Įkraunama...
Įkraunama...

TAUPYMO YPATUMAI, 4 tema

QUOTE(Miaška @ 2009 02 20, 21:08)
Pasidairiusi tarp knygų www.sena.lt atradau dukrai kaip tik dabar reikalingas pratybas mokyklai, ir tik už 3 Lt thumbup.gif

Patinka man tas puslapis - galima nebrangiai rast neblogų dalykų. Ir parduot, ko nebereikia smile.gif
Šiandien sužinijau dar vieną - www.iknyga.lt.
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2009 02 20, 21:15)
Patinka man tas puslapis - galima nebrangiai rast neblogų dalykų. Ir parduot, ko nebereikia smile.gif
Šiandien sužinijau dar vieną - www.iknyga.lt.


drinks_cheers.gif
Ir aš tą skaitinėjau - Delfyje straipsniukas buvo, tai pagal jo nuorodas ir ėjau žiūrėt.
O kolega tavo rekomenduotame senų knygų knygyne nusipirko keliolika P. Cvirkos raštų tomelių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2009 02 20, 21:18)
O kolega tavo rekomenduotame senų knygų knygyne nusipirko keliolika P. Cvirkos raštų tomelių biggrin.gif

Ten iš viso - už 2-3 Lt gali rast nerealių dalykų thumbup.gif
Kam aktualu - yra ir senų gerų vaikiškų knygučių, kokių šiais laikais niekas beveik nerašo ir neleidžia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aige @ 2009 02 19, 13:25)
Na tikrai ne keliais litais.
O tas atsisėdimas į kėdę vadinasi ''paciento apžiūros paketas''.  unsure.gif


na aš turėjau o meny kad geriau sumokėsiu daugiau 20-30 lt bet busiu normaliai aptarnaujama nei visokiais žodžiais užgauliojama blush2.gif

QUOTE(Will @ 2009 02 19, 13:51)

Aš turėjau tokį super gydytoją, kuris išrašydamas vaistus visada pasakydavo kiek kainuos


mano vaikų gyd tokia visada pasako vaistuku tokius ar tokius sako vienodai veikia tik kaina skiriasi ax.gif

QUOTE(alter ego @ 2009 02 19, 14:31)
Komunaliniai 900 ? blink.gif  Kokio dydžio butas?


aš panšiai moku be paskolu už 57 kv būta doh.gif


QUOTE(delfinarija @ 2009 02 19, 17:11)
Man tai jau kelis kartus vaistininke patare nepirkti tokiu vaistu kurie buvo recepte parasyti,nes sako tokie pat tik nereklamuojami daug pigiau kainuoja doh.gif juk gydytojai ir  turi savu saltiniu su kuriais bendradarbiauja ir tu firmu vaistus stengias prastumti g.gif


tai ne visi gyd labai ir klauso blush2.gif kaip pasakė mano gyd kam aš žmogui rašysiu brangius vaistus jeigu jis negalės ju įpirkti blush2.gif

QUOTE(ooo @ 2009 02 20, 12:04)
uz protinio danties trauima sumokejau 200 litu, bet trauke profas - per pora minuciu apsisuko, neskaudejo nei tada nei veliau.


blink.gif čia rimtai tiek daug kainuoja

vasar man rovė tai mokėjau 50 lt blush2.gif


Atsakyti
Krizė įkvėpė patarėjų verslą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 02 21, 08:08)

Na nžn, ne už ką nenorėčiau įsileisti kažką, kas tikrintų mano šaldytuvą. Jau nžn ant kiek turi būti kvailas ir nevykęs, kad iki to prieiti doh.gif
Suprantu, taupyti reikia, bet mes ir patys žinom, kad ne visada gyvenime taip gaunasi, kaip norėtusi g.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 02 21, 10:08)

Kad lietuviai isradingi, tai tikrai, niekas sito fakto nepaneigs doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(**violeta** @ 2009 02 21, 01:46)
na aš turėjau o meny kad geriau sumokėsiu daugiau 20-30 lt bet busiu normaliai aptarnaujama nei visokiais žodžiais užgauliojama  blush2.gif


Jus užgaulioja visokiais žodžiais poliklinikoj?
Na tikrai neteko girdėti- man dirbant-kad užgauliojami pacientai. Atsiprašau, bet toks vaizdas, kad caro maro laikais gyvenam. Kai kuriose poliklinikose aparūtos naujutėlės aišku šypsenų mažiau, laiko mažiau, na aplinka paprastesnė. Bet užgauliojimų nėra, tikrai. Ir suma mažesnė nei 20-30 lt. Helio plombų kainos juokingos palyginus su privačiais kabinetais. ( Ne visos poliklinikos turi valdiškas Helio plombas) . O gydytojai dirba tikrai tie patys, ir taiso taip pat, ar valdiškam ar privačiam. Žinoma ne visi gydytojai yra geri, čia faktas, bet ir privačiam galima ''užsirauti''.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2009 02 20, 21:18)
drinks_cheers.gif
Ir aš tą skaitinėjau - Delfyje straipsniukas buvo, tai pagal jo nuorodas ir ėjau žiūrėt.
O kolega tavo rekomenduotame senų knygų knygyne nusipirko keliolika P. Cvirkos raštų tomelių biggrin.gif


Aš, kadangi dirbu tokioj vietoj, kur daug knygų ir retkarčiais daroma akcija, kai nebereikalingos dovanojamos, tai pernai pavasarį prisirinkau visą lentyną - Puškino raštų, "Aną Kareniną" originalo kalba, Simonaitytės "Šimonių likimą", fantastikos serijos pačių pirmųjų keletą. Kažkaip nelabai norėjo tos klasikos kas blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eiven: 21 vasario 2009 - 10:21
QUOTE(eiven @ 2009 02 21, 10:20)
Aš, kadangi dirbu tokioj vietoj, kur daug knygų ir retkarčiais daroma akcija, kai nebereikalingos dovanojamos, tai pernai pavasarį prisirinkau visą lentyną - Puškino raštų, "Aną Kareniną" originalo kalba, Simonaitytės "Šimonių likimą", fantastikos serijos pačių pirmųjų keletą. Kažkaip nelabai norėjo tos klasikos kas blush2.gif


nu taigi šiais laikais visi skaito tik meilę, trunkančia trejus metus, ir vienuolius su ferariais, dar Ivanauskaitę pavarto cool.gif
Atsakyti
mmm... stengiuosi i knygynus kuo reciau uzsukti, nes man ten iskart keliu knygu "prireikia" blush2.gif
Dabar taupyti turbut dauguma seimu pradejo smile.gif yra prekes, kurias Cento parduotuveje perku... tai toj parduotuvytej prie namu tokios eiles kaip Maximoj kazkada budavo pasidare vakarais, nes kasos tik dvi doh.gif nuo pat parduotuves atsiradimo ten eiliu niekada nebudavo schmoll.gif
Atsakyti
Nu negaliu nepasigirti, kaip sauniai sutaupem rolleyes.gif
Tai va sutaupem gaunamus vaiko pinigus (18 men) ir uz tuos pinigelius mes nupirksim vaikui nauja lova clap.gif
Vat taip va biggrin.gif

Del islaidu fiksavimo smile.gif MB pradejo tame dalyvauti ir sekti kur ir kiek isleidzia, ir vakare man pasako, tiek ir tiek tam ir tam biggrin.gif Panasu kad viskas su laiku ateina... ir man pavyks parodyti MB, kaip mes galim sauniai susitaupyti thumbup.gif
Kambari jau ruosiu remontui (atitustinu pamazu) lotuliukas.gif nors dar santaupu neatsirado, bet svarbiausia pozityvus mastymas mirksiukas.gif ir islaidu fiksavimas
Atsakyti