku,kad Valia vis dar ten pat,tai pasidalinsiu :Zirmunu 81-38...
Kiek pamenu is seniai,ji buvo paprasta senyva moteriske labai paprastai gyvenanti,kazin ar ir tu klientu pas ja yra...
Ir is jos burimo pamenu tik viena fakta,dabar po daugelio metu galiu ivertinti,kad buvo jos zodziuose tiesos.Galbut ir noreciau vel pas ja apsilankyti,tad tikiuosi,kad apsilankiusios parasys ir cia kazka viesai.

lauksime vel issamiu ispudziu,kai apsilankysi pati 4u.gif
as tai neisivaizduoju,bet greiciausiai mazesnes nei po Nuo iki laidu reklamos...
Be to uztikau info,kad ir knyga ji yra isleidus...Ja galima rasti Mazvydo bibliotekoje... mirksiukas.gif
Gal kas skaite? g.gif


Per laida tai sake, kad ji tipo "neturi kainos", atseit kiek duodi tiek gerai. kazin ar taip yra.. gal is zinomiu zmoniu ir neima tu pinigu daug g.gif
Atsakyti
QUOTE(Noriu_padovanoti @ 2009 10 06, 13:11)
Aš niekada nerašyčiau žmogaus kontaktų čia viešai vien etikos sumetimais - gal jis to nenori o ir manęs neprašė. Juk nesunku paklausti pačių būrėjų, ar jos sutinka. Viena čia mano minėta būrėja, kiek prisimenu, nelabai norėjo, kad kaimynai girdėtų, kas čia ko pas ją vaikšto; nes dažnai būna, kad kaimynai pavydi, skundžia tarnyboms ir pan. Geriausia perduoti info asmeniškai.
Papildyta:
Labai normali kaina. Kadaise ji ėmė tik 10 Lt, man kažkaip nesmagu buvo tiek palikti, siūliau daugiau, bet ji griežtai - ne, tik 10 Lt. Taip kad numušinėti kainą nuo 20 Lt yra juokinga, sorry...

Senoj temoj radau tel laisvai parašytą. Manau,kad ir dabar taip galima daryti. .Jeigu būrėja buria legaliai,tai jai nėra ko bijoti policijos. Pvz būrėja Virginija,turi sertifikatą ir moka mokesčius.
Atsakyti
Is visos SIRDUTES JUMS DEKOJU. ACIU. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MuzikALI @ 2009 10 07, 10:19)
Per laida tai sake, kad ji tipo "neturi kainos", atseit kiek duodi tiek gerai. kazin ar taip yra.. gal is zinomiu zmoniu ir neima tu pinigu daug g.gif


Kiek kartų pas ją esu buvus, taip ir yra...
Turiu Svetlanos knygą.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2009 10 07, 14:10)
Kiek kartų pas ją esu buvus, taip ir yra...
Turiu Svetlanos knygą.



Gal galetumei pasidalinti savo ispudziais? smile.gif blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, bukit malonios parasykite ir man Svetlanos numeri.

Aciu
Atsakyti
QUOTE(Noriu_padovanoti @ 2009 10 06, 13:11)
Labai normali kaina. Kadaise ji ėmė tik 10 Lt, man kažkaip nesmagu buvo tiek palikti, siūliau daugiau, bet ji griežtai - ne, tik 10 Lt. Taip kad numušinėti kainą nuo 20 Lt yra juokinga, sorry...

as ir nenumusynejau kainos,tiesiog jai pasakiau kad yra tokiu kurie tiesiog sako kad kiek gali tiek ir duok,pvz zoja ir senelis pas kurios vaiksciojau taip ir sake,nors as aisku jiems ir daugiau dodavau,kartais maziau,kaip iseidavo,man tiesiog patinka zmogus kuris sako kiek gali tiek ir duok,tada iskart jauciasi kad zmogus saziningas,is to biznio nedaro ir ttt...
Atsakyti