Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymo planas

QUOTE(Blue_rose @ 2008 04 19, 00:09)
Man labai idomu butu suzinot mamyciu gimdziusiu pagal tuos plannus,... ar daktarai atsizvelge i visus punktus ar neziurejo kreivai i planus ir pan?
Ir kada tuos planus davet daktarei, savaite pries gimdyma, per gimdyma... ar vyras padave?  ax.gif

manau, kad geriausia del gimdymo plano kalbetis su gydytoja, pas kuria ketini gimdyti: ji turetu is anksto zinoti tavo pageidavimus, kartu galite apsvarstyti gimdymo plana, aptarti "atsarginius" variantus - ka daryti, jei kuriu nors pageidavimu neimanoma igyvendinti, jei atsirastu nenumatytu aplinkybiu, gimdymo komplikaciju ir pan.
kuo anksciau ir issamiau visa tai aptarsite- tuo geriau. nes jau atvaziavus gimdyti nebebuna jegu ir laiko diskusijoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2008 04 19, 18:31)
manau, kad geriausia del gimdymo plano kalbetis su gydytoja, pas kuria ketini gimdyti: ji turetu is anksto zinoti tavo pageidavimus, kartu galite apsvarstyti gimdymo plana, aptarti "atsarginius" variantus - ka daryti, jei kuriu nors pageidavimu neimanoma igyvendinti, jei atsirastu nenumatytu aplinkybiu, gimdymo komplikaciju ir pan.
kuo anksciau ir issamiau visa tai aptarsite- tuo geriau. nes jau atvaziavus gimdyti nebebuna jegu ir laiko diskusijoms  4u.gif

Pritariu 4u.gif reikia ruoštis iš anksto. Ir dar gerai, kad gydytoja pati suprastų gimdymą panašiai kaip tu, nes kitaip gali visus gimdymo planus tiesiog pamiršti, kai reikės veikt wink.gif
Atsakyti
kaip suprantu iš pasisakiusiųjų, tai gimdymo planus sudarinėja tos, kurios yra susitarusiuos su konkrečiu gydytoju ar akušere? g.gif
Ar yra klaipėdiečių, kurios į gimdymą atvyko su planu? kažkaip nesitiki, kad KLP galimi dalykai..
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2008 06 03, 14:55)
kaip suprantu iš pasisakiusiųjų, tai gimdymo planus sudarinėja tos, kurios yra susitarusiuos su konkrečiu gydytoju ar akušere?  g.gif
Ar yra klaipėdiečių, kurios į gimdymą atvyko su planu? kažkaip nesitiki, kad KLP galimi dalykai..

Žinok, kai jau gimdai, sunku būtų susitarti su gydytoja dėl kažko - tiesiog ne tas galvoj. Na ir iš kitos pusės gydytoja nuo tavęs nelabai priklauso wink.gif Geriau tartis ir kalbėt iš anksto.. Nors paskaityk aukščiau, atrodo kažkuria mamyte nešė planą tiesiai į gimdymą. Tik turbūt vgn - bet gal ir Kl yra gerų gydytojų, gerbančiu gimdvybes jausmus ir nuomonę.
Atsakyti
Aš manu, kad gimdymo planas yra labai geras dalykas išreiškiant savo pageidavimus ir jo dėka galima pasijusti tikrai ramiau, kai personalas jau yra susipažinęs su tavo pageidavimais.
Atsakyti
Gimdymo planas - tik sveikintinas dalykas:psichologine, pasirengimo bei žinių, atsakingumo, glaudaus ir geranoriško bendradarbiavimo, supratimo tarp pacientės ir medikų prasme.
Aš labai džiaugiuosi, kad ir neturint plano buvo atsižvelgta į visus mūsų pageidavimus. Nieko nebuvo daroma, man nenorint, galima buvo pasirinkti ir medikai elgėsi labai žmoniškai, geranoriškai ir labai profesionaliai.
Atsakyti
Man tai labai idomu, ar pvz AK kas nors atsizvelgia i ta gimdymo plana? Ar galiu atsinesti CD grotuva su savo muzika, smilkalu, kazkaip kai buvau nepaklausiau, bet man regis kad nelabai jie tam prijaucia, gal galit pasidalinti info jau gimdziusios AK, ar turejot gimdymo plana, ar pasinaudojot?
Atsakyti
Domintis gimdymo ypatumais bei lankant pamokėles, nusprendžiau pasidaryti gimdymo planą (kokio gimdymo norėčiau) ir man labai įdomu sužinoti iš gimdžiusių mamyčių-kiek realu savo gimdymo scenarijų pritaikyti Lietuvos gimdyklose? ax.gif Pvz. kaip daktarai reaguoja į įvairius gimdyvės prašymus nedaryti to ar ano.. pvz., kad ir į norą susikurti jaukią aplinką:smilkalai, muzika ir t.t. Suprantu, kad visko numatyti nėra galimybių, bet norisi gimdymo procesą padaryti kuo malonesnį bigsmile.gif Pasidalinkite mamytės patirtimi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinita @ 2008 11 19, 12:08)
Domintis gimdymo ypatumais bei lankant pamokėles, nusprendžiau pasidaryti gimdymo planą (kokio gimdymo norėčiau) ir man labai įdomu sužinoti iš gimdžiusių mamyčių-kiek realu savo gimdymo scenarijų pritaikyti Lietuvos gimdyklose? ax.gif  Pvz. kaip daktarai reaguoja į įvairius gimdyvės prašymus nedaryti to ar ano.. pvz., kad ir į norą susikurti jaukią aplinką:smilkalai, muzika ir t.t. Suprantu, kad visko numatyti nėra galimybių, bet norisi gimdymo procesą padaryti kuo malonesnį bigsmile.gif Pasidalinkite mamytės patirtimi blush2.gif

su gydytoja daug kalbėjomes apie tai, kokio noriu gimdymo. Buvau parašius gimdymo planą, bet taip jo ir nepristačiau - pamiršau. Bet viskas vyko butent taip, kaip aprašiau plane. Svarbu, kad gydytojos ir tavo požiuris į gimdymus sutaptų - kitaip net jeigu ir bus tas planas, kai nieko negalėsi pakeisti, busi gydytojų rankose jie pasielgs taip, kaip nori 4u.gif
Atsakyti
Paskaitinejus tema atrodo, jog gimdymo plana daugiau sudarineja tos, kurios tariasi del gimdymo su tam tikra gydytoja is anksto. O man idomu, kaip yra, jeigu su niekuo nesitari? Na, suprantu, kad ta gimdymo plana vis tiek gali aptarti su nestuma priziurincia gydytoja, taciau kaip bus kai nuvyksi i GN? Ar atsizvelgia personalas i toki plana, ar neisjuokia, ar klauso gimdyves nuomuones? g.gif
Papildyta:
ir dar...kadangi pirmosios temos zinutes rasytos gan senokai, idomu, ar daug kas naudojo gimdymo planus ir ar galetu pateikti pavyzdziu? ax.gif
Atsakyti
Gimdžiau Antakalnio klinikose. Turėjau standartinį gimdymo planą iš p. Šemetos kursų. Prieštaravimų iš personalo pusės nebuvo.
Atsakyti
QUOTE(trudeme @ 2008 12 31, 16:59)
Gimdžiau Antakalnio klinikose. Turėjau standartinį gimdymo planą iš p. Šemetos kursų. Prieštaravimų iš personalo pusės nebuvo.


kaip saunu 4u.gif tai visgi gimdymo planai daug kur priimami gan neblogai thumbup.gif as maniau, kad gali but kokiu nesuspiratimu ar siaip is personalo nekokiu reakciju rolleyes.gif
Atsakyti