Įkraunama...
Įkraunama...

Scrapbooking - 14 tema

QUOTE(LINUTUKĖ @ 2009 02 18, 18:58)
neeeee mirksiukas.gif , fainai gavosi, o ta skrybele laaaaaaabai tau tinka  bigsmile.gif , tik man kaskaip sunku apsispresti kuri pagrindine nuotrauka, gal viena nuotrauka reikejo i koki plonyti remeli ideti, o gal ir nusisneku, nes namie dvi mergos kas 2min laksto ir ko nors klausineja blink.gif , esme tame kad ziurisi  thumbup.gif


aciu mirksiukas.gif skrybeles siaip nenesioju, ten tik maiviausi biggrin.gif
pagrindines nuotraukos sikart nera blush2.gif gal siek tiek ir blasko zvilgsni, bet jau ir taip man per marga gavosi tai nenorejau dar apkraut ax.gif ax.gif

QUOTE(Scrap8 @ 2009 02 18, 19:04)
niekad nenusibosi mirksiukas.gif Dazniau gali rodytis o dabar ax.gif ...zinau kad prikepus blynu bet neprisiruosi fotkinti schmoll.gif ...nepriimtina mus taip erzinti cia biggrin.gif
Patinka man ir sis LABAI net, bet del to kad nedekoratyvinis bet pagaunantis kaip sako "slice of life"=dalele tikro, realaus gyvenimo.
Patinka man talonu ir visokiu bilietu panaudojimas (beje jis labai naudojamas Ali Edwars SB kuriuo as zaviuosi).

irmulia:
kas cia spamin'a? unsure.gif


blynai jau i pabaiga, liko dar vienas ir viena issiunciau konkursui smile.gif dabar turesiu pora savaiciu abstinencijos, nebent per meeta sugalvosim pascrapint smile.gif

Atsakyti
mergaites LO thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

nebeisskirsiu kiekvienos atskirai,patiko visi nuosirdziai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Scrap8 @ 2009 02 18, 21:04)

irmulia:
kas cia spamin'a? unsure.gif


As irgi nesupratau kam cia kas cia kur spamina g.gif Vat del to ir bijau visad det nuotrauka, ikeliu tik nuoroda unsure.gif
Siandien ipusejau savo naujaji blyna, man dar iki Miglotos sviestu toli, as tokiu tempu nepasieksiu. Noriu paklaust, gal kuri zinot kaip isgauti ant LO sniegiuko efekta? Na reiktu kazko panasaus, kaip ant langu purksti yra tokie aerozoliai.
Atsakyti
QUOTE(lauramama @ 2009 02 18, 23:22)
Noriu paklaust, gal kuri zinot kaip isgauti ant LO sniegiuko efekta? Na reiktu kazko panasaus, kaip ant langu purksti yra tokie aerozoliai.


yra tokia embosinimo pudra, juste kazkada rode smile.gif
Atsakyti
Miglota, l.gražu thumbup.gif Kaip faina, kad dar ir įvairių bilietų pridėjai. Tiesiog įamžintas konkretus skrydis. thumbup.gif
Atsakyti
***Tikiuosi ir aš neatsibodau su savo blynais ax.gif
įKėliau savo naujai baigtą konkursinį...{blog'e paraše, ir SIS Galerijoj irgi}
Atsakyti
Kaip galit atsibosti su savo blynais biggrin.gif Turbūt to niekada nebus 4u.gif
Scrapuke, tavajame LO labai patiko tas medelis su paukščiais (kaip du broliukai). Ir pavadinimas atrodo thumbup.gif Nuotraukos tai savaime aišku, kad puikios thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aasta @ 2009 02 19, 01:41)
Kaip galit atsibosti su savo blynais  biggrin.gif Turbūt to niekada nebus  4u.gif
Scrapuke, tavajame LO labai patiko tas medelis su paukščiais (kaip du broliukai). Ir pavadinimas atrodo  thumbup.gif Nuotraukos tai savaime aišku, kad puikios  thumbup.gif

Dekui 4u.gif Neesu 100% patenkinta siuo LO, dabar pakeisciau kelias detales, bet...negaisiu laiko ax.gif
Atsakyti
scrapuke thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

o medis su pauksciukais suzavejo nerealiai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Scrap8 @ 2009 02 19, 08:54)
Dekui 4u.gif Neesu 100% patenkinta siuo LO, dabar pakeisciau kelias detales, bet...negaisiu laiko ax.gif

O man šitas tavo LO bus vienas iš mėgstamiausių tavo scrapų. Jis stebuklingai perteikia pavasarinę nuotaiką! Nereikia net aprašymo skaityt - tiek viskas aišku!

Miglota, labai faina idėja su skrydžių švieslente!!! thumbup.gif Aš irgi labai mėgstu "gyvą" scrapą - kuomet panaudojami tikri daikčiukai, susiję su scrapinamu įvykiu. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Oi, Miglota, kaip tie nekalbadieniai tau i tokius smagius darbelius pavirto... Ir sitas man labai patiko... wub.gif thumbup.gif
Ir foto smagios - ir ta, kur tu su skrybele, ir ta foto, kur mazylis vezimely salia lagaminu kruvos thumbup.gif

Na, Scrapuke, tu kaip visada - aukstumoj... Tokios siltos ir pavasariskai grazios dienos atmosfera puikiai perteikei wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Scrap8 @ 2009 02 18, 20:04)
irmulia:[/size] kas cia spamin'a? unsure.gif


Temoje apie scrapo prekes buvo paminėta viena parduotuvė. Įtariu todėl buvo sudrausta abejose, kad visi žinotų g.gif
irmulia, supratom - daugiau nebedarysim mirksiukas.gif


Scrapuke, pagirsiu tavo darbelį ir čia mirksiukas.gif
Man jis nepriekaištingas. Net nežinau kokias detales norėtum keist. Idėją su žeme sugalvojai šauniai. Paukščiukai du kaip simboliai pritaikyti originaliai. thumbup.gif
Atsakyti