Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

radau dar viena el. parduotuve, kurioje yra alieju, rafinuotu ir nerafinuotu, dar yra ten arbatu, kavu, prieskoniu, yra ir ju normali parduotuve kalvariju/lvono g. http://delona.lt/aliejai,34.html Gal kam bus idomu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2009 02 02, 21:55)
O pasirodo aliejaus pardėj Argano aliejus net ekologiškas,dar aišku nerafinuotas, šalto spaudimo.Tai va keista, kaip toks pigus -30 Lt/100 g.


kur ta aliejaus parduotuvė? Kažkur Halės turguj?

QUOTE(Odora @ 2009 02 02, 22:13)
konsultante labai is kailio neresi kokia ta kosmetika nuostabi ir tipo kita kur LT yra dekoratyvine jai atrodo nepatikima (nu atsiprasau logona sante hauschka), bet neitikino manes jos isskirtinumu nors tu ka.


biggrin.gif Pvz. aš Hauschkos lūpų blizgį atidaviau mamai, nes man jis taip smirdėjo, kad siaubas sad.gif Ir spalva nepatiko, jei tik užtepi kiek daugiau sad.gif O iš Nvey turimas labai patinka - bekvapis, spalva graži ir spalvų gama jų yra pakankamai plati, praktiškai kiekvienam skoniui smile.gif Jei nebūtų žiema ir neturėčiau sviestmedžio, tikriausiai eičiau pirkti kokio nors beveik nematomo kasdienai smile.gif

dėl to, kad patikimesnė ar išskirtinesnė, tai jau mes nuspręsim pačios tongue.gif

QUOTE(kniaumiau @ 2009 02 03, 10:11)
O tu nesidarei tyrimų, kodėl tave bėrė?

faktas tas, kad jau metus nei vieno, nei kito nenaudoju, neskaitant gydomojo tepalo, kuris, deja, yra antibakterinis (nors šiaip jau gydytojai bet kokio peršalimo proga kiša antibiotikus  blink.gif  ), o aknė kol kas nesitraukia verysad.gif


na, ten susidarydavo tokie net tarsi mazgai kartais, arba dideli gilūs skauduliai - nei daktarai, nei kosmetologė man nieko apie juos negalėdavo pasakyti smile.gif Nei jų kilmė, nei gydymo būdas nebūdavo aiškūs, nei kokius tyrimus siūlyti sad.gif Todėl dabar labai užjaučiu tas, kurios su panašiom bėdom kankinasi, nes žinau, ką tai reiškia sad.gif

beje, net tokį turiu aparatą nusipirkusi, užmiršau, kaip vadinasi, įkiši į rozetę ir per tokį antgalį silpną elektros srovę leidžia - atseit padeda užgyti tokiems bėrimams.

alergijos tyrimą pasidariau beveik atsitiktinai ir dėl kitų dalykų - tuomet paaiškėjo, kad esu alergiška nikeliui, o pagal tai gydytoja liepė pasikoreguoti maistą, tas tikrai labai padėjo smile.gif

aš tau pasakysiu taip - man ta filosofija, kad reikia odą gremžti, drėkinti, maitinti, užmušinėti ant jos visokias bakterijas - ne prie širdies. Pagalvok, kaip veikia antibiotikai: praryji tabletę ir ji užmuša viską - ir kas gera, ir kas bloga. O kaip veikia antibakterinis tepalas? Užmuša blokiukus, o palieka geriečius? Na netikiu biggrin.gif Užmuša irgi viską, tada mažėja odos atsparumas, sveikatingumas, ji mažiau atspari injekcijoms, užgyti jai reikia padėti "rankiniu" būdu vėl kažkuo tepant, vilgant ir pan.

todėl aš tokį tepalą pirmu reikalu išmečiau į šiukšlių dėžę ir nebedėjau pudrų ant veido, nors tikrai likau nesuprasta, kaip galiu nesudaryti ant tokios problematiškos odos apsauginio barjero smile.gif Bet per tam tikrą laiką jis susiformavo natūralus - atsiranda kokia pūslelė, spuogelis, tai ir išsigydo pati oda, kuri vienintelę dezinfekcijos priemonę gauna arbatmedžio aliejaus tongue.gif

žinau tik, kad labai sunku tą laiką, kol ji pradeda dirbti pati ir nereikalauja, kad dirbtų už ją visokie tepalai, iškentėti, bet užtat paskui kantrybė atsiperka biggrin.gif

na ir prirašiau doh.gif

o šiaip pati saldumynus labai mėgsti? smile.gif

Atsakyti
Gal kuri galetumet parekomenduoti gera sampuna ploniems, pazeistiems, siurkstiems plaukams+pleiskanoms? g.gif labai stipriai valancio ennoreciau, nes bijau, kad patiems plaukams kenkti gali. Gal kuri esat susidurusi su tokia problema? doh.gif
Atsakyti
jogailos gatvėje ketina atsidaryti, man atrodo, tokia parduotuvė. Aprašymai gražūs, bet kažkokių sertifikatų jų puslapyje pamatyti neteko sad.gif Dar įtartina, kad į jų e-shop'ą galima įeiti tik prisiregistravus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Diana-Kaunas @ 2009 02 03, 11:57)
na mirralux nera naturali kosmetika. Internete jie nerodo pilnos sudeties. Kazkada taip apsigavau. Nezinau, ar visuose, bet kai kuriuose kremuose tikrai yra parabenu, PEG. Bet, manau, ji geresne nei kokia Loreal ar Nivea.

Turiu krema paakiu, skaiciau sudeti, tai nera jokiu parabenu nei PEG. g.gif
Papildyta:
QUOTE(katutis @ 2009 02 03, 14:16)

ar alieju ant odos koki tepei? atleisk, jei anksciau jau rasei. tepu tamanu alieju, kokias 4 dienas. Jauciu, kad kemsa, bet KN sake, kad taip is pradziu bus. Kai atsisveikinau, prase pranesti, kaip pades...Turedama omenyje kad tikra pades. Jei nepades tai labai supyksiu sad.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nep: 03 vasario 2009 - 14:55
QUOTE(nep @ 2009 02 03, 15:54)
ar alieju ant odos koki tepei?


aliejų iš pradžių bandžiau naudoti Hauschkos, bet man jis netiko - alergizavo (kas mažai alergiškos, nekreipkit dėmesio į šitą pastabą biggrin.gif ). Tada ilgą laiką nenaudojau veidui aliejaus, o dabar nusipirkau brandžiai odai (geriausiai tinka mišriai) ir tepu po labai labai mažai, iš ryto išlašinu mažą lašelį ant delno, paskirstau ant delnu ir įmasažuoju į drėgną odą. Gal iš pradžių ir turėjau daugiau problemų su inkštirais (gal apie pora savaičių), bet dabar viskas liuks, man nesinori grįžti prie kremo, nors dar liko Hauschkos svaraininio smile.gif

sakyčiau, kad aliejaus paslaptis yra ta, kad ant veido jo reikia dėti mažai, gal net pipetę tam reikalui kokią įsigyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 02 02, 21:02)
as sezamu naudoju (cia gal ne tas pats? na zinau, kad ir sezamai ir semenys tai linu seklos  biggrin.gif  bet gal paruosimas kitoks  g.gif ), tai tikrai plaukams  thumbup.gif  labai blizga ir svelnus, o del purumo  g.gif  na jei blogai isplausi tai nebus purus plaukai  biggrin.gif


sezamų sėklos ir sėmenys tikrai ne tas pats. Sėmenys yra linų sėklos. Sezamo sėklos tikrai ne... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 02 03, 15:03)
aliejų iš pradžių bandžiau naudoti Hauschkos, bet man jis netiko - alergizavo (kas mažai alergiškos, nekreipkit dėmesio į šitą pastabą biggrin.gif ). Tada ilgą laiką nenaudojau veidui aliejaus, o dabar nusipirkau brandžiai odai (geriausiai tinka mišriai) ir tepu po labai labai mažai

Noriu paklausti, jei ne paslaptis, o kam esat alergiška?

Aš turiu daug alergijų ir noriu Dr.Hauschkos kažkokį normalizuojantį aliejuką pirkti, kažkaip negalvojau, kad gali alergizuoti g.gif

Iš KN to mišinio brandžiai odai nepirkau: ten saulėgrąžų aliejus berods įeina į sudėtį g.gif Nors gyd. .sako, kad riebalas - ne baltymas ir neturėtų alergizuot, bet kažkaip nesinori rizikuoti (alergiška esu saulėgrąžoms, ramunėlėms ir dar kai kuriems kitiems augalams) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 02 03, 16:03)
sakyčiau, kad aliejaus paslaptis yra ta, kad ant veido jo reikia dėti mažai, gal net pipetę tam reikalui kokią įsigyti biggrin.gif


KN yra pipeciu, kurios uzsisuka ant pacio buteliuko, tai labai patogu. be jos labai sunku butu laselius isgaut smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 02 03, 15:16)
...

na ir prirašiau  doh.gif

o šiaip pati saldumynus labai mėgsti? smile.gif

Ačiū už išsamų atsakymą 4u.gif
Na ir man tas pats - giluminiai, net skauda juos doh.gif Tepalas situacija kazkiek taiso ir su juo as bent jau padoriai atrodau. Galvoju kol kas jo nemesti, nes turiu vilties, kad veidas per pora menesiu susitvarkys ir tada bus galima jau visiskai atsisakyti chemijos. Bet siaip tu teisingai sakai - antibiotikai uzmusa viska, kas gera ir kas bloga...
Beje, dermatologe man turejo ka pasakyti - israse vos ne 8 menesiu geriamu antibiotiku kursa, kurio as, aisku, negersiu ne uz ka. Pasake, arba antibiotikai, arba roacutanas. Ir dar ne faktas, kad pagelbes. Graziai padekojau ir isejau blink.gif
Prie arbatmedzio tai, sakyciau, mano oda iprato ir dabar jis nebera toks veiksmingas, kaip anksciau smile.gif Bandau ji keisti levandom, rozmarinais, imaisau i kaukes ir kremus, nzn ar teisingai darau.

Del alergijos, turiu ja - katems. Ir kaciu turiu, ir tikrai neismesiu i lauka blush2.gif Kazin, gal verta atlikti ten koki nors maisto netoleravimo testa, ar cia viskas pasakos g.gif
Saldumynus valgau uzejimais ax.gif Buna, visai nenoriu, buna reikia ir viskas. Bet siaip maitinuosi neblogai - vengiu kaviniu maisto, pietauju namie. Vat perskaiciau kitoje temoje, kad avizu nuoviru kazkas giluminius spuogus issigyde. Reiks pabandyt rolleyes.gif
Atsakyti
[quote=nep,2009 02 03, 15:54]
Turiu krema paakiu, skaiciau sudeti, tai nera jokiu parabenu nei PEG. g.gif
Papildyta:

Na tai tada gal kai kurie produktai ir be priemaisu smile.gif as berods pries kokius gerus metus turejau Obereg- tai viena is sudedamuju daliu buvo emulsinis kompleksas- tai lietuviskoje etiketeje buvo parasyta is ko jis padarytas- va ten ir buvo parabenu ir peg schmoll.gif ju masaziniuose aliejuose irgi yra parabenu, net internetiniame psl matosi...
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2009 02 03, 16:11)


į mane prašyčiau kreiptis "tu" 4u.gif

alergiška esu nikeliui, o kartu - toms pačioms saulėgrąžoms, riešutams faktiškai visiems, sojai. Nuo Hauschkos aliejaus būdavo nuolatinis dermatitas, o mišinys iš KN, keistas dalykas, nealergizuoja smile.gif Brandžiai odai aliejus ir pagal sudėtį man pasirodė priimtiniausias - nors saulėgrąžų ten yra, bet ne pirmu numeriu, riebiai odai jau daug riešutų mišiniui skirta sad.gif

baisoka ką nors rekomenduoti 4u.gif Galiu tik pasakyti, kaip man yra ax.gif

PS na kokie ten baisesni už natrio glutamatą yra maisto priedai? Laukiu net išsižiojusi biggrin.gif

QUOTE(agnuta @ 2009 02 03, 16:11)
KN yra pipeciu, kurios uzsisuka ant pacio buteliuko, tai labai patogu. be jos labai sunku butu laselius isgaut smile.gif


artimiausiomis dienomis eisiu į KN, tikriausiai reiks nusipirkt drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(kniaumiau @ 2009 02 03, 16:23)
Beje, dermatologe man turejo ka pasakyti -

Prie arbatmedzio tai, sakyciau, mano oda iprato ir dabar jis nebera toks veiksmingas, kaip anksciau smile.gif

Del alergijos, turiu ja - katems. Ir kaciu turiu, ir tikrai neismesiu i lauka  blush2.gif Kazin, gal verta atlikti ten koki nors maisto netoleravimo testa, ar cia viskas pasakos  g.gif

Saldumynus valgau uzejimais  ax.gif


na, tikiuosi, kad bent kažkuo galiu padėti 4u.gif

ooo, apie dermatologes tai atskira kalba tongue.gif Man kažkokių vaistų irgi buvo paskyrę, nelabai ką padėjo sad.gif Nusivyliau aš jomis sad.gif

arbatmetis man dezinfekcijai ir uždegimą pamažina mažesnėms problemėlėms, o tų didžiųjų jis tikriausiai neįima sad.gif

keista, ir aš alergiška katėms blink.gif Tik jų neturiu ir dar turiu šalia "policiją", kad ir neturėčiau biggrin.gif Šiaip jei tirsiesi dėl alergijų, tirkis rimtoje medicinos įstaigoje, o ne pas Tulčiną wink.gif

jei turi problemų ant veido, tuo metu atsispirk kaip nors saldumynams 4u.gif Nes jų suvalgai, staiga viskas pagerėja, paskui cukraus kiekis kraujyje krenta, pasijunti dar nelaimingesnė, o jei dar ant veido nekas, tai išvis katastrofa - tarsi užburtas blogos savijautos ratas gaunasi sad.gif
Atsakyti