Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

gal mergaites zinote kur naturalios kosmetikos parduotuves kaune yra?
zinau, kad Karaliunaite ten kazka su mama daro, versliuka.
Atsakyti
QUOTE(kniaumiau @ 2009 02 02, 13:23)
Mane irgi labai domina dėl sushių, labai juos mėgstam, nors ir nedažnai valgom.  blush2.gif

Aš pagaliau džiaugiuosi atpratinusi savo plaukus nuo chemijos! Sunaudojau Sante šampūną su apelsinais ir kokosais, o dabar naudoju Eco purinamąjį, na ir Organic Blue kondicionierių. Tai man viskas labai labai patinka, plaukučiai gražūs, žvilga, tik išsilaiko tas efektas neilgai, kitą dieną jau šiaip sau atrodo. Na bet tas pats ir su cheminiais buvo.  ax.gif

Dar man visai patiko Alterros mėtinės putos ir mėtinis losjonas ar tai tonikas. Kadangi tai greit susinaudojantys dalykai, tai kaina man net labai gera pasirodė, o ir odai tinka. Kad pagražina nepasakyčiau, bet ir blogiau nėra  rolleyes.gif

O vat kremo niekaip neišsirenku. Lyg ir patinka man Madaros želė riebiai odai, bet kažkaip vis nedrįstu pirkti.. Pribaiginėju savo cheminius ir tada jau nori nenori reiks kokį nors įsigyti  doh.gif Tiesa, aliejai man kažkaip netiko - lyg ir kimšo poras. Bandžiau ir KN riebiai odai mišinuką, ir tamanų, ir kokosų...

o kiek laiko veidui tamanu alieju tepei, kn sake, kad rezultatai po kurio laiko matos, is pradziu gali isberti, nes valosi, o aliejus surisa negyvas lasteles kazkaip...
Atsakyti
QUOTE(Nortiu @ 2009 02 02, 16:33)
gal mergaites zinote kur naturalios kosmetikos parduotuves kaune yra?
zinau, kad Karaliunaite ten kazka su mama daro, versliuka.


kad Kaune ribotas pasirinkimas... Weledos kosmetikos, kur galima issigyti, gali pasiziureti cia www.weleda.lt, po to www.sveikatosdovanos.lt, urtekam sampunu gedimino vaist. prie Soboro, madara- Sarmoje.
o apie Karaliunaites produktus info va cia www.adele.lt. Labai idomu, ar kas bande? ax.gif



Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 02 02, 15:16)
likimo draugės  drinks_cheers.gif Aš skaičiau, kad sojos padaže gali būti E621, pačiuose sušiuose tai neįsivaizduoju, kur tokio natrio glutamato būtų galima įdėt  g.gif

aliejaus reikia vos vos lašeliuką nedidelį tepti smile.gif Pati su mišria oda dabar tepu smile.gif

o kokosų aliejus veidui lyg ir apskritai nelabai sad.gif


Na taip, tik sojoje ir gali buti. Tiesa, nezinau, is ko wasabi krienai gaminami - kazkokie zali miltukai g.gif ir kai sushiai buna su krabu lazdelem (na as tokiu nevalgau, bet bendrai imant), tai tos lazdeles gal irgi nieko gero. siaip zuvytej tai nemanau, kad kas blogo butu smile.gif

cia ne viena atsiliepima skaiciau, kad merginos tepa veida kokosu. ir man is tikruju buvo jis visai malonus, bet poros kimsosi tik dar labiau unsure.gif man tikrai patiko ir tas misinukas riebiai odai, bet dabar jau bijau pakartotinai bandyti.

QUOTE(nep @ 2009 02 02, 16:47)
o kiek laiko veidui tamanu alieju tepei, kn sake, kad rezultatai po kurio laiko matos, is pradziu gali isberti, nes valosi, o aliejus surisa negyvas lasteles kazkaip...


gal kokia savaite, man irgi kn sake, kad gerai acnei ir neturi uzkimsti poru. na as neneigiu, kad butent aliejai uzkimso, gal kiti veiksniai leme, bet negaliu ir teigti, kad neuzkimso, nes juos naudojant buvo blogiau rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kniaumiau: 02 vasario 2009 - 16:00
QUOTE(kniaumiau @ 2009 02 02, 16:58)
kai sushiai buna su krabu lazdelem (na as tokiu nevalgau, bet bendrai imant), tai tos lazdeles gal irgi nieko gero. siaip zuvytej tai nemanau, kad kas blogo butu  smile.gif

cia ne viena atsiliepima skaiciau, kad merginos tepa veida kokosu. ir man is tikruju buvo jis visai malonus, bet poros kimsosi tik dar labiau  unsure.gif man tikrai patiko ir tas misinukas riebiai odai, bet dabar jau bijau pakartotinai bandyti.


kniaumiau, šiaip jau mes čia nuklydom su tais sušiais, bet aš manau, kad jie gaminami ne iš krabų lazdelių, kur žuvų atliekos sukrautos, o iš tikros krabu mėsos smile.gif

man irgi su kokosų aliejumi veidui buvo panaši situacija - nebuvo labai blogai, bet labiau kimšosi poros sad.gif

su aliejų mišiniu (turiu brandžiai odai, nes jis anot KN geriausiai tinka mišriam odos tipui) šiandien padariau atradimą - jį gal ne kasryt reikia man tepti, o tik tada, kai yra poreikis smile.gif Šiaip nuo jo man poros nesikemša rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 02 02, 17:20)
kniaumiau, šiaip jau mes čia nuklydom su tais sušiais, bet aš manau, kad jie gaminami ne iš krabų lazdelių, kur žuvų atliekos sukrautos, o iš tikros krabu mėsos smile.gif

man irgi su kokosų aliejumi veidui buvo panaši situacija - nebuvo labai blogai, bet labiau kimšosi poros sad.gif

su aliejų mišiniu (turiu brandžiai odai, nes jis anot KN geriausiai tinka mišriam odos tipui) šiandien padariau atradimą - jį gal ne kasryt reikia man tepti, o tik tada, kai yra poreikis smile.gif Šiaip nuo jo man poros nesikemša  rolleyes.gif


blush2.gif na taip, nuklydom truputi.. Katuti, o tavo oda mišri, bet taves neberia? nes mano mišri oda + acne doh.gif nežinau, gal dar suteiksiu KN mišinukui antrą progą. kažkada buvau išpeikus natūralų šampūną, bet prisivertusi kurį laiką jį naudoti supratau, kad tiesiog plaukam buvo "lomkės" be chemijos ir ilgainiui jie priprato prie natūralaus biggrin.gif
Atsakyti
Valio valio thumbup.gif gavau siuntini is materiaaromatica. Kadangi pirma karta uzsakinejau internetu (anksciau nebuvo poreikio), tai siek tiek pergyvenau. O atejo labai greitai - treciad vakare jie issiunte, o penktad gavau pranesima, kad siuntinys manes jau paste laukia. Uzsisakiau ea, baziniu alieju - nakvisu, agurkliu, ersketuogiu ir sviestmedzio. Uzsisakiau ir brandziai odai alieju misini - sakau, palyginsiu su KN, nes sudetis kitokia. Dar uzsisakiau tusciu buteliuku - dalinsimes per puse su drauge (ir pigiau gaunas) bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kniaumiau @ 2009 02 02, 15:58)
Na taip, tik sojoje ir gali buti. Tiesa, nezinau, is ko wasabi krienai gaminami - kazkokie zali miltukai  g.gif  ir kai sushiai buna su krabu lazdelem (na as tokiu nevalgau, bet bendrai imant), tai tos lazdeles gal irgi nieko gero. siaip zuvytej tai nemanau, kad kas blogo butu  smile.gif

cia ne viena atsiliepima skaiciau, kad merginos tepa veida kokosu. ir man is tikruju buvo jis visai malonus, bet poros kimsosi tik dar labiau  unsure.gif man tikrai patiko ir tas misinukas riebiai odai, bet dabar jau bijau pakartotinai bandyti.
gal kokia savaite, man irgi kn sake, kad gerai acnei ir neturi uzkimsti poru. na as neneigiu, kad butent aliejai uzkimso, gal kiti veiksniai leme, bet negaliu ir teigti, kad neuzkimso, nes juos naudojant buvo blogiau  rolleyes.gif

tai labai nedaug jei savaite, man sake, kad savaite turesiu pakentet, o poto ima geret. realus rezultatas tik po menesio. siaip tamanu nebuciau pirkus, norejau riebios odos misinuko, bet jos isiule, sake kaip tik man labai gerai bus, nuo inkstiru. unsure.gif mirksiukas.gif Dar liepe savo visus turimus kremus ismest, ir sake, kad su aliejais net galva galima plaut unsure.gif Bet reiks iskentet tam tikra perioda. Nezinau, patikejau jomis ar ne lotuliukas.gif
O ten pirkti mane priverte kvapai, ot geras marketingas, pauostai kaip kokiu narkotiku ir perki, ir brangiai dar, nesvarbu, kad ir taip namie kokie 5 kremai stovi lotuliukas.gif ir dar visokiu nesamoniu nelabai ekologisku lotuliukas.gif Kad dabar tik i nauda iseitu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nep: 02 vasario 2009 - 16:47
QUOTE(kniaumiau @ 2009 02 02, 17:27)
:Katuti, o tavo oda mišri, bet taves neberia? nes mano mišri oda + acne  doh.gif


dar ir kaip bėrė, buvo nesuvaldoma aknė ir dar N plius viena problema sad.gif Bet aš pati pradėjau gydytis taip, kaip suprantu ir labai gerai išėjo wink.gif Jokių krempudrų, pudrų, maskuojančių vaistų su spalva kaip Acnecolor (nežinau, ar teisingai parašiau sad.gif ) - kad oda turėtų kuo mažiau darbo bešalindama ant jos tepamas grožio priemones, makiažas tik akys-lūpos, jokių kremų nakčiai, išskyrus toniką, o dabar - hidrolatą.

taip, pritariu, geros yra tos natūralios makiažo priemonės pudros, bet man be jų geriau. Nesikemša taip poros, nereikia nieko maskuoti. Maistą prisižiūriu, alergijos tyrimą pasidariau - tai dar labiau padėjo pakoreguoti valgiaraštį smile.gif

visą laiką naudojau Hauschkos kremus - iš pradžių buvo savotiška, o dabar kitaip net neįsivaizduoju. Odos pati negremžiu, neploninu ir nekankinu. Kaip reikia - prasivalau inkštirus, nueinu į kosmetologinį smile.gif

man šiaip atrodo, kad aknė yra daugiau psichologinė ar nervų bėda. Pati gal pastebi - kaip tik kokia duobelė gyvenime, nusivylimas, bloga nuotaika, taip tų nesąmonių prišoka kaip grybų po lietaus sad.gif Todėl dar prie visų kosmetikų pridėčiau ir programą "mylėk save". Dar drąsink save, stenkis nusikratyti kompleksų, nepasitikėjimo savimi. Tada viskas savaime ima tvarkytis smile.gif

QUOTE(gizma @ 2009 02 02, 17:32)
Uzsisakiau ir brandziai odai alieju misini - sakau, palyginsiu su KN, nes sudetis kitokia.


kokia sudėtis? smile.gif Ir aišku, atsiliepimai bus labai įdomūs 4u.gif

hm, o KN ne iš materia Aromatica vežasi aliejų mišinius? Patys tai negamina, reiks ant buteliuko grįžus pažiūrėti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gizma @ 2009 02 02, 18:32)
Valio valio  thumbup.gif gavau siuntini is materiaaromatica. Kadangi pirma karta uzsakinejau internetu (anksciau nebuvo poreikio), tai siek tiek pergyvenau. O atejo labai greitai - treciad vakare jie issiunte, o penktad gavau pranesima, kad siuntinys manes jau paste laukia. Uzsisakiau ea, baziniu alieju - nakvisu, agurkliu, ersketuogiu ir sviestmedzio. Uzsisakiau ir brandziai odai alieju misini - sakau, palyginsiu su KN, nes sudetis kitokia. Dar uzsisakiau tusciu buteliuku - dalinsimes per puse su drauge (ir pigiau gaunas)  bigsmile.gif


o kiek atsiuntimas i Lt kainavo? pagal svori ar bendra apsipirkimo kaina jie skaiciuoja? galvoju ar daug pigiau nei KN? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitute32 @ 2009 02 02, 14:43)
Goat’s Milk Ecological Shampoo

Aš bandžiau antrąjį ir man netiko schmoll.gif Mano plaukai buvo kaip stagarai, sausi, negyvybingi, vėlėsi, pūtėsi į visus šonus blink.gif

Bandžiau tris "Druide" šampūnus: "Goat’s Milk Ecological Shampoo", "Equilibre" ir "Vitality". Labiausiai patiko "Vitality". Šis: http://www.nimfali.l.......d=1&lang=lt
Nuo jo plaukai buvo ir purūs, ir 'slidūs', neprarado blizgesio ax.gif

Aišku čia individualu..tuo laikotarpiu, man labai slinko plaukai po gimdymo, o šiaip jie pas mane mišrūs: prie odos riebaluojasi, galiukai sausi. Reikia nemažai priežiūros, kad gražiai atorodytų cool.gif
Atsakyti
QUOTE(katiniene-gerai @ 2009 02 02, 16:50)
o kiek atsiuntimas i Lt kainavo? pagal svori ar bendra apsipirkimo kaina jie skaiciuoja? galvoju ar daug pigiau nei KN?  g.gif


Man siunte i belgija - kainavo 10 svaru uz 1.7 kg svorio. As susirasiau kainas KN ir materiaaromatica. Kai kas zymiai pigiau, kai kas brangiau. Taip susidariau sarasa, kas man pigiau siustis is UK.
Atsakyti