Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

Rasma , esu labai dekinga uz informacija, bijau kad pirksiu Vitality tuomet g.gif
O tavieji plaukai dazyti ar naturalus, nes maniskiai naturalus tai va su sampunais pasirodo sudetingiau naturaliems nei dazytiems doh.gif
Atsakyti
O pasirodo aliejaus pardėj Argano aliejus net ekologiškas,dar aišku nerafinuotas, šalto spaudimo.Tai va keista, kaip toks pigus -30 Lt/100 g.
Atsakyti
siandien mano eko grobiai (eko ne tik ekologiski bet ir ekonomiski biggrin.gif )
faith in nature balzamas su arbatmedziu, na kiekis 400ml kaina 24lt geras santykis, tik gaila sveikuose produktuose jaksto g nelabai buvo is ko rinktis, tai cia toks gal nieko variantas besiriebaluojantiems plaukams, konsultante taip iskilmingai pasake kad cia net 2% arbatmedziu EA kad neistveriau nepasakius kad tas nelabai idomu nes pati pripilu ko man reikia, tai isgirdau kad i sampunus galima o i kondicionierius neiseina taip ... nesupratau blink.gif

labai noreciau pasinaudoti Daddygirl siuloma galimybe parsisiusti alieju geru, bet deja eko eko pas mane dabar, tai nusipirkau alteros aliejuka su alijosium ir laimu turbut, su nuolaida kazkas 11lt gavosi meginsiu jei per mazai maitins ir drekins niekur nedingsiu tada liks sviestmedis kurio nesvietiskai noriu

ir paskutinis tai mano zaliasis molis is limfali 280ml tubikas 23lt o su nuolaida apie 18lt biggrin.gif susitaupe troleibuso bilieteliai per visa miesta, is sio tikiuosi daugiausiai, nekantrauju ismegint tik MB namie sedi tai dabar negasdinsiu

dar ziurejau babydream gamintojas rossman kaip alteros dalykelius droge, konkreciai ieskau aliejines duso zele, tai nesuzavejo galiojimo laikas neaiskus buteliukai apibege, etiketes neperskaitomos ir kvapas nors silpnas bet nepatiko, zodziu neemiau g.gif
Atsakyti
Sveikos,

as baigineju savo alkaiti (beliko paakiu kremas, tonikas, prausiklis, aliejukas), kremus turiu frei bio+, o va kaukes buvo pribaigtos. tada, pasirausus savo spinteleje atradau labai gero daikto - zoleliu kauke veidui ir zoleliu kauke-pylinga veidui. Kazkokios ru firmos (tingiu dabar iki vonios begt smile.gif )Zoleles, sumaltos iki milteliu - kaukei reikia ipilti vandenuko ar kito pageidaujamo gerio. Ir mokejau, kiek pamenu, kapeikas... Atsiprasiau savo uzmirstuju ir panaudojau... Buvo neblogiau nei alkaicio kauke biggrin.gif

Dukrai is sveikiproduktai.lt nupirkau naturalia dantu pasta - man labai maloni, o va vaikui - per astri meta buvo... Dabar ju psl ziuriu - ir mandarinine yr, bet Panoramoj tuom kart nebuvo...

O Karaliunaite tai labai puikiai pasinaudojo savo vardu 4u.gif Faktas, kad ten nieko stebuklingo, bet marketingas veikia... jei ji gali krema sumaisyti - mes juk irgi biggrin.gif
Atsakyti
tiesa dar ziurejau ta nauja dekoratyvine jaksto g, bet ta pati konsultante labai is kailio neresi kokia ta kosmetika nuostabi ir tipo kita kur LT yra dekoratyvine jai atrodo nepatikima (nu atsiprasau logona sante hauschka), bet neitikino manes jos isskirtinumu nors tu ka. idomu tik kad yra ne tik pudra presuota biri ir krempudra bet ir tokia kaip sakyciau lengvos konsistencijos krempudra paprastos pudros dezuteje na cheminiu tokiu daug yra, bet kaina jau ten virs 100lt bet ir su morku aliejum ir tt
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2009 02 02, 19:43)

o merginos, tikrai pamenu, kad kazkuri is tokiu alieju gyrete poveikiu plaukams, bet neatgaminu butent kuri doh.gif  saket, kad plaukai purus, lengvi lieka, o gal butent semenu? g.gif

as vakar pirmaji karta issitepliojau plaukus ir saknis su linu seklu aliejum+rozmarinu EA, tai labai bijojau kaip gi as ji isplauisu is plauku, bet kad nebuciau "riebi" praploviau 2 kart su sampunu ir kondicionierium 1 karta ir super, plaukuciai minksti tokie, purus ir blizgantys thumbup.gif Tikrai bandysiu dar karta.

QUOTE(Monica @ 2009 02 02, 20:55)
O pasirodo aliejaus pardėj Argano aliejus net ekologiškas,dar aišku nerafinuotas, šalto spaudimo.Tai va keista, kaip toks pigus -30 Lt/100 g.

man is vis keista, kad toj alieju pardej tokie pigus tie aliejai pilstomi nerafinuoti g.gif Kazin kaip issiaiskinti ju kokybe unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2009 02 02, 21:55)
O pasirodo aliejaus pardėj Argano aliejus net ekologiškas,dar aišku nerafinuotas, šalto spaudimo.Tai va keista, kaip toks pigus -30 Lt/100 g.



cia toje kur haleje?
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2009 02 02, 19:43)
o merginos, tikrai pamenu, kad kazkuri is tokiu alieju gyrete poveikiu plaukams, bet neatgaminu butent kuri doh.gif  saket, kad plaukai purus, lengvi lieka, o gal butent semenu? g.gif

Man atrodo, kad čia buvo kalba apie makadamijų aliejų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mari21 @ 2009 02 02, 12:59)

Bandžiau šiuos produktus:

"Kanapių ir baltųjų putonių" šampūną: http://www.sveikipro...d...30&id=18172
Labai patiko ir tiko thumbup.gif Butelis nemažas, gana taupiai naudojasi, man labai patinkantis, malonus šios šampūno kvapas ir plaukai po jo labai minkšti, purūs, švelnūs thumbup.gif

"Šokoladinį" šampūną: http://www.sveikipro...d...30&id=18466
Pirkau daugiau dėl dukrytės, bet naudoja ir jinai, ir vyras. Beje, nors patariama šį šampūną naudoti tamsiaplaukiams, bet ir vyras, ir dukrelė - šviesiaplaukiai ir tikrai nepastebėjau, kad nors kiek keistų plaukų spalvą schmoll.gif Ploviau galvą su juo ir aš, bet man nelabai tinka..man labai išdžiovina plauką, atrodo lyg būtų labai įsielektrinę, tokia pasišiaušus vaikštau, kai išdžiūsta biggrin.gif Beje, butelyje kvepia labai skaniai, tik išplovus ir išskalavus plaukus šiuo šampūnu, kvapo beveik nelieka ax.gif

Vonios putos kūdikiams (išsirinkau su mandarinais): http://www.sveikipro...d...26&id=18132
Kaip ir reklamuoja labai taupu naudoti, kvapas labai silpnas ir bet pati puta nėra labai standi, kaip teigia, jei pilsi nedaug..greičiau tokia minkštutė-plonutė, smulkutė ir gan greit skaidosi ax.gif
QUOTE(Bitute32 @ 2009 02 02, 20:18)
O tavieji plaukai dazyti ar naturalus, nes maniskiai naturalus tai va su sampunais pasirodo sudetingiau naturaliems nei dazytiems  doh.gif

Mano plaukai dažyti su natūraliom priemonėm - augaliniais dažais mirksiukas.gif
Nepirkite didelio buteliuko. Aš pirkau tuos mažiukus pabandymui (tik ožkos pieno šampūno ėmiau visą butelį, nes pirkau vyrui ir dukrytei), tai labai taupiai naudojosi, nereikia daug ir tikrai pajutau kas man patiko ir tiko geriausiai. Per vieną kartą juk nieko nepasakysi..
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2009 02 02, 21:43)
Man atrodo, kad čia buvo kalba apie makadamijų aliejų ax.gif

gali buti g.gif as lyg pamenu, kad va, arba palomina, arba tu rasei, kurie aliejai jums labiausiai is naudotu patiko, buvau isiminus, bet va, vis nenusipirkau ir isgaravo...seniai jau lepinau su aliejais...sakiau reiktu kazka isbandyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2009 02 02, 23:38)
gali buti g.gif  as lyg pamenu, kad va, arba palomina, arba tu rasei, kurie aliejai jums labiausiai is naudotu patiko, buvau isiminus, bet va, vis nenusipirkau ir isgaravo...seniai jau lepinau su aliejais...sakiau reiktu kazka isbandyt ax.gif

manau neprasausi pabandzius tiek sezamu, tiek makadamiju aliejus thumbup.gif abu liuks.. taip pat monoi ir kokosai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 02 vasario 2009 - 22:52
QUOTE(linutiaaa @ 2009 02 02, 22:38)
gali buti g.gif  as lyg pamenu, kad va, arba palomina, arba tu rasei, kurie aliejai jums labiausiai is naudotu patiko, buvau isiminus, bet va, vis nenusipirkau ir isgaravo...seniai jau lepinau su aliejais...sakiau reiktu kazka isbandyt ax.gif

Makadamijų aš nebandžius, bet ir pačiam SM forume jį labai giria. Sezamai man irgi patinka, sakyčiau net labiau negu kokosas ax.gif
Atsakyti