Įkraunama...
Įkraunama...

Didelių motyvų klijavimo būdai

Ne nuo lyginimo vienodumo, o nuo servetėlės sukibimo su klijais vienodumo viskas priklauso.
Nesu servetėlės prilyginimo būdo šalininkė, tai ir nesuku sau galvos. Bet jei kada susidurčiau su tokia būtinybe, bandyčiau dar vieną būdą, kurį dalinai esu išbandžiusi. Margintas servetėlės sluoksnis supurškiamas sintetiniu laku, išdžiovinamas, išlyginamas ir klijuojamas kaip popierius. Manau, galima būtų ir prilyginti.
Visai tikslinga servetėlę išlyginti prieš klijuojant, taip ji išsitempia, mažiau plečiasi klijuojant.
Ir dar.
Niekada nieko naujo nebandau iškart ant daikto. Būtina viską gerai išbandyti ant "juodraštukų". Lygiai taip kaip ir visos servetėlės klijavimas.
Įmanoma. Ir visai nesunkiai. Tik čia išskirčiau kelias būtinas sąlygas.
Klijuoti būtinai skiestais klijais. Pirmenybę atiduočiau kleisterinės konsistencijos klijams (o ne panašiems į lipalą ar dar kažkokiems "klijai-lakas"), nes jie leidžia teptukui slysti, taip lengviau klijuoti. Būtinai išcentriškai. Neilgais potėpiais. Geru sintetiniu teptuku. Nesiimti jokio naujo milimetriuko, kol užklijuotam yra problemų.
Nepanikuoti. Neskubėti, bet ir nedelsti. Jei kažkur servetėlė susiraukšlėjo, susiglemžė, vadinasi, kituose gretimuose ploteliuose jos truks, tad neišvengiamas plyšimas. Kiekvieną visos servetėlės plotelį klijuoti kaip mažo gabalėlio lopinėlį, nesisiaubinant, kad dar daug liko...
Jei sugulė kokia raukšlelė, nenusiminti, gerai išdžiovinus, pakaks klijų apsaugos, kad raukšleles švelniais sukamaisiais judesiais smulkiu švitrinuku nušveistume.
Ir dar svarbu:
1.bandyti
2.bandyti
3.bandyti.
Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Bandom biggrin.gif tik kazkaip laiko visalaik pritruksta, tai po truputi, po truputi... 4u.gif
Atsakyti
Servetėlę priklijavus sausai lygintuvu, man geriausiai po to užlakuoti pavyksta su voleliu. Ne per daug šlapiu, greitai ir stipriai spaudžiant. Tos raukšlelės tarsi nespėja iššokti ir servetėlė laku prilipdoma, jei kur ir nebuvo gerai prilipus lygintuvu klijuojant.
Atsakyti
QUOTE(Kerpena @ 2010 06 21, 10:15)
Servetėlę priklijavus sausai lygintuvu, man geriausiai po to užlakuoti pavyksta su voleliu.  Ne per daug šlapiu, greitai ir stipriai spaudžiant. Tos raukšlelės tarsi nespėja iššokti ir servetėlė laku prilipdoma, jei kur ir nebuvo gerai prilipus lygintuvu klijuojant.


Bandysim dar vadinasi rolleyes.gif Nes potepiais man pastoviai plysta viskas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(urupeja2 @ 2009 03 07, 00:01)
as taip pat skaiciau sia tema ir supratau kad tokia seka:
1. ant nudazyto pavirsiaus dedama serveteleir kisama po silpna vandens srovele
2. tepami klijai viskas islyginama pirstais
3. lyginama vidutinio karstumo lygintuvu, uzdejus medziaga ant jau uzklijuoto pavirsiaus

4. viskas uzlakuojama
finito
manau kad taip nors pati tokio budo dar nebandziau rolleyes.gif

O lyginti reikia kai klijai dar neisdžiūvę, ar lyginamas visiškai sausas paviršius? mastau.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Gabriele-: 10 liepos 2010 - 14:05
QUOTE(-Gabriele- @ 2010 07 10, 14:56)
O lyginti reikia kai klijai dar neisdžiūvę, ar lyginamas visiškai sausas paviršius? mastau.gif  smile.gif


As taip suprantu kad arba po srovele arba lygintuvu? g.gif
Jei po srovele, tai neisdziuves dar pavirsius tepamas, nes kitaip isdziuvus servetele atsoka, pati taip suklydau kai pirmakrt klijavau wink.gif
Atsakyti
sveikos, atsiprasau,jei pasikartosiu,bet reikia atsakymo skubiai :
kaip klijuoti servetele ant dezutes virsaus, neiskirpta tiesiot per visa dezutes dangteli?nutepti klijais dangteli ir deti servetele?
Atsakyti
QUOTE(Neila+69 @ 2010 07 12, 15:38)
sveikos, atsiprasau,jei pasikartosiu,bet reikia atsakymo skubiai :
kaip klijuoti servetele ant dezutes virsaus, neiskirpta tiesiot per visa dezutes dangteli?nutepti klijais dangteli ir deti servetele?


Na cia pagal norus ir sumanyma - iskirpta ar visa... wink.gif O apie klijavima cia visa tema, skirtingais budais, siulau paskaityti nepatingeti, labai daug naudingu patarimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Neila+69 @ 2010 07 12, 15:38)
sveikos, atsiprasau,jei pasikartosiu,bet reikia atsakymo skubiai :
kaip klijuoti servetele ant dezutes virsaus, neiskirpta tiesiot per visa dezutes dangteli?nutepti klijais dangteli ir deti servetele?

nutepti ,palaukti kol klijai nudzius ir tada deti serveteles ,ir lyginti
Atsakyti
QUOTE(Osera @ 2010 07 12, 15:58)
nutepti ,palaukti kol klijai nudzius ir tada deti serveteles ,ir lyginti


... Arba balutej mirkyti arba po srovele pakisti, ir klijai jau paskui... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Osera @ 2010 07 12, 15:58)
nutepti ,palaukti kol klijai nudzius ir tada deti serveteles ,ir lyginti

sveikute, senai matyta 4u.gif
man kartais susirauksleja smulkiai, ir nepatinka sis budas, reikia speti visada is serveteles, ar ji susirauksles ar ne.
Man dar laceses budas patinka,kad ji pries klijuojant palygina servetele, esu bandziusi kolkas 3/2 priklijavau gerai blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo varle123: 12 liepos 2010 - 18:03
QUOTE(varle123 @ 2010 07 12, 17:02)
sveikute, senai matyta 4u.gif
man kartais susirauksleja smulkiai, ir nepatinka sis budas, reikia speti visada is serveteles, ar ji susirauksles ar ne.
Man dar laceses budas patinka,kad ji pries klijuojant palygina servetele, esu bandziusi kolkas 3/2 priklijavau gerai blush2.gif


o ka serveteles palyginmas pries klijuojant duoda? blush2.gif
Atsakyti