Įkraunama...
Įkraunama...

4D vaisiaus echoskopija

Man asmeniškai užtenka 2d echoskopijos, darėmės ,Bonus eventus, echoskopijos kabinete nėštumo pradžioje diagnostikos tikslu. Žadu ta pati pakartoti ir neužilgo, paaugus. Man tas 3d neatrodo labai viliojančiai, ir tie vaizdai nėra patrauklūs. Bet tai mano asmeninė nuomonė 4u.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eling: 14 liepos 2009 - 11:43
Manau, kad visada bus už ir prieš.. Žinoma, 3D ir 4D tyrimai kol kas labai nauji ir dar nėra pakankamai ištirta, kaip jie paveikia žmogų po 50 metų... Bet čia kiekvieno pasirinkimas, o šiaip visai neblogą filmuka radau:


http://www.5min.com/...efits-116337572
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inkunai: 14 liepos 2009 - 18:10
Ir dar vienas straipsniukas:

http://www.askquesti...les/ultrasound/

Kažkodėl galvoju, kad man užteks ir 2D, gal palauksiu kol rimčiau tuos "stebuklingus" 3D aparatus mokslininkai patyrinės....
Atsakyti
man labai patiko tos nuotraukos 3dD ir 4D. bet skaitau cia vis, kad nuomones labai ivairios, ir net susiblaskiau ar darytis ar ne.... kazkodel sirdis sako, kad visa tai neturetu kenkti leliukui, o po kazkiek metu toks atsiminimas jam butu super.
Atsakyti
As dariausi 3D/4D echo kai man buvo 28 sav. Labai grazios nuotraukytes, issami informacija, duomenys, pagaliau suzinojau vaikiuko lyti 4u.gif As asmeniskai netikiu kenksmingumu vaisiui, taip sneka daugiau vyresnio amziaus zmones, gydytojai. Snekos apie "svitinima" isvis kelia juoka doh.gif , juk cia ne rentgenas koks, o paprastas ultragarsas, kuris atsimuses i gimdos sieneles duoda vaizda. Leliui gali buti tik nemalonu, su tuo sutikciau, bet vystymuisi tikrai nekenkia. Mums irgi gali buti nemalonus kokie nors garsai, per garsi muzika ir pan., bet nuo to mes beprociais netampame, juk echo nedaromas kas diena. Viskas turi buti proto ribose, bent tokia yra mano nuomone. As nesigailiu. O apie kenksminguma bus kalbos visada kaip ir apie kiekviena nauja technologija.
Atsakyti
Labai noreciau pasidaryti ir as sita echo smile.gif bet kazkodel bijau unsure.gif
Atsakyti
Aš tai tikrai darysiuosi, ir tėtukas labai nori. Tik nežinau nuo kurios savaitės geriausia, nes labai daug skirtingų nuomonių g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidaxxx @ 2009 02 20, 21:12)
Na mes tai darem vilniuj lenktojoj g., tai zinokit verta smile.gif tiek ispudziu man ir vyrui buvo. O ir gydytojas toks super, prifilmavo, nuotraukyciu daug padare, jei kam idomu parasykit i az, papasakosiu daugiau. Mes darem du kartus per nestuma, antra karta 28sav, tai 100 proc.pamatem,bet ir anksciau gydytojas rode ka leliukas tarp kojyciu turi biggrin.gif nepagailekit pinigeliu, verta. Motina ir vaikas nemoka daryt dar gerai, ikaitina pilvuka ir siaip nekokiu atsiliepimu girdejus

sveiki, o gal tikslesni adresa galit pasakyti ir kiek tai kainuoja? Mums jau 26 savaites nestuke.gif , tai labai noretume atminimui tureti nuotraukyciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Orinta1 @ 2009 07 08, 11:37)
Kiek as zinau nieko baisaus nera tas 3D, as po poros savaiciu eisiu darytis Vilniaus Santariskiu genetikos klinikoje. noriu suzinot vaikiuko lyti, bent jau busiu garantuota berniukas ar mergaite. ten kainuoja 130lt.

o jus is anksto ten registravotes ar siaip nuejot?
Atsakyti
Aš rugsėjo 22 dienai užsirašiau i Bonus Eventus išsamiai 2D echo, taip pat 3D/4D. Dabar turiu ko laukti smile.gif
Pamaniau pridėsiu 100 lt prie 3D/4D ir gausiu išsamius matavimus bei konsultaciją.
Atsakyti
As irgi labai noriu thumbup.gif daryti 3D
O del kensmingumo, skaiciau ir juokiaus, nejaugi nei venos nera su med issilavinimu. Ultragarsas nera toks nekaltas, kaip visos isivaizduojat. Tai yra labai stiprios bangos, kurios praeina per minktus audinius. Todel nerekomenduojama iki 12 savaiciu lb daznai daryt. Vienaip ar kitaip jos(bangos) kenkia, tik mokslininkai nesusitaria kokiu aspektu tai traktuoti. Mums med. univere sake, kad itakoja i CNS, ir kitas org funkcijas, todel gydytojai kurie dirba su ehoskopu dirba su apsaugom tongue.gif
As asmeniskai manau kad del 3-4 ehoskopavimu per visa nestuma nieko nenutiks ax.gif
Atsakyti
NA bet jei jau taip kenktų, tai kodėl taip slepiama nuo pacientų? Tikiu, kad tai nera nekaltas dalykas, tačiau, kad labai kenktų vaikelio sveikatai nemanau... Aišku jo niekas nedaro kasdien. Na negaliu ginčytis, nes esu visai su tuo nesusijusi..
Atsakyti