Įkraunama...
Įkraunama...

TAUPYMO YPATUMAI, 4 tema

QUOTE(viilda @ 2009 02 03, 19:33)
Nu geras,niekada nebūčiau pagalvojus tortą užšaldyti bigsmile.gif

Na, nezinau, kaip Lietuvoje, bet pvz. Lenkijoje netgi parduotuvese galima nusipirkti uzsaldytu tortu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2009 02 04, 13:54)
Na, nezinau, kaip Lietuvoje, bet pvz. Lenkijoje netgi parduotuvese galima nusipirkti uzsaldytu tortu  ax.gif

Ir Lt galima, bet mes namie niekada nešaldom ax.gif nesugalvočiau taip, bet man ir nereikia, vyras neleidžia tokiems dalykams sugesti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(viilda @ 2009 02 04, 13:34)
Siaubas,nors ir mūsų palūkanos ne ką mažesnės  9% doh.gif Vis dažniau kirba mintis pakeisti paskolą į eurus,bet maržą sukels,bet vistiek tikiu,kad apsimokės.Važiuosim į banką,apterti visus variantus,nervina,o ką padarysi cool.gif Kitu atveju galvoju,jei neturėtumėm pasiėmę paskolos ir pirkę būstą,tada už nuomą panašiai tektų mokėt doh.gif

Jetau , kaip džiaugiuosi, kad mūsų paskola nedidelė, ir ėmėm litais fiksuotą 5 metams, mokam po 350 į mėn, liko 13000lt.
Atsakyti
QUOTE(aige @ 2009 02 04, 14:04)
Jetau , kaip džiaugiuosi, kad mūsų paskola nedidelė, ir ėmėm litais fiksuotą 5 metams, mokam po 350 į mėn, liko 13000lt.


Džiaukitės 4u.gif Mes mokam po 1000lt ,o liko kiek...Dar daug doh.gif
Atsakyti
QUOTE(viilda @ 2009 02 04, 12:34)
Kitu atveju galvoju,jei neturėtumėm pasiėmę paskolos ir pirkę būstą,tada už nuomą panašiai tektų mokėt doh.gif


tai va kad ir aš taip sakau mokam bankui nuoma už buta tik skirtumas tas kad jis liks mums blush2.gif

QUOTE(Alexandra.R. @ 2009 02 04, 12:54)
Na, nezinau, kaip Lietuvoje, bet pvz. Lenkijoje netgi parduotuvese galima nusipirkti uzsaldytu tortu  ax.gif


galima nusipirkti ledu tortu užšaldytu skanumėlis man jie ax.gif
Atsakyti
QUOTE(**violeta** @ 2009 02 04, 21:38)
tai va kad ir aš taip sakau mokam bankui nuoma už buta tik skirtumas tas kad jis liks mums  blush2.gif


drinks_cheers.gif ,arba vaikams liks,bet ne svetimam žmogui ir nežinai kada iš to nuomojamo buto gali būti išvarytas,na nebent nuomos sutaris bus pasirašyta unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(viilda @ 2009 02 04, 21:04)
drinks_cheers.gif ,arba vaikams liks,bet ne svetimam žmogui ir nežinai kada iš to nuomojamo buto gali būti išvarytas,na nebent nuomos sutaris bus pasirašyta unsure.gif


na mano atveju liks man nes paėmiau tik 10 metu viena o kita 5 metams tik blush2.gif
Atsakyti
Sveikutės, vos jus radau lens.gif clap.gif
QUOTE(**violeta** @ 2009 02 04, 20:38)
galima nusipirkti ledu tortu užšaldytu skanumėlis man jie  ax.gif

Niekad nepirkau, visad anūkams ledus perku, reiks išmėgint kada tortą, mačiau "iki" yra.
Man taip pat niekad košės neišsiverda vienam kartui, visada lieka, po to tenka kitą dieną pačiai suvalgyti, nes MB nori kažko kito.
Gal kada kuri skaičiavo, kas prie kotletų pigiau išeina ar makaronai ar bulvės ar kruopos? Kvailas klausimas, suprantama, kad bulvės skaniau blush2.gif , bet vistiek, juk čia susirinkome taupyti..
Atsakyti
Na ziurint ka tu perki.. Jei bulviu pirkt nereikia, tai bulves pigiausiai.. Jei ne, tada ziurint kokios kruopos? Jei kokios kvietines ar miezines, tai ko gero jos pigiausiai iseina. O makaronai man tai pigu, nes pakelis apie pora lt kainuoja, o vieno nesuvalgom mes per viena karta smile.gif tai tik litas.. Bet su bulvem ko gero sociausiai smile.gif
Atsakyti
Aš prie kotletų labai dažnai verdu perlinių kruopų košę,bet jei į košę pili pieną,tai nelabai pigiai gaunas,dar labai mėgstam su grikių koše,na manyčiau kaip ir bulvės pigiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2009 02 03, 16:54)
As kazkada torta uzsaldziau, nes irgi panasi situacija buvo. Atsildzius buvo kaip sviezias ir ismest nereikejo  ax.gif

thumbup.gif ideja.siap dau ka saldau,bet torto dar neteko g.gif reiks pabandyt
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 02 05, 11:33)

Niekad nepirkau, visad anūkams ledus perku, reiks išmėgint kada tortą, mačiau "iki" yra.
Man taip pat niekad košės neišsiverda vienam kartui, visada lieka, po to tenka kitą dieną pačiai suvalgyti, nes MB nori kažko kito.



skanus tie ledai - tortas ax.gif


aš tai kai lieka bulviu košės blynelius padarau (bulviu košė, kiaušinis ir krakmolas) skanus gaunasi thumbup.gif arba virtinukus su bulviu koše ax.gif
Atsakyti
Vakarienei vakar kepiau batona,pamirkytą pieno,kiaušinio ir cukraus plakinyje,tai mažė raitė kaip didžiausią desertą thumbup.gif Labai senai bebuvau tap darius blush2.gif
Atsakyti