Įkraunama...
Įkraunama...

TAUPYMO YPATUMAI, 4 tema

QUOTE(Night @ 2009 02 23, 17:19)
Nuo kovo 1d. ir ten bus nauji planai.

Ką gero apie juos žinai ? bigsmile.gif

Man omnis jau atsiuntė tą laišką su spec pasiūlymu, bet turiu įtarimą, kad naikina nemokamus pokalbius tarp vienu vardu registruotų abonentų, nes labai jau daug tų minučių g.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2009 02 23, 18:34)
Ką gero apie juos žinai ? bigsmile.gif

Man omnis jau atsiuntė tą laišką su spec pasiūlymu, bet turiu įtarimą, kad naikina nemokamus pokalbius tarp vienu vardu registruotų abonentų, nes labai jau daug tų minučių  g.gif

Tikrai nemanau, kad naikina. Juk tie taupymo planai išlieka, visvien reikėdavo atskirai juos užsisakinėti ir mokėti po 5 lr per mėnesį.
Papildyta:
QUOTE(Night @ 2009 02 23, 18:27)
O kaip tą galima padaryti ? smile.gif

Per pažįstamus.
Atsakyti
QUOTE(Lock @ 2009 02 23, 18:05)
Tikrai nemanau, kad naikina. Juk tie taupymo planai išlieka, visvien reikėdavo atskirai juos užsisakinėti ir mokėti po 5 lr per mėnesį.

Gal... bet bent jau mūsų atveju, tai tuomet labai išbrangsta viskas... nes vidutinė sąskaita skaičiuoja įskaitant tuos 5 lt, o jei dabar reikės mokėti papildomai, tai blink.gif Reikės pasidomėti kaip čia yra, nes man tas pasiūlymas įtartinas cool.gif
Atsakyti
QUOTE(vilijadab @ 2009 02 23, 10:26)
Joooo, ir as beveik issisemiau doh.gif  Pradejau vartyti senas (dar turiu 1958m leidimo) valgiu gaminimo knygas blush2.gif  Pati neesu valgiu gaminimo myletoja, bet tenka kazkaip suktis... g.gif
Zinai, ziuriu as tas vireju kovas per tv3 ir pikta darosi- gamina egzotika. O kodel nepalenktyniavus, kas nepagamins pigesnio, skanesnio ir sveiko patiekalo? Gal reikia uzsukti i tv3 puslapi ir pasiulyti? g.gif



QUOTE(aige @ 2009 02 23, 13:05)
Niekada nemačiau, aš turiu knygutę- kietais celofanuotais viršiukais, gal dėl to taip gerai išsilaikė- ten surašyti receptai, su visais komentarais, jau 15  metų jai, tai semiuosi receptų idėjų iš ten- buvau pamiršusi geresniais laikais, dabar nupučiau dulkes, atsiprašiau, ir vėl iurenu puslapius, bei papildau naujais receptais.
Mano visa šeimyna saldaininė. doh.gif


Aš darbe susiradau knygelę "Pigu, skanu ir greitai", dar radau "Taupiosios šeimininkės" 4 tomus už 24 litus, MB iš mamos parvežė knygutę blokados laikų irgi iš taupiųjų receptų - kol kas fantazijos nereikia pasitelkti. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2009 02 23, 17:34)
Ką gero apie juos žinai ? bigsmile.gif

Nieko biggrin.gif Laukiu kovo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Night @ 2009 02 23, 19:33)
Nieko biggrin.gif Laukiu kovo smile.gif

O gal tu žinai, per kiek laiko perkelia numerį į kitą tinklą?
Atsakyti
QUOTE(Lock @ 2009 02 23, 18:41)
O gal tu žinai, per kiek laiko perkelia numerį į kitą tinklą?

MB kėlėsi, bet net nežinau... Jie ten patys viską darė, tiesiog vieną dieną omnio kortelė nebeveikė. Tada įsidėjo kitą, tele2.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Night: 23 vasario 2009 - 18:50
QUOTE(Night @ 2009 02 23, 18:19)
Nuo kovo 1d. ir ten bus nauji planai.
Mano Omnitelio sutartis baigisi kovo 5d, tai labai aktualu dabar visos naujienos. Nežinau ką pasirinkti  doh.gif Reiks apeiti visus operatorius turbūt  unsure.gif

Ta proga is Tele2 pasiulymo paprasiau, tai siulo Mini - 4 Lt/men., jei neimi mobilaus arba Laisve 18 Lt/men. smile.gif Mastau apie Laisve ir terminuota sutarti, nes Omnitel per 9 metus, kai ju paslaugomis naudojuos... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 02 23, 12:25)
saldumynai ir gėrimai (nealkoholiniai) irgi priskiriami prie maisto, bent jau mano sąmatoj  cool.gif

pas mus irgi drinks_cheers.gif

per vasari kol kas isleidom 384 lt thumbup.gif

QUOTE(Will @ 2009 02 23, 14:23)
Aš pirkinių sąrašą sudarinėju pagal tai, ką planuoju gaminti, dar pridedu tai, ką visada turiu turėti, bet tokių prekių labai nedaug ax.gif

drinks_cheers.gif nebent buna akcija ilgo galiojimo prekesm, tada uzsiperku daugiau ax.gif

QUOTE(kaleda @ 2009 02 23, 14:28)
Ir dar klausimuką turiu, kad veda "kur dingsta babkės" lotuliukas.gif  kompe - ar turit išlaidų skyrių bendrą - maistas, ar smulkinat pagal produktus, kad lengviau pastebėt kur jos visgi dingsta?

as jau neskirstau, vedu tik bendrai

QUOTE(eiven @ 2009 02 23, 18:32)
Aš darbe susiradau knygelę "Pigu, skanu ir greitai", dar radau "Taupiosios šeimininkės" 4 tomus už 24 litus, MB iš mamos parvežė knygutę blokados laikų irgi iš taupiųjų receptų - kol kas fantazijos nereikia pasitelkti.  biggrin.gif

o "Taupiosios seimininkes" cia naujo leidimo? noreciau ir as tokiu knygu
Atsakyti
QUOTE(kaleda @ 2009 02 23, 14:28)
Ir dar klausimuką turiu, kad veda "kur dingsta babkės" lotuliukas.gif  kompe - ar turit išlaidų skyrių bendrą - maistas, ar smulkinat pagal produktus, kad lengviau pastebėt kur jos visgi dingsta?

Aš vedu išlaidas excel'io faile. Tai vienam lape bendros išlaidos, kitame tik maistui išlaidos subgrupėse.
QUOTE(Night @ 2009 02 23, 17:27)
O kaip tą galima padaryti ? smile.gif

QUOTE(Lock @ 2009 02 23, 18:05)
Per pažįstamus.

Sunkokas atvejis. Pati turėjau tokią galimybę tai naudos minimaliai. Beje, su savo numeriu patekti į kažkokią firmą yra gana sudėtinga. Jeigu firma plečia abonentų skaičių tuomet galima paprašyti atskiro numerio, nes duoda jiems ribotą kiekį. Man tai pasirodė neefektyvu, todėl galiausiai išėjau su visu numeriu (buvau gavus kartu su įmonės grupe)
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2009 02 23, 20:16)
Aš vedu išlaidas excel'io faile. Tai vienam lape bendros išlaidos, kitame tik maistui išlaidos subgrupėse.

Gal galit plačiau papasakot kaip ten ką darot? blush2.gif Galvoju ir aš nuo kovo pradėt rašyt, bet nesugalvoju kaip susiskirstyt g.gif
Atsakyti
del omnitelio plano atsisakymo - atkreipkit demesi, kad tai padaryti galima tik per menesi nuo pasiulymo gavimo. jei lauksit balandzio 1, kai keiciasi tarifai, jau snipsta gausit unsure.gif
Atsakyti