Įkraunama...
Įkraunama...

Scrapbooking - 14 tema

QUOTE(a Lua @ 2009 02 18, 08:44)
Miglota,  thumbup.gif  Man irgi labai patiko "vandens lašai"  thumbup.gif  ir kaip panaudojai tinklelį! Labai fainas LO! Aš kai pasižiūriu į tavo mažylį, vis pagalvoju, kad tokiam nuostabiam vaikui turbūt ir "blynai" turėtų lengvai keptis...  wub.gif  Tavo mažasis Įkvėpėjas, ane?...  wub.gif


laukiu nesulaukiu kada mano ikvepejas prades zygiuot i darzeli, nes jau nebespeju skaiciuot jo sunybiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Miglota @ 2009 02 18, 10:04)
laukiu nesulaukiu kada mano ikvepejas prades zygiuot i darzeli, nes jau nebespeju skaiciuot jo sunybiu  biggrin.gif

lotuliukas.gif Ką tada scrapinsi? "Vienas namuose - aš darau ką noriu"? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(a Lua @ 2009 02 18, 10:14)
lotuliukas.gif  Ką tada scrapinsi? "Vienas namuose - aš darau ką noriu"?  biggrin.gif


labai noriu pradet scrapint kelioniu albumus ir pasidaryt vestuvini albumeli is turimu 5 nuotrauku lotuliukas.gif
Atsakyti
Miglota, paskutinis darbelis puikus thumbup.gif tinklas ir burbulai labai gražiai papildo nuotraukas.
Kaip matau, jau turi suradus savo stilių mirksiukas.gif
O aš dar mėtausi tarp perkrauto vintage iki minimalistinio (nes lengviau nepridirbt "klaidų")

Atsakyti
Miglota nu kad uzsisviestinai bigsmile.gif , smagiu vaizdeliu pazerei, labai grazus LO thumbup.gif , tikrai toks nei atimsi nei pridesi, o uzrasas - tai rubonas ar shiluete? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(LINUTUKĖ @ 2009 02 18, 11:36)
Miglota nu kad uzsisviestinai bigsmile.gif , smagiu vaizdeliu pazerei, labai grazus LO  thumbup.gif , tikrai toks nei atimsi nei pridesi, o uzrasas - tai rubonas ar shiluete? bigsmile.gif


acu 4u.gif cia seniau daryti, tik dabar visus nufotkinau ax.gif uzrasas tai rubonas mirksiukas.gif man didziausia silueto beda, kad ten netelpa visas 12x12" lapas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Miglota @ 2009 02 17, 22:54)
dar vienas smile.gif


superinis..jau tie "lasai" isimylejau..viskas super tiesiog thumbup.gif
Atsakyti
Miglota, o ho ho... wub.gif thumbup.gif As irgi neatsilaikiau pries vandens lasus ir dar... ta nuostabu srifta... 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
nenusibodau? ax.gif

user posted image
Atsakyti
neeeee mirksiukas.gif , fainai gavosi, o ta skrybele laaaaaaabai tau tinka bigsmile.gif , tik man kaskaip sunku apsispresti kuri pagrindine nuotrauka, gal viena nuotrauka reikejo i koki plonyti remeli ideti, o gal ir nusisneku, nes namie dvi mergos kas 2min laksto ir ko nors klausineja blink.gif , esme tame kad ziurisi thumbup.gif
Atsakyti

 ! 
Forume draudžiama:
Šiukšlinti (naudoti "SPAM'ą" - Stupid Pointless Annoying Material/Message ).
• rašyti temos neatitinkančias žinutes ("Off-Topic" - bet kokios žinutės, neatitinkančios diskusijos arba forumo temos, laikomos besaikiu šiukšlinimu).
• rašyti žinutes, kuriose atsakoma tik šypsenėlėmis arba vienu žodžiu; jos taip pat laikomos šiukšlėmis.

Bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.

Prašome nekelti didelės apimties nuotraukų, nes jos užima daug vietos, kitu atveju jos bus trinamos.

Taip pat necituoti žinučių su nuotraukomis, nes besikartojančios nuotraukos užima daug vietos.
Atsakyti
QUOTE
nenusibodau? ax.gif

niekad nenusibosi mirksiukas.gif Dazniau gali rodytis o dabar ax.gif ...zinau kad prikepus blynu bet neprisiruosi fotkinti schmoll.gif ...nepriimtina mus taip erzinti cia biggrin.gif
Patinka man ir sis LABAI net, bet del to kad nedekoratyvinis bet pagaunantis kaip sako "slice of life"=dalele tikro, realaus gyvenimo.
Patinka man talonu ir visokiu bilietu panaudojimas (beje jis labai naudojamas Ali Edwars SB kuriuo as zaviuosi).

irmulia:
kas cia spamin'a? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Scrap8: 18 vasario 2009 - 20:06