QUOTE(Miaška @ 2009 02 22, 18:04)
Fizikų mokykla - išties gėris, mano tiksliukė mokosi joje nuo 9 klasės, ir mokysis iki vidurinės baigimo. Tiesa, pirmi metai kainavo 70 Lt, dabar jau mokėjau 80, paskui gal dar pabrangs, bet į tai įeina ir užduočių knygutės, ir atliktų užduočių taisymas, atsiuntimas, ir net dalinis vasaros stovyklos pažangiausiems padengimas - pilnai būtų kainavę 800 Lt.
QUOTE(Llaume @ 2009 02 22, 18:12)
Tai vistiek nesupratau

: 80Lt kainuoja per menesi ar uz visus metus? Mano dukra lanko matematiku mokykla, tai uzsiemimu menesine kaina - 50Lt, o per metus kainuoja - 450Lt.
merginos, o gal galima apie si geri placiau? na bent pavadinima tikslu, kad galeciau pasidometi
oi, Meskos jau radau
ir dar jei nesunku... noriu nuo kovo suvedineti islaidas, bet nezinau kuria programa pasirinkti, gal patarsite

noretusi, kad pvz rodytu ir prekiu kieki, nupirkta per menesi, ir kiek tos prekes kainuoja
na nezinau kaip aiskiai paaiskinti- kad matyciau, kad per men perku 10l pieno ir kad jis kainavo 23lt, o netik bendra suma tai produktu grupei. ar tokius dalykus moka visos programos