Įkraunama...
Įkraunama...

Scrapbooking - 14 tema

As manau, kad man asmeniskai scrapinimas su foto greiciausiai bus labai ilgas procesas ir su labai nedaug darbeliu... ax.gif Na, bent jau kol neturiu vaiku... mirksiukas.gif

Nes as po si tiek menesiu visokiausiu scrap darbu apziurinejimo bei mirkimo tiek cia, tiek pliurpalyne, niekaip nepajusdavau to tokio "cinkt" - va sita ar sitaip ir as noreciau suscrapinti... blush2.gif Man grazu pasizvalgyti ir patyrineti kitu darbus 4u.gif , bet... Kad mane apsestu kokia ideja fix... unsure.gif Kad labai noreciau kokia foto papuosti ar kazkaip aprasyti... rolleyes.gif Nea... schmoll.gif

Tik visai neseniai atradau viena foto, kuri mane, pasirodo, "uzkabino", nes niekaip neiseina is galvos... tongue.gif Jau sugalvojau ir viena elementa, kuri noreciau pritaikyti... Siuo metu "virskinu" kaip reiketu isdelioti viska... Bet va sitas kurimo procesas pasirodo labai letai pas mane vyksta - kol viskas susiguli, susiranda savo vietas, kol nauju minciu ateina... blink.gif Tai tokiais savo kurybiniais tempais, manau, Kaledoms jau gal ir busiu padariusi sita Lo... bigsmile.gif lotuliukas.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žiurbutis: 10 kovo 2009 - 14:17
Merginos o niekada nesusimastet, kad mokintis galima ne vien is kritikos? Pagyrimai, taip pat yra kelias y tobulejima mirksiukas.gif Nejau nekritikuojant neymanoma pamatyti ydomaus sprendimo, idejos ar detales?
Esu ta, kuri nenori kritikos. Kai LO nupaveiksluojamas, jis man yra grazus. Ir nenoreciau kad po keliu valandu jis butu isnarstytas po kaulely ir finale "man jis jau nebegrazus paciai". Po menesio ar kito as jau matau pati ka galejau padaryti kitaip. Galite laikyti jautruole, bet man scrapas yra tik teigiamos emocijos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žiurbutis @ 2009 03 10, 14:13)
Bet va sitas kurimo procesas pasirodo labai letai pas mane vyksta -


Man nesigauna kept darbų per porą valandų niekaip schmoll.gif
Turėjau savaitgalį laisvą, maniau kaip prikepsiu ... aha schmoll.gif
Jau ketvirtą dieną sėdžiu prie LO. Tai ką sugalvojau, lėtai darosi ...
Tu ne viena tokia mirksiukas.gif
Atsakyti
Linutuk, super darbelis thumbup.gif Man labai labai wub.gif

Ir atvirukai remini ir Liorkos labai gražūs. bigsmile.gif Ypatingai patiko Liorkos atviruko spalvinė gama, labai mėgstu žalią ir visus jos atspalvius wub.gif O jau tie zuikučiai...

Šiaip ir senų darbelių marios. bigsmile.gif Visus apžiūrėjau ir ištyrinėjau. Kiekvienas savaip ypatingas.

O aš rodausi su minimalistiniu. Atrodo toks paprastutis, bet niekas daugiau man čia nelipo. Dar net nepabaigiau iki galo, neužrašiau nieko. blush2.gif
user posted image
user posted image
user posted image

Dėl scrapukės išsakytų minčių - aš dar nesijaučiu galinti kritikuoti, tik pasimokyti iš jūsų. Tai ir nekritikuoju. biggrin.gif Man viskas savaip gražu. O pati visada parašau, ar noriu atsiliepimų, ar ne. Kaip jums šitas darbelis? cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Isida: 10 kovo 2009 - 14:23
QUOTE
jai niekas sioje temoje nebutu uzpakalio mano tarkave, nieko man butu neiseje su SB

lotuliukas.gif ....tikiuosi nenutarkavom lotuliukas.gif
Niekas man nešoka į akis kad "ne taip", gal tik apmainyčiau vietas pavadinimo ir aprašymo mirksiukas.gif . Patiko kad net ykėlei Page Maps-- nuo ko liftinai...mane visad domina kaip kas pasirenkama ir kaip schema realizuojasi į LO 4u.gif

QUOTE
parsisiunciau srifta is tu nuorodu kur pirmam psl yra,o paskui pasirasiau man reikiama teksta, pasididinau tinkamo dydzio, tada ant monitoriaus prisidejau imaute, primerkiau viena aki ir su CD rasikliu persirasiau ant ymautes, tada nuo ymautes persikopinau ant popieriaus, paskui su kalkia perkopinau ant LO, o paskui su rasikliu nudailinau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif , joooooooo paskaiciau ka parasiau ir nusprendziau, kad laikas pradeti ikalbineti MB kad printerio man labai labai labai reikia g.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

blink.gif ...tau medalio už kantrybę reikia.... ytikint TB kad reikia printerio, reikėjo pasikviesti kad stebėtų šį procesą---būtum iškart įtikinus 4u.gif

QUOTE
As siek tiek susikaupsiu veliau ir kaika parasysiu i scrapukes komentara

gavau thumbup.gif dėkui, smagu kad kžkm prireikia ir esa vertinga info 4u.gif

QUOTE
jauciu sioki toki poreiki pasiteisinti biggrin.gif esu naujoke kuri pasirode su vienu Lo cia, su kitu plepaluose ir daugiau nerodo savo darbu.....Mane tikraja to zodzio prasme "veza" scrapas,deja,man paciai ji "prisijaukinti" sekasi sunkokai....Nezinau,ar tai laikas toks,kai apskritai nesinori imti darbu i rankas,gal pasitikejimo stoka(mane is dalies gazdina nemazas kiekis taisykliu taisykleliu)galperdauk sureiksminu taisykliu buvima,gal tiesiog reiktu atsipalaiduot.....Nesu nieko padarius ir neturiu ka parodyti.Del kritikos ir pastebejimu,as asmeniskai,tavo Scrapuke ir kitu mergaiciu kritika ir pastebejimus,patarimus priimu na....kaip labai vertinga dalyka.JUk patarimais ir pastebejimais galima ir nesidalyti biggrin.gif Ojei kritikos nesinori,jul nesunku prideti prierasa "jokios kritikos" ir problemos nera :)va tiek vat tenorejau pasakyti ax.gif O darbu butinai bus ir butinai prasysiu kritikos ir pastebejimu,nes as tik taip galiu tobuleti,kitu atveju "murkdyciausi" vietoje doh.gif

*** Ne tave vieną baugina nepilnavertiškumo jausmas ir tos SB taisyklės. Vienintelė ir pagrindinė SB taisyklė yra "HAVE FUN"--scrapindama turi džiaugtis, pasikrauti jėgų ir idėjų...man SB yra gyvybiškai svarbu kadangi tai mano terapija ir mediumas pro kurį pabėgu nuo slegiančių minčių ir problemų. SB taisyklės yra tik dizaino bendros taisyklės kurios pritaikomos taip pat ir dailėj ar fotografijoj. Bet....labai sureikšminti taisykles pradžioj pradedant scrapinti, garantuoju kad suparaližuos.
Pamenu kada dariau pirmą LO...tiek daug laiko praleidau, viską taip tiksliai matavau, nesigavo panašiai į tokius LO kurie mane įkvėpė, galutinis vaizdas buvo....vaikiškas. Bet....gavau kelis komplimentus....apsidžiaugiau- kažkam patiko bigsmile.gif toliau darbuotis pradėjau, dalyvavau įvairiuose užduočių konkursuose kur moteriškės vieną kitą labai palaikė....
Kitų komplimentai ir skatinimai toliau scrapinti mane įkvėpė....tai būtina patirti SB naujokam. Kol dar nesi pratus prie SB produktų panaudojimo, ir neturi jokios patirties SB, ateiti į bendruomenę kur kritikuojama, nors ir konstruktyviai, negatyviai veikia. Manau kad dėl to tiek naujokių nuleidžia sparnus ir pasitraukia iš mūsų gretų.
Nepergyvenk dėl tų SB taisyklių...scrapink dabar taip kaip moki, ir per patį SB procesą išmoksi. Svarbiausia yra pats veiksmas...kad pradėti o ne laukti kada išmoksi, turėsi daugiau priemonių, ar daugiau laiko.
romanas gavosi 4u.gif lotuliukas.gif

QUOTE
man tai yra, tiksliau buvo, vienas is sios temos geriu, kad ikelus darba gaunu patarimu kaip ji geriau isreiksti, nes pasiziurejimas is salies labai padeda, tada as pati mokausi ir merginos aplinkui mokosi pastebeti "klaidas" ar dizaino trukumus.. bet bet.. as taip pat pastebejau, kad ne visos nori tu patarimu ir labai jautriai reaguoja i kritika, bet kazkodel labai dziaugiasi kai aptariami kitu darbai ir dekoja uz patarimus g.gif na tiek to, pries veja nepapusi.. tiesiog noriu pasakyt, kad mane galit iki paskutinio siulelio isnarstyt, o as jau pasistengsiu laikyt liezuvi uz dantu smile.gif

dažniausiai nėra tave dėl ko naršyt; susilaikau dažnai ką patarus tau kadangi tai bereikšmės detalės kurios aplamai nei pridėtų nei nuimtų nuo LO bendro įspūdžio 4u.gif

QUOTE
Norėčiau ir aš pasirodyti savo pirmąjį darbelį-atviruką, nors sakiau, kad niekada nescrapinsiu

kaip tu gali nescrapinti kad sėdi ant SB priemonių lobyno g.gif ...nors visiškai atitinki statistiką kad SB parduotuvių savininkės nescrapina lotuliukas.gif tongue.gif
Patiko man atvirukas, ypaš kad žalia mano spalva 4u.gif

QUOTE
tik kažkaip nelabai ryškiai gavosi nuskanuot g.gif lapas baltas, bet gavosi su kažkokiu
šešėliu doh.gif ir 50 užrašas netoks baisus kaip atrodo ax.gif 4u.gif

o gėles traferetu darei?...mielas atvirukas

Papildyta:
QUOTE
As manau, kad man asmeniskai scrapinimas su foto greiciausiai bus labai ilgas procesas ir su labai nedaug darbeliu... ax.gif Na, bent jau kol neturiu vaiku... mirksiukas.gif

gal nori pasiskolint vieną iš mano pyplių? biggrin.gif Rimtai....vaikų nebūtina turėti scrapinti. Forumuose yra daug dalyvių be vaikų scrapinančių savo keliones, pomėgius, drauges, išeigas...nu, gyvenimą.

QUOTE
Merginos o niekada nesusimastet, kad mokintis galima ne vien is kritikos? Pagyrimai, taip pat yra kelias y tobulejima mirksiukas.gif Nejau nekritikuojant neymanoma pamatyti ydomaus sprendimo, idejos ar detales? Esu ta, kuri nenori kritikos. Kai LO nupaveiksluojamas, jis man yra grazus. Ir nenoreciau kad po keliu valandu jis butu isnarstytas po kaulely ir finale "man jis jau nebegrazus paciai". Po menesio ar kito as jau matau pati ka galejau padaryti kitaip. Galite laikyti jautruole, bet man scrapas yra tik teigiamos emocijos 4u.gif

drinks_cheers.gif yep...kada pradėjau SB, daug dėmesio kreipiau į pagyrimus ir būtent kokios detalės patiko kitiem...ir bandžiau tai dažniau atkartot.

QUOTE
O aš rodausi su minimalistiniu. Atrodo toks paprastutis, bet niekas daugiau man čia nelipo. Dar net nepabaigiau iki galo, neužrašiau nieko.

oranžinė-mėlyna viena iš mano mėgiamiausių spalvų derinių thumbup.gif
Patiko kad pavadinimas toks "banguotas" žaismingas, atrodo kad juda ir apsivers lyg kaip vaikiukas...
Atsakyti
Pora paskutinių darbų, čia įrišu MB statybų eigą, bo jam labai patinka kitiems rodyt, o man patinka scarpint biggrin.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
relija: nuostabus mini albumas. Mano skonio toks spalvų ir medžiagų natūralumas.
P.S. neprieinu prie až tau atsakyt, tai atsakymas teigiamas duoti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Scrap8: 10 kovo 2009 - 16:09
o už šešėlių kokybę sorry lotuliukas.gif vis tas skubėjimas lotuliukas.gif


Atsakyti
QUOTE(Liorka @ 2009 03 10, 11:27)
Norėčiau ir aš pasirodyti savo pirmąjį darbelį-atviruką, nors sakiau, kad niekada nescrapinsiu smile.gif Bet va, kartą vis tik labai užniežtėjo pirštus ir neiškentėjau smile.gif Atviruku nesu patenkinta (galvojau, kad galiu ir geriau biggrin.gif ), bet kai visą dieną prasėdi prie tokio paprastučio darbučio, paskui jau visiškai neaišku kas ir kodėl čia negerai, ko trūksta ir ko nereikia smile.gif Todėl kritika labai welcome, gal kas nors sąmonėje nusišvies, ir norėsiu dar karą pabandyti smile.gif


tai zinok, kaip sakoma, viena kart pradejus, negali sustot biggrin.gif
saunuole thumbup.gif , man gal tik is estetines puses, matosi nelabai grazi lenkimo linija ax.gif

QUOTE(remini @ 2009 03 10, 12:39)
na bet pasirodysiu su kukliu šiandienos darbeliu  4u.gif



Remini, man irgi idomu, ar cia ta gele trafaretas, ar koks stampas gal?

QUOTE(Isida @ 2009 03 10, 14:21)

O aš rodausi su minimalistiniu. Atrodo toks paprastutis, bet niekas daugiau man čia nelipo. Dar net nepabaigiau iki galo, neužrašiau nieko. blush2.gif



Man irgi labai patiko spalvu derinys thumbup.gif idomu bus pamatyti galutini varianta bigsmile.gif

Papildyta:
QUOTE(relija @ 2009 03 10, 16:03)
Pora paskutinių darbų, čia įrišu MB statybų eigą, bo jam labai patinka kitiems rodyt, o man patinka scarpint  biggrin.gif



viena jau kazkur maciau mirksiukas.gif biggrin.gif
labai man patinka tas metro panaudojimas antrajam albumuke, cia stampuota, ar tokia juostele turejai? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Scrap8 @ 2009 03 10, 05:13)
Dar SB yra toks asmeniškas hobis kadangi mes dalinamės savo gyvenimu, šeimos/vaikų nuotraukom, tai kaip kas kritikuoja, kartais kritika asmenizuojama verysad.gif

Pastebėjau jau seniai, kad SB ykelti darbai po truputį iš čia išnyksta, naujokės pasirodo vienu LO ir dingsta. SB darbai rodomi {kitur} kur viskas "draugiškiau" ir ymetama tik pasigrožėti.

Daugumoj (neskaitant tautybės) žmonių nepageidauja kritikos, tai labai prašau jūsų....
NUO ŠIOL NEKRITIKUOJAME DARBŲ, ...nebent autorė ykėlus pasiprašo konstruktyvios kritikos ar patarimų.

Pritariu, kad asmenines foto suzadina nora "ginti (s)".
Na, as zalia naujoke... Ir siekiu pereiti i kita lygi - vidutinioku lotuliukas.gif
drinks_cheers.gif As kadangi nauja, tai patarimu tikrai nedalinsiu, tik grozesiuos wub.gif


QUOTE(LINUTUKĖ @ 2009 03 10, 10:10)
parsisiunciau srifta is tu nuorodu kur pirmam psl yra,o paskui pasirasiau man reikiama teksta, pasididinau tinkamo dydzio, tada ant monitoriaus prisidejau imaute, primerkiau viena aki ir su CD rasikliu persirasiau ant ymautes, tada nuo ymautes persikopinau ant popieriaus, paskui su kalkia perkopinau ant LO, o paskui su rasikliu nudailinau  lotuliukas.gif 

ohoho bigsmile.gif davei tu cia ideju drinks_cheers.gif

QUOTE(Miglota @ 2009 03 10, 11:15)
as taip pat pastebejau, kad ne visos nori tu patarimu ir labai jautriai reaguoja i kritika, bet kazkodel labai dziaugiasi kai aptariami kitu darbai ir dekoja uz patarimus  g.gif  na tiek to, pries veja nepapusi.. tiesiog noriu pasakyt, kad mane galit iki paskutinio siulelio isnarstyt, o as jau pasistengsiu laikyt liezuvi uz dantu smile.gif

4u.gif miglota, jei ne tu, tai as dar iki siol "duobej" sedeciau blush2.gif As uz kritika, uz patarimus, kurie duoda naudos, moko. Tad - aciu wub.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(Tosk @ 2009 03 10, 15:15)
Merginos o niekada nesusimastet, kad mokintis galima ne vien is kritikos? Pagyrimai, taip pat yra kelias y tobulejima mirksiukas.gif Nejau nekritikuojant neymanoma pamatyti ydomaus sprendimo, idejos ar detales?

wub.gif geras pastebejimas, Tosk. Bet bent as ... pagyrimu nesureiksminu. Man jie siai dienai duoda maziau naudos. Idomu visada ieskoti variantu ir judeti link tobulesniu LO thumbup.gif

Mazoji serga, tad nenuotaika man sb verysad.gif nors minciu minteliu turiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Agneja @ 2009 03 10, 16:42)
viena jau kazkur maciau mirksiukas.gif  biggrin.gif
labai man patinka tas metro panaudojimas antrajam albumuke, cia stampuota, ar tokia juostele turejai? bigsmile.gif


ax.gif Taip taip, aš jį per meet'ą padariau
O tas metras-centimetras, tai iš 7gypsies popieriukų rinkinio collections from the journey (6x6 inch)....supjausčiau kaip man reikia ir psio smile.gif
Papildyta:
Isida, niu man tavo šitas labai mielas, nes mėlynas ax.gif ir lelius gražus, tai aš kaip ir Miglota, pabandžiau papaišyti, ką kaip padaryčiau aš biggrin.gif
Aš arba paišyčiau ant darbo arba paišyčiau ir siuvinėčiau g.gif O ten kur apačioje dviejų kringelių juostos - tai textas atseit lotuliukas.gif

nu va rezultatas....

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Liutuka @ 2009 03 10, 17:12)
Pritariu, kad asmenines foto suzadina nora "ginti (s)".



kas liecia mane, del kritikos, as visada noriu apsiginti ax.gif , bet tai dar nereiskia, kad reaguoju jautruoliskai tongue.gif , juk visada norisi paaiskinti kaip ir ka, ir del ko taip padarei rolleyes.gif bet viska sudejus bendrai, kitame darbelyje jau stengiuosi panaudoti tas zinias, kuriomis pasidalijo kitos 4u.gif

Atsakyti