Įkraunama...
Įkraunama...

TAUPYMO YPATUMAI, 4 tema

Parašiau laišką į tele2 ir paklausiau, ar suskubus pasirašyti sutartį iki kovo 1 dienos, galios dabartiniai tarifai, ar juso pakeis. Gavau atsakymą:

"Gerb. Kliente,

atsakydami i Jusu uzklausa del mokejimo planu, informuojame, kad pasirasius telfono rysio paslaugu teikimo sutarti su UAB TELE2 ir pasirinkus Jusu poreikius tenkinanti mokejimo plana, pokalbiu tarifai isliks nepakite visa telefono rysio paslaugu teikimo sutarties galiojimo laikotarpi.

Tikimes malonaus ir sekmingo bendradarbiavimo."
Atsakyti
QUOTE(eiven @ 2009 02 23, 20:49)
Leidimo jos - du pirmi tomai - 99-ųjų, trečias - 2006, ketvirtas 2007, bet kadangi pirkau "Valstiečių laikraščio" redakcijoj, tai visos naujos  ax.gif

ar juose daug naudingos info? ar knygas galima nusipirkt bet kam ar reikia uzsisakyt laikrasti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lalaila_Vln: 23 vasario 2009 - 22:27
QUOTE(Lock @ 2009 02 23, 18:41)
O gal tu žinai, per kiek laiko perkelia numerį į kitą tinklą?

Per dvi savaites 4u.gif Esu kėlusi vieną nr iš omnio į bitę, tai iškart pasakė kurią dieną perkels ir ji buvo būtent po dviejų savaičių doh.gif

QUOTE(dowiliuke @ 2009 02 23, 20:18)
Gal galit plačiau papasakot kaip ten ką darot?  Galvoju ir aš nuo kovo pradėt rašyt, bet nesugalvoju kaip susiskirstyt 

Pas mane 91 pavadinimo skyrelis lotuliukas.gif iš jų 29 skirti maistui +1 pietums darbe. Nors čia pirmas mėnuo, kai taip smulkiai, tai vis dar didėja skirsnių skaičius. Galutinė ataskaita kiek stambesnė, nes ten kai kurie skyreliai sumuojasi ax.gif

QUOTE(Lock @ 2009 02 23, 21:22)
Bitė įvedė/ar greit įves sujungimo mokestį tik verslo klientams (kol kas tik jiems).

swoon.gif

QUOTE(milaaa @ 2009 02 23, 21:28)
ir dar jei nesunku... noriu nuo kovo suvedineti islaidas, bet nezinau kuria programa pasirinkti, gal patarsite  noretusi, kad pvz rodytu ir prekiu kieki, nupirkta per menesi, ir kiek tos prekes kainuoja
na nezinau kaip aiskiai paaiskinti- kad matyciau, kad per men perku 10l pieno ir kad jis kainavo 23lt, o netik bendra suma tai produktu grupei. ar tokius dalykus moka visos programos

Nežinau ar yra kas geriau už excel... tik reikia pasėdėti, norint susikurti sau idealiausią variantą, skaičiuojantį būtent tai, ko tau reikia ir norisi ax.gif

QUOTE(Lock @ 2009 02 23, 22:06)
Parašiau laišką į tele2 ir paklausiau, ar suskubus pasirašyti sutartį iki kovo 1 dienos, galios dabartiniai tarifai, ar juso pakeis. Gavau atsakymą...

O tai omnis automatiškai keičia visiems? Net ir tiems, kieno sutartis nepasibaigusi? Reikėtų paskaityti sutarties sąlygas, ar jie turi tokią teisę g.gif Kažkaip nė nepagalvojau apie tai, nes mano sutartis jau senai senai pasibaigusi

Nepamirškit, kad naujos temos neatidarome, kraustomės į kitą analogišką temą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Will: 23 vasario 2009 - 22:32
QUOTE(Will @ 2009 02 23, 22:26)
Nežinau ar yra kas geriau už excel... tik reikia pasėdėti, norint susikurti sau idealiausią variantą, skaičiuojantį būtent tai, ko tau reikia ir norisi  ax.gif


Labai pritariu - pasėdėjau ilgokai, bet turiu dabar sau labiausiai tinkantį variantą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2009 02 23, 23:26)
O tai omnis automatiškai keičia visiems? Net ir tiems, kieno sutartis nepasibaigusi? Reikėtų paskaityti sutarties sąlygas, ar jie turi tokią teisę  g.gif  Kažkaip nė nepagalvojau apie tai, nes mano sutartis jau senai  senai pasibaigusi



"Klientams, kurių netenkina pasiūlytas planas, „Omnitel“ siūlo rinktis išankstinio mokėjimo korteles arba pasirašyti naujiems vartotojams taikomas sutartis. Kai kuriems planams bus taikomas sujungimo mokestis už kiekvieną skambutį"
Šaltinis: http://www.delfi.lt/...php?id=20662101

Jie tokios teisės neturi. Jei jie keičia planus, tuomet žmogus gali išeiti į kitą tinklą ir nemokėti jokių netesybų. Tačiau aš nujaučiu, kad ir kiti tinklai užsikels kainas ir žmonėms neapsimokės keisti operatorių.
Atsakyti
[quote=Will,2009 02 23, 23:26]
Nežinau ar yra kas geriau už excel... tik reikia pasėdėti, norint susikurti sau idealiausią variantą, skaičiuojantį būtent tai, ko tau reikia ir norisi ax.gif

[quote=Miaška,2009 02 23, 23:49]
Labai pritariu - pasėdėjau ilgokai, bet turiu dabar sau labiausiai tinkantį variantą biggrin.gif
[/quote]

dekui 4u.gif dar neskaicius pasikalbejom su MB, jis pasisiule sudaryti visa ta reikala excelyje, nes taip jam atrodo geriausia. bandysiu ir as skaiciuoti smile.gif
Atsakyti
Kad ir kaip akys limpa, bet ateinu paskutinį kart šįvakar unsure.gif
QUOTE(dowiliuke @ 2009 02 23, 20:34)
O dar smulkiau?  blush2.gif

Maistas
Mokesčiai
Transportas
Kosmetika ir higiena
Vaistai
Apranga ir batai
Knygos ir žurnalai
Kanceliarija
Kopijavimas
Pramogos
Alkoholis
Išlaidos gyvūnėliams
Kita

Čia bendrųjų išlaidų subgrupės

Duonos ir pyrago gaminiai
Mėsa ir jos gaminiai
Žuvis, krabų lazdelės
Pieno produktai
Vaisiai, uogos
Daržovės, grybai
Saldumynai, kramtoma guma
Prieskoniai
Aliejus
Majonezas, pomidorų ir kiti padažai
Kava, arbata
Miltai, kruopos
Užkandžiai, riešutai, traškučiai
Alus
Sultys, gira
Šampanas
Vynas
Degtinė, brendis
Mineralinis vanduo
Gyvūnų maistas
Viešojo maitinimo įstaigos
Kiaušiniai
Sausainiai, sausi pusryčiai
Ledai
Sultinys, sriubos pakeliuose
Makaronai, lazanija Cukrus

QUOTE(Sophi @ 2009 02 23, 21:13)
Vamzdiec - aš vietoj 60 jau plosiu 75 doh.gif Maniau sutaupysiu atsisakydama savaitgalių, tai kur tau cool.gif

O kažin "Bitė" neplanuoja ko panašaus kaip "Omnitelis" g.gif


Per TV girdėjau kad visur tas pats laukia...
QUOTE(Will @ 2009 02 23, 22:26)

Nežinau ar yra kas geriau už excel... tik reikia pasėdėti, norint susikurti sau idealiausią variantą, skaičiuojantį būtent tai, ko tau reikia ir norisi  ax.gif


Nepamirškit, kad naujos temos neatidarome, kraustomės į kitą analogišką temą   4u.gif 

Man irgi excel'is viso ko padėjėjas thumbup.gif

O į kurią temą konkrečiai einam?

QUOTE(Miaška @ 2009 02 23, 22:49)
Labai pritariu - pasėdėjau ilgokai, bet turiu dabar sau labiausiai tinkantį variantą biggrin.gif

Aš irgi tobulinau stipriai. Kažkur dar pradinis variantas kompe yra, bet labai primityvus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2009 02 23, 22:26)

QUOTE(dirty_kiss @ 2009 02 24, 01:56)
O į kurią temą konkrečiai einam?


spausti ant Will nurodyto paryškinto teksto wink.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 02 24, 08:57)
spausti ant Will nurodyto paryškinto teksto wink.gif

spausim smile.gif turiu sia savaite migracijai i Tele2 blush2.gif
Atsakyti
O manote, kad išlošite su tais perbėgimais? g.gif Toks jausmas, kad viskas čia laikina ir konkurentai imsis strateguoti, kaip jiems kuo daugiau pastovių pajamų užtikrinti. Ne šiandien, bet po kokio mėnesio ar dviejų.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti