Įkraunama...
Įkraunama...

TAUPYMO YPATUMAI, 4 tema

QUOTE(Miaška @ 2009 02 21, 18:18)
O ar teko ragaut sūrio iš Kalvarijų turgaus? Nebrangūs, bet labai skanūs, o jei dar nepatingiu ir kokį vieną iškepu, tai vaikams kaip už ausies sueina! thumbup.gif

Nelabai man pakeliui, nebent per pietų pertrauką nulėkt. O kokia kainytė ir kurioj vietoj taškas?
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2009 02 21, 18:54)
Nelabai man pakeliui, nebent per pietų pertrauką nulėkt. O kokia kainytė ir kurioj vietoj taškas?


Anksčiau saldaus pieno sūriuką nusipirkdavau už 6 Lt, dabar jau nežinau kainos... O prekiauja tame paviljone, kur žalia mėsa, vištiena - ten tik užėjus, dešinėje pusėje šaldytuvai su pieno produktais, anksčiau pas vieną molėtiškę vis pirkdavau. Tiesa, geriau eiti anksčiau (čia šeštadieniais), apie darbo dienas net nežinau...
Atsakyti
o Tymo turge šiuo metų laiku bobutė su megztom kojinėm stovi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2009 02 21, 17:31)

Nevaldiškos ginekologės pradėjau dairytis po nemokamo gimdymo,


aš irgi pabėgau iš valdiškos gines po to kai po apžiūros išėjau kaip išprievartauta ir su pasišaipymais blink.gif

QUOTE(aige @ 2009 02 21, 18:05)
Na visur visokių medikų yra, man labai retai tenka, bet deja tenka susidurti su tokiais, ir gėda dėl jų.



drinks_cheers.gif taip visur visokiu yra , galiu drasiai sakyti kad vaiku gyd iš valdyšku bet labai faina ir gera gyd ir kaip žmogus geras, tikriausiai vaikai pas vienintele gyd eina su noru blush2.gif

QUOTE(prieblanda @ 2009 02 21, 23:24)
o Tymo turge šiuo metų laiku bobutė su megztom kojinėm stovi?  g.gif


o kad man atrodo tos boutės visuose turgeliuose stovi šaltuoju laiku g.gif
Atsakyti
Mes su savo brangiuojiu anksčiau nelabai susigaudydavome kiek maistui išleidžiam, neskaičiuodavom, nėra šaldytuve einam pirkti. essen.gif smile.gif Ir va nuo šių 2009-01-01 metų ėmiau rinkti visus čekius, rašytis visas visas išlaidas- kai suskaičiavau mėnesio išlaidas mane ko infanktas neištiko blink.gif wacko.gif
1000 litu grynai vien maistui per mėnesį blink.gif mes dviese, nei šuniaus, nei vaikų, kavinėse retai valgom. nukraupau. Emiausi drastiškų preimonių. sudariau patiekalų valgiarašt ka gaminsiu per savaitę, tada sudaraiu savaitės pirkinių srašą, sekmadien apsiperkam, ir per savaitę neinam į parduotuvę. smile.gif ir žinote per puse išlaidų jau dbr matau bus. thumbup.gif

o kai taip nusprendem daryt kaip tik per tv parode laida, nepamenu pavadinimo, kai butent taip patare seimai daryt kad taupyt pinigelius.
Atsakyti
QUOTE(panelė J @ 2009 02 22, 10:28)
Mes su savo brangiuojiu anksčiau nelabai susigaudydavome kiek maistui išleidžiam, neskaičiuodavom, nėra šaldytuve einam pirkti. essen.gif  smile.gif Ir va nuo šių 2009-01-01 metų ėmiau rinkti visus čekius, rašytis visas visas išlaidas- kai suskaičiavau mėnesio išlaidas mane ko infanktas neištiko  blink.gif  wacko.gif 
1000 litu grynai vien maistui per mėnesį blink.gif mes dviese, nei šuniaus, nei vaikų, kavinėse retai valgom.  nukraupau. Emiausi drastiškų preimonių. sudariau patiekalų valgiarašt ka gaminsiu per savaitę, tada sudaraiu savaitės pirkinių srašą, sekmadien apsiperkam, ir per savaitę neinam į parduotuvę.  smile.gif ir žinote per puse išlaidų jau dbr matau bus.  thumbup.gif

o kai taip nusprendem daryt kaip tik per tv parode laida, nepamenu pavadinimo, kai butent taip patare seimai daryt kad taupyt pinigelius.

drinks_cheers.gif šaunuoliai.
Aš seniau klaidingai priskirdavau visa ceki is parduotuves prie maisto doh.gif , tai taip ir gaudavosi kad maistui 800-1000 reikia.
Realiai i jas patekdavo buitines priemones ir žurnalai ir kanceliarines ir indai, vien.žo ir tas kas nera valgoma doh.gif Dabar kai fiksuoju tik tai kas yra maistas, ta suma zenkliai sumazejo tongue.gif

Vakar issiaiskinau, kad mano masina man nepadeda taupyti, jos apetitas isaugo dvigubai g.gif manau del salto oro ir salto variklio. Su 25 lt (15L.) kurui savaitei neissitekau unsure.gif Uzsipyliau vakar uz 33,- (20L) ziuresiu kiek pratrauksiu
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 02 21, 23:24)
o Tymo turge šiuo metų laiku bobutė su megztom kojinėm stovi?  g.gif


Vakar Pilies g pardavinejo mociute, už pora kojinių norėjo 20 litų, aš net aklis išpūčiau blink.gif
O MB sako kam tu dirbi, va primegstum kojiniu tai daugiau uždirbtum tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirvita @ 2009 02 22, 12:08)
Su 25 lt (15L.) kurui savaitei neissitekau unsure.gif Uzsipyliau vakar uz 33,- (20L) ziuresiu kiek pratrauksiu

Ką tu už tokią kainą pili g.gif
Atsakyti
QUOTE(panelė J @ 2009 02 22, 11:28)
Mes su savo brangiuojiu anksčiau nelabai susigaudydavome kiek maistui išleidžiam, neskaičiuodavom, nėra šaldytuve einam pirkti. essen.gif  smile.gif Ir va nuo šių 2009-01-01 metų ėmiau rinkti visus čekius, rašytis visas visas išlaidas- kai suskaičiavau mėnesio išlaidas mane ko infanktas neištiko  blink.gif  wacko.gif 
1000 litu grynai vien maistui per mėnesį blink.gif mes dviese, nei šuniaus, nei vaikų, kavinėse retai valgom.  nukraupau. Emiausi drastiškų preimonių. sudariau patiekalų valgiarašt ka gaminsiu per savaitę, tada sudaraiu savaitės pirkinių srašą, sekmadien apsiperkam, ir per savaitę neinam į parduotuvę.  smile.gif ir žinote per puse išlaidų jau dbr matau bus.  thumbup.gif

o kai taip nusprendem daryt kaip tik per tv parode laida, nepamenu pavadinimo, kai butent taip patare seimai daryt kad taupyt pinigelius.

Patark tada ir man- neisnesa mano durna galva doh.gif , kaip savaitei galima uzsipirkti maisto viena karta???? Nes sureliai, pienas, duona- pasens, neiseina man taip... ax.gif Kaip belaviruociau, bet du kartus lankausi parduotuvej... O mes maistui 4-iese isleidziame apie 900Lt (cia iskaiciuoti ir mokines pietus mokykloje). Daugiau sumazint man neiseina, nemoku... Nes valgome pilnaverti, ivairu maista. Ant kruopu nesinori sesti g.gif
Ziurejome ir mes ne viena ta laida "Kur dingsta pinigai", ir ten bankininkai siulo viena karta maista pirkti, bet nesuprantu kaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(Minutėlė @ 2009 02 22, 14:21)
Ką tu už tokią kainą pili g.gif


Taigi dujas piluosi po 1,61 lt vakar gavosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE
Patark tada ir man- neisnesa mano durna galva  , kaip savaitei galima uzsipirkti maisto viena karta???? Nes sureliai, pienas, duona- pasens, neiseina man taip...


nepasens,jei pirkdama ziuresi i galiojimo data ir rinksies ta kuris galioja ilgiau,as visada taip renkuosi ir piena ir surelius ir kitus maisto produktus,o duona galima laikyti saldytuve,tada greit nesudziuna ir nepelyja mirksiukas.gif
stengiuos taip pat prekintis tik karta savaiteje,na pasitaiko,kad kazko pritrukstam,kad ir to paties pieno,tada svarbu nuejus pieno i parde, neprisipirkti visokiu kitokiu shudalaku,bet tai cia svarbu is anksto save nuteikti,kad pirksi tik piena ir nieko daugiau smile.gif
Atsakyti
Manau,kad jei pieno produktai galioja beveik menesi, tai viena chemija ten doh.gif as tai uz tai ,kad geriau po nedideli kieki,bet sviezu ,kad butu.
Atsakyti