Įkraunama...
Įkraunama...

Scrapbooking - 14 tema

QUOTE(Scrap8 @ 2009 03 10, 06:13)
Būtent pataikei apie tai ką bandžiau pasakyt  drinks_cheers.gif ...kalbu bendrai apie forumo SB temos kryptį ir manau dėl to ir vyksta toks padalinimas tarp šios temos (kurioj naujokai, ir ne tik, nejaukiai jaučiasi kad dedamos savo darbus sulauks nepageidautinos kritikos) ir pezaluose kur viskas laupsinama ir esa "tik tarp mūsų mergaičių". Natūralu visom norėt komplimentų...mane kitų komplimentai pamalonina ir skatina toliau darbuotis (asmeniškai aš priimu ir patarimus ir konstruktyvią kritiką mirksiukas.gif )
Suvokiu kad kritika ne visas gerai nuteikia ir tai labai gerbiu kad pasisakote. Dar SB yra toks asmeniškas hobis kadangi mes dalinamės savo gyvenimu, šeimos/vaikų nuotraukom, tai kaip kas kritikuoja, kartais kritika asmenizuojama verysad.gif
Kiekviena mes sau randame tinkamą SB kelią: per patį scrap'o procesą, ar per kitų pastabas....gerbiu visas ir noriu kad kuo daugiau SB darbų čia būtų rodoma.
Pastebėjau jau seniai, kad SB ykelti darbai po truputį iš čia išnyksta, naujokės pasirodo vienu LO ir dingsta. SB darbai rodomi {kitur} kur viskas "draugiškiau" ir ymetama tik pasigrožėti.
Anksčiau apie tai užsiminiau, kad SM mūsų bendravimas yra unikalus tuo kad tiktai vienintelis forumas kuriame kritikuojami darbai. Daugumoj (neskaitant tautybės) žmonių nepageidauja kritikos, tai labai prašau jūsų....
NUO ŠIOL NEKRITIKUOJAME DARBŲ, ...nebent autorė ykėlus pasiprašo konstruktyvios kritikos ar patarimų. Laikomes tokio pačio etiketo kai visos kitos SB galerijos: "jei nieko gero negalime pasakyti apie LO, nesakome nieko, arba bent pagiriame tai kas mum patiko"...kas su manim?
Dėkui kad leidote išsilieti...jau seniai kaupiasi...aš noriu kad ši tema būtų visom jauki, be kritikos ir niekas nevaržytų darbų kelti čia kur jie priklauso  mirksiukas.gif 4u.gif

Žiurbuti:
spalvoooos man mielos thumbup.gif užsimaniau latte išgerti biggrin.gif


jauciu sioki toki poreiki pasiteisinti biggrin.gif esu naujoke kuri pasirode su vienu Lo cia, su kitu plepaluose ir daugiau nerodo savo darbu.....Mane tikraja to zodzio prasme "veza" scrapas,deja,man paciai ji "prisijaukinti" sekasi sunkokai....Nezinau,ar tai laikas toks,kai apskritai nesinori imti darbu i rankas,gal pasitikejimo stoka(mane is dalies gazdina nemazas kiekis taisykliu taisykleliu)galperdauk sureiksminu taisykliu buvima,gal tiesiog reiktu atsipalaiduot.....Nesu nieko padarius ir neturiu ka parodyti.Del kritikos ir pastebejimu,as asmeniskai,tavo Scrapuke ir kitu mergaiciu kritika ir pastebejimus,patarimus priimu na....kaip labai vertinga dalyka.JUk patarimais ir pastebejimais galima ir nesidalyti biggrin.gif Ojei kritikos nesinori,jul nesunku prideti prierasa "jokios kritikos" ir problemos nera :)va tiek vat tenorejau pasakyti ax.gif O darbu butinai bus ir butinai prasysiu kritikos ir pastebejimu,nes as tik taip galiu tobuleti,kitu atveju "murkdyciausi" vietoje doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo o-pa-pa: 10 kovo 2009 - 10:22
QUOTE(LINUTUKĖ @ 2009 03 10, 09:10)
parsisiunciau srifta is tu nuorodu kur pirmam psl yra,o paskui pasirasiau man reikiama teksta, pasididinau tinkamo dydzio, tada ant monitoriaus prisidejau imaute, primerkiau viena aki ir su CD rasikliu persirasiau ant ymautes, tada nuo ymautes persikopinau ant popieriaus, paskui su kalkia perkopinau ant LO, o paskui su rasikliu nudailinau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ,
joooooooo paskaiciau ka parasiau ir nusprendziau, kad laikas pradeti ikalbineti MB kad printerio man labai labai labai reikia g.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



lotuliukas.gif perskaiciau gal tris kartus, kol isprendziau sita sarada, ka nuo ko tu ten kopijavai lotuliukas.gif
bet rezultatas, tai liuks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Scrap8 @ 2009 03 10, 03:13)
NUO ŠIOL NEKRITIKUOJAME DARBŲ, ...nebent autorė ykėlus pasiprašo konstruktyvios kritikos ar patarimų. Laikomes tokio pačio etiketo kai visos kitos SB galerijos: "jei nieko gero negalime pasakyti apie LO, nesakome nieko, arba bent pagiriame tai kas mum patiko"...kas su manim?


man tai yra, tiksliau buvo, vienas is sios temos geriu, kad ikelus darba gaunu patarimu kaip ji geriau isreiksti, nes pasiziurejimas is salies labai padeda, tada as pati mokausi ir merginos aplinkui mokosi pastebeti "klaidas" ar dizaino trukumus..
bet bet.. as taip pat pastebejau, kad ne visos nori tu patarimu ir labai jautriai reaguoja i kritika, bet kazkodel labai dziaugiasi kai aptariami kitu darbai ir dekoja uz patarimus g.gif na tiek to, pries veja nepapusi.. tiesiog noriu pasakyt, kad mane galit iki paskutinio siulelio isnarstyt, o as jau pasistengsiu laikyt liezuvi uz dantu smile.gif

Linutuk, atsinesiau burokine, bet kad nera ka tarkuot, labai graziai tavo Redute is nuotraukos sypsosi biggrin.gif tik zvilgsnis eina ne tradiciskai is virsaus i apacia, o is apacios i virsu (pirmiausia uzkliuva uz pavadinimo), bet cia gi nieko blogo gal mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miglota: 10 kovo 2009 - 10:16
QUOTE(Scrap8 @ 2009 03 10, 04:13)
NUO ŠIOL NEKRITIKUOJAME DARBŲ, ...nebent autorė ykėlus pasiprašo konstruktyvios kritikos ar patarimų.


Taip, pritariu. Aš už tai, kad PATARINĖTUME toms, kurios prašo išsakyti savo nuomones.
Ir už tai, kad kiekviena PARAŠYTŲ nori ji patarimų ar nenori. Nes tada bus viskas aišku ir be nesusipratimų drinks_cheers.gif

O jei jau kuri nors užsimanys ką patarti, tačiau autorė bus išsakiusi nenorą gauti patarimų - tai juk tam yra AŽ mirksiukas.gif Manau, nuoširdus patarimas dar niekam nepakenkė, svarbu, kad žmogus sugebėtų atskirti patarimą nuo įžeidimo biggrin.gif ( ir tas, kuris rašo, ir tas, kuris gauna)

Va tokios mano mintys drinks_cheers.gif


QUOTE(Agneja @ 2009 03 10, 09:04)
paprase cia manes padaryt gimtadieniui atviruka, nepazystu to zmogaus visai, tik zinau kad bus apie 47m  todel ir rinkausi ramesnes spalvas, na nzn, tikiuosi ir gavejai patiks...nors laiko dar yra, gal dar ka kita sugalvot ?

nieko netaisyk. Mano galva viskas ten puiku

QUOTE(LINUTUKĖ @ 2009 03 10, 09:10)
joooooooo paskaiciau ka parasiau ir nusprendziau, kad laikas pradeti ikalbineti MB kad printerio man labai labai labai reikia

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Mano pirma mintis tokia ir buvo thumbup.gif
Brangioji, yra paprastesnis būdas, kelk ant kalkės iš kart nuo monitoriaus, o tada per kalkę perkelk tiesiai ant darbo mirksiukas.gif O jei TB nesutinka pirkt spausdintuvo - duok jam tokiu būdu perkelti tekstą, pamatysi iškart išlėks į parduotuvę lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
O darbas žinok, tai žiūrėjau ir žiūrėjau į tas foto, kur matosi žalumą....šilumą.... aaaaaaa.....kaip noriu pavasario.......


Atsakyti
Linutuk, man irgi tavo darbelis patiko, šiltas, žaismingas 4u.gif Bet kai perskaičiau kaip tu tą pavadinimą perkeli... doh.gif Va čia tai pasiaukojimas ir išradingumas 4u.gif
Atsakyti
Norėčiau ir aš pasirodyti savo pirmąjį darbelį-atviruką, nors sakiau, kad niekada nescrapinsiu smile.gif Bet va, kartą vis tik labai užniežtėjo pirštus ir neiškentėjau smile.gif Atviruku nesu patenkinta (galvojau, kad galiu ir geriau biggrin.gif ), bet kai visą dieną prasėdi prie tokio paprastučio darbučio, paskui jau visiškai neaišku kas ir kodėl čia negerai, ko trūksta ir ko nereikia smile.gif Todėl kritika labai welcome, gal kas nors sąmonėje nusišvies, ir norėsiu dar karą pabandyti smile.gif

user posted image
Atsakyti
Linutuk, nu tu pavarai ... su kopijavimu nuo monitoriaus lotuliukas.gif thumbup.gif
Šaunuolė, vien už tai tau didelis +
Aš tik gal ... su tuo baltu kraštu būčiau pažaidus. Nusendinus spalva g.gif
Iš manęs tokia ir patarėja irnesakyk.gif
Beja, ačiū už pvz. Taip ir padarysiu mirksiukas.gif

Į Scrapukės pasisakymą rašau tik tiek:
1. Kas prašosi, tam patarinėju.
2. Jei nepatinka, nieko nerašau.
3. Jei ne komentarai - niekada nebūčiau išmokusi to ką žinau dabar thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sanrita: 10 kovo 2009 - 12:24
QUOTE(Sanrita @ 2009 03 10, 12:21)
Aš tik gal ... su tuo baltu kraštu būčiau pažaidus. Nusendinus spalva g.gif
Iš manęs tokia ir patarėja  irnesakyk.gif
kalbi apie ta vieta kur nuplesta ?, zinai ir man tokia mintis buvo, bet pabijojau kad persistengsiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(LINUTUKĖ @ 2009 03 10, 12:29)
kalbi apie ta vieta kur nuplesta ?, zinai ir man tokia mintis buvo, bet pabijojau kad persistengsiu ax.gif


Nu matai ... galvojam apie tą patį. Jei kas dar trečias patvirtinų ... reiškias jau pažanga yra lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Liorka @ 2009 03 10, 11:27)
Norėčiau ir aš pasirodyti savo pirmąjį darbelį-atviruką, nors sakiau, kad niekada nescrapinsiu smile.gif Bet va, kartą vis tik labai užniežtėjo pirštus ir neiškentėjau smile.gif Atviruku nesu patenkinta (galvojau, kad galiu ir geriau biggrin.gif ), bet kai visą dieną prasėdi prie tokio paprastučio darbučio, paskui jau visiškai neaišku kas ir kodėl čia negerai, ko trūksta ir ko nereikia smile.gif Todėl kritika labai welcome, gal kas nors sąmonėje nusišvies, ir norėsiu dar karą pabandyti smile.gif
nu ir saunuole kad pasirodei, man atvirukas patiko, as pati gal truputi buciau pasendinus krastelius, gal net ir juoda spalva g.gif ir kiskuciai ore skraido, jai papiest koki kalniuka po kojom g.gif , ka kitos manot g.gif ,
tai tiek tos mano nuomones, kurios nebutina klausyti mirksiukas.gif
Atsakyti
visų labai gražūs darbeliai wub.gif nebekomentuosiu, nes prirašyta labai daug. o ir komentuot, kai pati mažai ką darau nelabai tinka blush2.gif
na bet pasirodysiu su kukliu šiandienos darbeliu 4u.gif
user posted image
tik kažkaip nelabai ryškiai gavosi nuskanuot g.gif lapas baltas, bet gavosi su kažkokiu šešėliu doh.gif ir 50 užrašas netoks baisus kaip atrodo ax.gif
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(remini @ 2009 03 10, 13:39)
tik kažkaip nelabai ryškiai gavosi nuskanuot  g.gif lapas baltas, bet gavosi su kažkokiu šešėliu  doh.gif ir 50 užrašas netoks baisus kaip atrodo  ax.gif
4u.gif

o man kaip tik ir užkliuvo "50" - norėtųsi tokio aiškaus skaičiuko, ne tokio paplaukusio...bet gal čia dėl skanavimo taip atrodo g.gif Aš jau ne kartą pastebėjau, kad labai sunku nuskanuot gražiai su paprastu scaneriu doh.gif
Atsakyti