QUOTE(emiliuks @ 2010 12 09, 21:58)
dievuleliau, jus cia tiek daug ir taip protingai rasot...o kaip pradet mokytis isvis nuo nulio, anglu kalbos...
Mano nuomonė yra čia - Anglų kalba pradedantiesiems
Rokile
Ne taip jau viskas dramatiška

Telefonas kuo puikiausiai tinka. Svarbiausia yra visur ir visada turėti pamokas su savim, nes, kad surinkti tas valandas, reikia naudotis kiekviena proga, kai tik galima klausyti.
Penkis kartus klausyti tikrai per mažai. Vien tik suprasti negana. Reikia visa tai įsikalti sau į galvą, o tam pageidautina bent jau 20-30 kartų, bet čia reikia būti atsargiai. Man patinka Kaufmano idėja apie tai. Reikia surasti aukso vidurį tarp pakartojimų skaičiaus ir naujos medžiagos. Svarbiausia yra išlaikyti motyvaciją, jeigu Jums nusibosta ir norisi viską mesti, tai jau rimtas pavojaus signalas. Tada reikia skubiai eiti prie naujos medžiagos, kuri būtų įdomi ir išlaikytų jus prie pamokų. Aš esu girdėjęs apie žmones, kurie tą patį per tą patį klausė ir 500 ir 1000 kartų, bet čia daugiausia tam, kad išlavinti savo tarimą. Klauso ir kartoja, klauso ir kartoja. Pats Kaufmanas, kai imasi naujos kalbos, klauso po 50 kartų. Po to, laikui bėgant, mažina pakartojimų skaičių, kol galų gale lieka tik nauja medžiaga.
mergaiciukas1
Pasyvus žodynas yra visada būna didesnis už aktyvų. Visi žmonės supranta daugiau žodžių nei gali panaudoti. Tai normalu.
Nieko ypatingai blogo skaityme nėra. Jeigu Jūs žinot, kaip tie žodžiai skamba, tai neturėtumėt labai sugadinti savo tarimo. Jūs galit savo medžiagą importuoti į LingQ ir skaityti ten (jeigu turite skaitmeniniame formate). Dabar ten atsirado galimybė paklausyti, kaip žodžiai skamba.
Ir šiaip dabar daugumoje žodynų yra tarimas, tai visada galima pasitikslinti.
Ir nusiraminkit man visos! Viskas bus gerai. Nėra čia jokių stebuklų. Jeigu išmoksit gerai suprasti filmus ar audioknygas, iki pakenčiamo kalbėjimo bus visai mažai. Dauguma žmonių suklumpa būtent supratimo fazėje. Kas per tai pereina, tai nematau jokių problemų pradėti kalbėti. Lieka tik laiko klausimas.