Įkraunama...
Įkraunama...

Didelių motyvų klijavimo būdai

QUOTE(Laura @ 2009 12 17, 22:25)
svarbu gerai viskas baiges  drinks_cheers.gif  4u.gif


drinks_cheers.gif Pritariu biggrin.gif kai pamaciau tas atsokusias susiraukslejusias (darau dvi dezutes), jau buvau pasiruosusi kirpti naujas serveteles, bet ziuriu, kad graziai issilygino viskas. Tiesa, o skiestas Lipalas tinka tokiam klijavimui? Nes as paprastai su lipalo tirpalo klijavau 1:1 vandeniu skiestu?
Atsakyti
tinka drinks_cheers.gif tik sako gali pageltonuo kiek, jei baltas fonas ar motyvas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2009 12 17, 22:28)
drinks_cheers.gif Pritariu biggrin.gif kai pamaciau tas atsokusias susiraukslejusias (darau dvi dezutes), jau buvau pasiruosusi kirpti naujas serveteles, bet ziuriu, kad graziai issilygino viskas. Tiesa, o skiestas Lipalas tinka tokiam klijavimui? Nes as paprastai su lipalo tirpalo klijavau 1:1 vandeniu skiestu?

pasiimk laka ir klijuok juo.akriliniu.siaip juo klijuoti gal nepatogu, jei nori pataisyti servetele.bet cia tau tiesiog reikia nutepti tam, kad priliptu, tam lakas labai gerai tinka.ir niekas nepageltonuos ir puikiai prilips.
Atsakyti
Jau priklijavau su lipalu. Pagrindas ne baltas, tai gal nepagels. Aciu labai visoms uz patarimus! 4u.gif
Atsakyti
Turiu tokia problemele, as patepu servetele dazais ar ten koki daigta ir uzdedu servetele man per ja persigeria ir vaizdo nebesimato, nesuprantu kur cia blogai darau.
Dar vienas klausimas kada servetele reikia perskirti kad ji butu plonesne o kada deti tokia kokia ji yra
Atsakyti
QUOTE(riozyte @ 2009 12 30, 19:06)
Turiu tokia problemele, as patepu servetele dazais ar ten koki daigta ir uzdedu servetele man per ja persigeria ir vaizdo nebesimato, nesuprantu kur cia blogai darau.
Dar vienas klausimas kada servetele reikia perskirti kad ji butu plonesne o kada deti tokia kokia ji yra


Kam tu ta servetele dazais tepi? blink.gif
Jei nori baltai nudazyti, kad ant tamsaus pavirsiaus matytusi, tai pirma papursk ja sintetiniu laku, kad permatoma plevele susidarytu, kitaip aisku kad permirks dazais servetele 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2009 12 30, 22:24)
Kam tu ta servetele dazais tepi?  blink.gif
Jei nori baltai nudazyti, kad ant tamsaus pavirsiaus matytusi, tai pirma papursk ja sintetiniu laku, kad permatoma plevele susidarytu, kitaip aisku kad permirks dazais servetele  4u.gif


Ehhh ne dazais tepu o klijais biggrin.gif pati susimaisiau
Atsakyti
QUOTE(riozyte @ 2009 12 30, 22:55)
Ehhh ne dazais tepu o klijais biggrin.gif  pati susimaisiau


Jei klijais, tai turetu matytis wink.gif As skiestu Lipelu tepu, permirksta aisku, bet matosi puikiai, ypac kai isdziuva. Nebent ant tamsaus pavirsiaus, tada reikia su laku+baltais dazais tepti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2009 12 30, 23:35)
Jei klijais, tai turetu matytis wink.gif As skiestu Lipelu tepu, permirksta aisku, bet matosi puikiai, ypac kai isdziuva. Nebent ant tamsaus pavirsiaus, tada reikia su laku+baltais dazais tepti 4u.gif


Jo ant tamsaus pavirsiaus, tai tada reikia sumaisyti klijus ir baltus dazus kiek supratau???
Atsakyti
QUOTE(riozyte @ 2009 12 30, 23:41)
Jo ant tamsaus pavirsiaus, tai tada reikia sumaisyti klijus ir baltus dazus kiek supratau???


Nea.. Paziurek dekupazo temoje, neseniai kazkas nuoroda su paveiksliukais buvo imetes, kaip tas darome wink.gif sitoje temoje snekame apie dideliu serveteliu gabalu klijavima mirksiukas.gif
Kazkur pora pora puslapiu atgal pavertus rasi: http://www.supermama...;#entry33381248
Atsakyti
QUOTE(riozyte @ 2009 12 30, 19:06)
vienas klausimas kada servetele reikia perskirti kad ji butu plonesne o kada deti tokia kokia ji yra

dekupažinimui naudojamas TIK vienas pirmasis sluoksnis, ant kurio yra piešinukas. Tad servetėlė klijuojama pirma atskyrus visus kitus sluoksnius (gali būti 2, 3 ar 4).

Darbo eigą paskaitinėk jau dekupažo temose, nes pirma gruntuojama baltai, kad matytųsi servetėlės piešinys, tada ant grunto klijuojamas pats motyvas, ir nereikia nieko tepti ant pačios servetėlės.

Tepama tik darant atvirkštinį dekupažą ant stiklo ar klijuojant ant tamsių paviršių. Tada jau daroma visai kitokia eiga.

Dėl klijavimo lygintuvu.

Pirmame puslapiuke aprašytas variantas man asmeniškai labai sudėtingas gaunasi. Atradau savą - jokios paklodės nereikia, naudoju tik nuimtus nereikalingus servetėlės sluoksnius ir prilyginu per jį ant klijais ištepto ir išdžiovinto paviršiaus u-dėjusi sausai paveiksliuką. Išmokau ir sudurti kad net ženklo nelieka, ir kampus aplenkti, ir net banguotus išgaubtus paviršius lygintuvo pagalba užklijuoti smile.gif
Man lygintuvo metodas - pats pačiausias dideliems motyvams klijuoti thumbup.gif .

Na o man lipalas - sena praeitis. Na nepasiteisino jis man net "iš bėdos" naudojamas. Gelsta, persisunkia - žodžiu nepatinka.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nuotaikinga: 09 balandžio 2010 - 01:12
Salane, ačiū smile.gif Čia tai tikrai suprantamai paaiškinote smile.gif
Aš dekupažą bandau antrą kartą - pirmą laaabai nepatiko smile.gif O antrą, aišku, pasirinkau, didelius motyvus... ir aišku, susiraukšlėjo... Na, taip ir paliksiu, iš toli atrodo visai gražiai smile.gif

Klausimas - aš klijavau klijais, kuris kartu su laku - gal todėl tos pūslės gavosi? Nes dariau taip, kaip reikia - iš centro į šalis po truputį sukau...

QUOTE(Salne @ 2009 03 24, 16:49)
Na šiaip servetėlės klijuojamos nuo vidurio ir einant link kraštų..taip suki ratu..suki..ratas vis didėja, kol pasieki kraštus..



QUOTE(Salne @ 2009 03 24, 17:26)
Na tą ir reiškia, kad pradžioj šlapiu teptuku priklijuoju servetėlę su vandeniu..

[B][/B]
Atsakyti