Įkraunama...
Įkraunama...

SOS - puola blusos:(

QUOTE(Debesiena @ 2008 08 26, 11:25)
Aš tai vakar pagalves išlyginau su lygintuvu-gal gi sudegė tie biesai doh.gif Šiandien vėl su nuodais vyras visur pravarys biggrin.gif O aš vėl viską išsiurbsiu. Tik va klausimas kyla ar blusos gali sau laimingai tarp rūbų gyvent? g.gif Nes tam kambary spinta yra ir nežinau ar ten visus rūbus reikia dezinfekuot ar ne doh.gif
Jei ne draugė, tai spėju tik po kokio mėnesio būčiau suvokus kas vyksta doh.gif Tiesiog net mintis nekildavo apie blusas doh.gif Galvojom gal skruzdelės, gal kokie kitoniški uodai ar koks velnias.. Bet va apie blusas nei žodžiu nepagalvojom schmoll.gif

Pas mus tame kambaryje irgi yra spinta. Aš labai optimistiškai tikiuosi, kad ten blusų nėra... doh.gif doh.gif doh.gif

Mums tai tiek nekilo mintis apie blusas, kad vyras būtų ėjęs pas daktarus jau, mes net nesupratom, kad jį kažkas kanda doh.gif manėm prakaitiniai spuogai gal doh.gif ... tik kad aš pamačiau vieną doh.gif ir kol supratau ką aš ten pamačiau prėjo pusė dienos doh.gif nebuvau iki tol susidūrusi su tokiais gyviais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*elfė* @ 2008 08 26, 15:52)
Pas mus tame kambaryje irgi yra spinta. Aš labai optimistiškai tikiuosi, kad ten blusų nėra... doh.gif  doh.gif  doh.gif

Mums tai tiek nekilo mintis apie blusas, kad vyras būtų ėjęs pas daktarus jau, mes net nesupratom, kad jį kažkas kanda doh.gif manėm prakaitiniai spuogai gal doh.gif ... tik kad aš pamačiau vieną doh.gif ir kol supratau ką aš ten pamačiau prėjo pusė dienos doh.gif nebuvau iki tol susidūrusi su tokiais gyviais doh.gif

Aš tai irgi kai pamačiau blusą pagalvojau gal koks vabaliukas doh.gif Bet kai bandžiau su pirštu pritrėkšt ir pakėlus pirštą ji pradėjo šokinėt... blink.gif Na, o pas jus jau nebeatsirado blusų? Man tai an tiek jau nervus išgraužė, kad pasiryžau rytoj miegot tam kambary ir žiūrėt ar niekas nekandžioja lotuliukas.gif Tiesiog nebegaliu taip-vis kvaila baimė, kad kažkas ropoja, kažkas kanda.. Geriau jau vieną naktį atkentėsiu ir pažiūrėsiu ar ten dar kažkas yra bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Debesiena @ 2008 08 26, 20:28)
Aš tai irgi kai pamačiau blusą pagalvojau gal koks vabaliukas doh.gif Bet kai bandžiau su pirštu pritrėkšt ir pakėlus pirštą ji pradėjo šokinėt... blink.gif Na, o pas jus jau nebeatsirado blusų? Man tai an tiek jau nervus išgraužė, kad pasiryžau rytoj miegot tam kambary ir žiūrėt ar niekas nekandžioja lotuliukas.gif Tiesiog nebegaliu taip-vis kvaila baimė, kad kažkas ropoja, kažkas kanda.. Geriau jau vieną naktį atkentėsiu ir pažiūrėsiu ar ten dar kažkas yra bigsmile.gif

nea, nėra, beja, mes visada toj lovoj miegam...aš tai būčiau mielu noru išėjus iš ten, bet mano vyrui tai dzin, jam ten patogu, jis buvo garantuotas kad jo niekas nekąs, o ir su vaiku labai sunku susitart, kad miegosim kitur.. nu vienžo, mes visada ten miegojom, dėl to mane nerviškai dar labiau jos "graužė" lotuliukas.gif bet nuo pirmosios naikinimo dienos tikrai nieko nėra, pamatysi, ir pas tave tikrai ten nieko jau senų senovėj nėra. Reik tikėtis, kad ir kiaušinių nėra... nu jei ką, praeisit viską su tuo Indorex spray, jis tipo visas stadijas naikina. Man tai baimę kelia, ar tikrai išnaikinom viską, ar neišsiris augintiniai doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Aš tai tikriausiai dabar kas mėnesį vis viską su nuodais valysiu-apsisaugojimui lotuliukas.gif Bet va ir man įdomu kaip su tais kiaušinėliais g.gif Jie tikrai ir po metų gali išsirist? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Debesiena @ 2008 08 26, 22:10)
Aš tai tikriausiai dabar kas mėnesį vis viską su nuodais valysiu-apsisaugojimui lotuliukas.gif Bet va ir man įdomu kaip su tais kiaušinėliais g.gif Jie tikrai ir po metų gali išsirist? blink.gif

aš irgi manau, kad kas mėnesį purkšiu viską, nu gal apsiraminsiu... doh.gif o kad jie gali ir po metų išsirist... ką gali žinot, gal ir gali. Parazitas yra parazitas...brrrrrr
Papildyta:
Oj, Debesiena, pas tave bus dvynukai thumbup.gif atsiprašau, kad ne į temą, bet sveikinu thumbup.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif kada sužinojai? gal neseniai?
Atsakyti
QUOTE(*elfė* @ 2008 08 26, 22:14)
aš irgi manau, kad kas mėnesį purkšiu viską, nu gal apsiraminsiu... doh.gif o kad jie gali ir po metų išsirist... ką gali žinot, gal ir gali. Parazitas yra parazitas...brrrrrr
Papildyta:
Oj, Debesiena, pas tave bus dvynukai thumbup.gif atsiprašau, kad ne į temą, bet sveikinu thumbup.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif kada sužinojai? gal neseniai?

šiandien jau nakvosiu tame kabaryje ax.gif žiūrėsim ar kas kandžios ar ne mane lotuliukas.gif

Tik va buvo vyras žiūrėt į vet. vaistinę to indorex spray, tai pas mus tokio nėra doh.gif Nežinau ką reikės daryt jei neišsinaikino su anpulėm unsure.gif

Ačiū 4u.gif O sužinojau per šeštą savaitę blush2.gif
Atsakyti
Na ir prisiskaičiau blink.gif Mes blusų parsinešėm iš rūsio, kuriame mūsų kaimynas globojo nėščią kiemo katę. Katė su kačiukais išsinešdino, o blusas paliko. Pakako kartą užsukti kažko pasiimti, ir... pilnas komplektas- sukandžioti visi namiškai sad.gif O dar mes turime šuniuką, kuris parbėgdamas laiptine pakeliui kokias kelias dešimtis parsineša. Pirmiausiai ir pastebėjome , kad šuo kasosi. Jis šviesaus kailio, dažnai maudomas, todėl blusų niekada nėra turėjęs, o jei kokią vieną ir buvo parsinešęs, tai tuoj buvo pagauta...
Jooo.. Tikra katastrofa. Prieš keletą metų yra buvę taip nutikę. Net nepamenu kaip nuo to brudo anąsyk nusikratėm unsure.gif
Ryt drošiu į veterinarijos vaistinę pirkti tručo gun_bandana.gif bash.gif box.gif gun_rifle.gif Nenurimsiu kol nesusidorosiu ir bent viena nenaudėlė gyvens mano namuose lens.gif
Atsakyti
Na, Debesiena, pasakok, kaip miegojot, ar ramiai?
o tu iš provincijos? nu jei ką atsiūsiu paštu cool.gif

QUOTE(angora @ 2008 08 27, 12:44)
Na ir prisiskaičiau  blink.gif Mes blusų parsinešėm iš rūsio, kuriame mūsų kaimynas globojo nėščią kiemo katę. Katė su kačiukais išsinešdino, o blusas paliko. Pakako kartą užsukti kažko pasiimti, ir... pilnas komplektas- sukandžioti visi namiškai  sad.gif  O dar mes turime šuniuką, kuris parbėgdamas laiptine pakeliui kokias kelias dešimtis parsineša. Pirmiausiai ir pastebėjome , kad šuo kasosi. Jis šviesaus kailio, dažnai maudomas, todėl blusų niekada nėra turėjęs, o jei kokią vieną ir buvo parsinešęs, tai tuoj buvo pagauta...
Jooo.. Tikra katastrofa. Prieš keletą metų yra buvę taip nutikę. Net nepamenu kaip nuo to brudo anąsyk nusikratėm  unsure.gif
Ryt drošiu į veterinarijos vaistinę pirkti tručo  gun_bandana.gif  bash.gif  box.gif  gun_rifle.gif Nenurimsiu kol nesusidorosiu ir bent viena nenaudėlė gyvens mano namuose  lens.gif

užuojauta 4u.gif
aš tai visą gyvenimą atsiminsiu, kaip mes jas naikinom doh.gif
Atsakyti
QUOTE(angora @ 2008 08 27, 12:44)
Na ir prisiskaičiau  blink.gif Mes blusų parsinešėm iš rūsio, kuriame mūsų kaimynas globojo nėščią kiemo katę. Katė su kačiukais išsinešdino, o blusas paliko. Pakako kartą užsukti kažko pasiimti, ir... pilnas komplektas- sukandžioti visi namiškai  sad.gif  O dar mes turime šuniuką, kuris parbėgdamas laiptine pakeliui kokias kelias dešimtis parsineša. Pirmiausiai ir pastebėjome , kad šuo kasosi. Jis šviesaus kailio, dažnai maudomas, todėl blusų niekada nėra turėjęs, o jei kokią vieną ir buvo parsinešęs, tai tuoj buvo pagauta...
Jooo.. Tikra katastrofa. Prieš keletą metų yra buvę taip nutikę. Net nepamenu kaip nuo to brudo anąsyk nusikratėm  unsure.gif
Ryt drošiu į veterinarijos vaistinę pirkti tručo  gun_bandana.gif  bash.gif  box.gif  gun_rifle.gif Nenurimsiu kol nesusidorosiu ir bent viena nenaudėlė gyvens mano namuose  lens.gif
oi sėkmės naikinant tas bjaurybes 4u.gif Tai jūs visada šuneliui uždėkit ankaklį nuo blusų ir jos prie jo nebekibs ax.gif Tik va dėl rūsio gal jau problema bus g.gif teks jums arba į rūsį nebevaikščiot, arba blusas ir ten išnaikint doh.gif


QUOTE(*elfė* @ 2008 08 27, 17:01)
Na, Debesiena, pasakok, kaip miegojot, ar ramiai?
o tu iš provincijos? nu jei ką atsiūsiu paštu cool.gif

dar nenakvojau lotuliukas.gif šiaip žadėjau, kad per pietus numigsiu, bet kažkaip neišdrysau doh.gif na, bet naktį tai tikrai praleisiu tame kambaryje biggrin.gif

Aš iš Ukmergės ax.gif Tai nežinau-jei neišsinaikino reikės gal per internetą nusipirkt tų nuodų g.gif O gal ir pas mus jau atsiras rolleyes.gif
Atsakyti
Labukas, Na, Debesiena, miegojai šią naktį ramiai? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*elfė* @ 2008 08 28, 08:55)
Labukas, Na, Debesiena, miegojai šią naktį ramiai? biggrin.gif

miegojau thumbup.gif nors ir neramiai, bet užmigau lotuliukas.gif ryte atsikėlus apsižiūrėjau ir neivieno įkandimo neradau thumbup.gif tai laimės buvo lotuliukas.gif bet vistiek šiandien visą kambarį siurbiau ir patalus lyginau-vis dar manau, kad ten tų blusų yra doh.gif
Atsakyti
Šiandien didžioji diena- paskelbiau karą blusoms ax.gif Prisipirkau anadien veterinarijos vaistinėje įvairių nuodų skirtų "nepageidaujamoms viešnioms". Šiandien nuo pat ankstaus ryto darbavaus- išpurškiau butą, po viskas išsiurbliavau ir drėgnai išvaliau, laiptinę ir rūsį irgi išpurškiau. Dabar lauksiu rezultatų. Bijau ką ir sakyti. Man jau matyt paranoja- vis einu ir ieškau ar kur nėra blusos g.gif Negi iš tiesų jos dings ir nebereikės kas rytą skaičiuoti naujus įkandimus verysad.gif
Atsakyti