Įkraunama...
Įkraunama...

TAUPYMO YPATUMAI, 4 tema

QUOTE(viilda @ 2009 02 06, 11:47)
Vakarienei vakar kepiau batona,pamirkytą pieno,kiaušinio ir cukraus plakinyje,tai mažė raitė kaip didžiausią desertą thumbup.gif Labai senai bebuvau tap darius blush2.gif

aš dar cinamono užbarstau...niammm thumbup.gif
Atsakyti
LAbadieniukas visoms, ir aš žinau vieną gerą patarimą, kuri man pačiai labai pasitvirtina.
"niekada neik į parduotuvę alkana, nes prisipirksi visko ko nereikia" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonrat @ 2009 02 06, 11:10)
"niekada neik į parduotuvę alkana, nes prisipirksi visko ko nereikia" biggrin.gif

Dar pridėčiau, kad geriau eiti su maža suma pinigų, tik numatytiems pirkiniams, nes, kai pamatai žodį AKCIJA, tai, kaip musę prie saldaus traukia g.gif
Atsakyti
Tikra tiesa akcijos labai pratustina pinigine smile.gif. Dar geriau i parduotuvę siųsti vaikus su konkrečiu pirkinių sąrašu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonrat @ 2009 02 06, 12:40)
Tikra tiesa akcijos labai pratustina pinigine smile.gif. Dar geriau i parduotuvę siųsti vaikus su konkrečiu pirkinių sąrašu. smile.gif

vaikų išnaudojimas biggrin.gif
Atsakyti
as, kai atlieka bulvių košės, irgi tokius bulvių ir miltų virtinukus drau. Minkstainiukais jie pas mus vadinas. Vaikai tai valgo pasimušdami- kas daugiau. Tik MB raukosi. Bet per 17metų išmokiau viską valgyt. lotuliukas.gif
sistemą esu tokią sugalvojus: kai jau gaminu kažką, kas kam nors nepatiks ar iš serijos "nevalgau", tai prieš nešant į stalą ką nors apšaukiu ar išbaru garsiai - šiaip, profilaktiškai, randu prie ko prisikabint tongue.gif . Tada visi kiti girdi iržino - mama pikta, negalima ginčytis schmoll.gif . Tada pašaukiu lyg niekur nieko prie stalo, bet ginčytis nieks nebando lotuliukas.gif 4u.gif
Kai papasakojau savo sistemą pusseserei, ati ir ji labai sėkmingai pritaikė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(niekad @ 2009 02 06, 12:50)
as, kai atlieka bulvių košės, irgi tokius bulvių ir miltų virtinukus drau. Minkstainiukais jie pas mus vadinas. Vaikai tai valgo pasimušdami- kas daugiau. Tik MB raukosi. Bet per 17metų išmokiau viską valgyt.  lotuliukas.gif
sistemą esu tokią sugalvojus: kai jau gaminu kažką, kas kam nors nepatiks ar iš serijos "nevalgau", tai prieš nešant į stalą ką nors apšaukiu ar išbaru garsiai - šiaip, profilaktiškai, randu prie ko prisikabint tongue.gif . Tada visi kiti girdi iržino - mama pikta, negalima ginčytis schmoll.gif . Tada pašaukiu lyg niekur nieko prie stalo, bet ginčytis nieks nebando lotuliukas.gif  4u.gif
Kai papasakojau savo sistemą pusseserei, ati ir ji labai sėkmingai pritaikė thumbup.gif

jei virtinuku nemegsta, tai maisykit bulviu kose su pakepintais svogunais ir farsiuku ir m,iltais ir blynelius kepkit ax.gif jei dar koki padaziuka prie ju padarysit, tai valgys apsilaizydamas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonrat @ 2009 02 06, 11:40)
Tikra tiesa akcijos labai pratustina pinigine smile.gif. Dar geriau i parduotuvę siųsti vaikus su konkrečiu pirkinių sąrašu. smile.gif

Su anūkais stengiuosi neit apsipirkt, nes žiūri tokiom gražiom akutėm ir man belieka tik linktelti, kad į krepšį krautų.. Na bet nepykstu, reikia ir juos palepinti, nes mama ne viską jiems leidžia, o vaikams reikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonrat @ 2009 02 06, 11:10)

"niekada neik į parduotuvę alkana, nes prisipirksi visko ko nereikia" biggrin.gif

drinks_cheers.gif mes dabar taip ir stengiamės daryti thumbup.gif
O dėl pinigų, tai man geriau pasiimti daugiau, negu, kad pritrūktų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonrat @ 2009 02 06, 12:10)
"niekada neik į parduotuvę alkana, nes prisipirksi visko ko nereikia" biggrin.gif


drinks_cheers.gif ,bet ir tai jei nueini visokio ko reikia ir ko nereikia prisiperki,dabar dažnai siunčiu MB su sąrašiuku,tas tai nieko bereikalingo nepriperka,nes yra taupus žmogus thumbup.gif

QUOTE(rosee @ 2009 02 06, 12:53)
reikia ir juos palepinti, nes mama ne viską jiems leidžia, o vaikams reikia  biggrin.gif


Aha,kaip mano mama,kad sako,kad reikia vaikams saladainių,tai ir žiūrėk iš kokos spintelės traukia doh.gif

Šiandien pietums bulvių košė su padažu blush2.gif
Atsakyti
O kaip malonu tokią temą aktualią rasti biggrin.gif
Mes irgi pradėjome taupymo "programą", net savotiškas azartas apėmė. bet matau, kad mum dar toli iki jūsų... blush2.gif
dažnai tenka maistą išmesti, dar neišmokom taip susiplanuoti, kad laiku suvartotume gendančius produktus.. kartais tiesiog nesinori rizikuoti ir valgyti ilgiau pastovėjusį maistą
Atsakyti
QUOTE(freken snork @ 2009 02 06, 23:38)
dažnai tenka maistą išmesti, dar neišmokom taip susiplanuoti, kad laiku suvartotume gendančius produktus.. kartais tiesiog nesinori rizikuoti ir valgyti ilgiau pastovėjusį maistą


Bandykit mažiau pirkti ie mažesnius kiekius daryti,aš kaip pradėjau taip elgtis,nebereikia išmetinėti mirksiukas.gif Taip tai privirdavau,niekas nesuvartodavo ir pili lauk doh.gif
Atsakyti