Įkraunama...
Įkraunama...

Mokykimės anglų kalbos savarankiškai - 5

QUOTE(akagintaras @ 2009 12 20, 16:13)
Pavyzdžiui jeigu tau patinka šunys, guglini "dog forum" - ir turi milijoną angliškų forumų - rinkis, kuris patinka, arba susirask kokio mėgstamo dainininko fan klubą ir bendrauk ten.

Žodžiu jeigu tau reikalinga tikra kalba - bendrauk su anglais, amerikiečiais arba kanadiečiais tom temom, kurios tau yra įdomios mirksiukas.gif


Aš taip facebooke susiradau žmones, besidominčius ezoterika ir mėginu rašinėtis. Bet kad tie terminai ezoterikos doh.gif Ne visada esu tikra, ar supranta, ką aš parašiau... biggrin.gif O kai jie man parašo su tais terminais doh.gif
Trumpai tariant- linksminuosi biggrin.gif
Atsakyti

Ačiū akagintarui, už dainas, bandysim dainuot. Oi kaip man sunkiai sekasi su ta anglų kalba, ax.gif
Atsakyti
QUOTE(deiron @ 2009 12 21, 00:41)
Ačiū akagintarui, už dainas, bandysim dainuot. Oi kaip man sunkiai sekasi su ta anglų kalba, ax.gif

Jeigu būčiau Kaufmanas, tai atsakyčiau, kad frustracijos periodas yra neišvengiamas ir kad tai yra normali mokymosi proceso dalis. Praeis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(akagintaras @ 2009 12 20, 18:13)
Anksčiau klausei apie forumus, bet aš nieko neatrašiau, nes galvojau, kad vis tiek neklausysi mirksiukas.gif
Bet jeigu tu vis dar čia, tai pasakysiu dabar. Pažiūrėk šitą 2 minučių vaizdelį ir suprasi ko reikia, kad mokytis efektyviai:

LingQ.com Introduction in English

Svarbiausios mintys:
1. The No.1 principle in language learning is to enjoy it;
2. If you're interested in what you're listening to and reading, if you're interested in language, if you're having fun, you're going to learn.

Taigi apie forumus. Susirask sau anglakalbių forumą apie tai, kas tau patinka, apie tai kuo tu domiesi ir bendrauk su anglakalbiais. Lietuvos forumuose galima išmokti tik lietuviškojo anglų kalbos varianto.

Pavyzdžiui jeigu tau patinka šunys, guglini "dog forum" - ir turi milijoną angliškų forumų - rinkis, kuris patinka, arba susirask kokio mėgstamo dainininko fan klubą ir bendrauk ten.

Žodžiu jeigu tau reikalinga tikra kalba - bendrauk su anglais, amerikiečiais arba kanadiečiais tom temom, kurios tau yra įdomios mirksiukas.gif

isklausiau ir supratau ir manau pasiulymas tikrai vertas demesio.bet as jau mokinuosi sia kalba 4 metai ir sunkiai pasiduoda.labai dekinga kad tiek duodat praktisku patarimu,nes sie pasiulymai man tinkami.as turejau dar viena minti tik nezinau kur galiu ieskoti sio forumo kuriame galeciau bendrauti per skype.o kaip rasti dainu tekstus ir pacias dainas kaip pateikete si karta.aciu.
Atsakyti
QUOTE(akagintaras @ 2009 12 20, 22:12)
Ar važiuoti studijuoti?

Taip, vaziuoju studijuoti.
O del Cekuolio, tai jis nesake, kokio lygio tai zinios, bet teige, jog per toki laika mokantis kiekviena diena savarankiskai ir ne maziau 3-4 kartus per savaite po2-3val, imanoma taip greitai ismokti kalbos.
Atsakyti
QUOTE(half @ 2009 12 21, 04:55)
isklausiau ir supratau  ir manau pasiulymas tikrai vertas demesio.bet as jau mokinuosi sia kalba 4 metai ir sunkiai pasiduoda.labai dekinga kad tiek duodat praktisku patarimu,nes sie pasiulymai man tinkami.as turejau dar viena minti tik nezinau kur galiu ieskoti sio forumo kuriame galeciau bendrauti per skype.o kaip rasti dainu tekstus ir pacias dainas kaip pateikete si karta.aciu.

Ačiū tau, half už paskatinimą. Aš jau du mėnesiai ruošiuosi papasakoti apie tai, kaip galima panaudoti dainas kalbų mokymuisi, net buvau užsiminęs šiame forume, bet vis "rankos nedaeidavo".

Tai va. Pagaliau padariau tą video vaizdelį ir įkėliau į Youtube. Jis vadinasi Anglu kalbos pamokos su foobar2000 ir zodynas internete.

Ten kalba eina apie tai, kaip turėti dainų tekstus jų neieškant (t.y. naudojant teisingas priemones, jie patys atsiranda prieš tave mirksiukas.gif)

Jeigu nepatiks, gali paprasčiausiai išsiguglinti - "dainos pavadinimas lyrics"
Jeigu patiks video, paspausk ant žvaigždučių ir įvertink. Gali parašyti komentarą mirksiukas.gif

Kalbėjimas per Skype yra čia: KanTalk - Community for Language Learners

Dainų yra pilna jutūbė (Youtube) smile.gif

Kai pažiūrėsi video, prisimink, kad reikia įvertinti ir parašyti komentarą mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(intentar @ 2009 12 21, 19:54)
Taip, vaziuoju studijuoti.
O del Cekuolio, tai jis nesake, kokio lygio tai zinios, bet teige, jog per toki laika mokantis kiekviena diena savarankiskai ir ne maziau 3-4 kartus per savaite po2-3val, imanoma taip greitai ismokti kalbos.

Šaunuolė. Važiuok smile.gif

Žiūrint į skaičius, tai jie maždaug atitinka. Kaufmanas sako, kad persilaužimui reikia apie 360 valandų, t.y. metai, skiriant kasdien po 1 val. arba pusmetis, skiriant kasdien po 2 val. Jeigu skirti po 3 val, reikės 4 mėnesių. Čekuolis sako - 3. Faktiškai tas pats.

Vienintelis dalykas, kad jeigu žmogus užsistovėjęs, tai jam reikia daugiau laiko. Jeigu jis pastoviai mokosi ir yra dar karštas, laiko reikia mažiau. Aš atsimenu pradžioje pas mane įsiminimas nebuvo labai geras, po po keteto mėnesių treniruočių pasidarė daug lengviau.
Atsakyti
akagintarai,noriu paklausti,o jei nori kalbeti per skype su zmonem jug reikia tame forume uzsiregistruoti.ar taip?o su dainom per sunku man suprasti nes per sudetingai pasirode.nesuprantu,jei atvirai ka ir kaip padaryti jog pamatyciau daina ir su tekstu.
Atsakyti
na taip,sunku mums moteriskem susigaudyti. Parsisiunciau as ta foobar,bet jis gi tuscias,jei idedu kokia savo daina,tai tiek ir tegroja blush2.gif o daugiau ne bum bum
Atsakyti
QUOTE(half @ 2009 12 23, 01:55)
akagintarai,noriu paklausti,o jei nori kalbeti per skype su zmonem jug reikia tame forume uzsiregistruoti.ar taip?

Šiaip jau tai aš Gintaras, bet šitam forume mano vardas buvo užimtas, tai pasivadinau akagintaru, bet toks kreipinys kažkaip keistai skamba ax.gif

Tiksliai nežinau, kaip veikia ta sistema, nes pats nesinaudoju. Gali pabandyti nueiti į šitą puslapį ir sukontaktuoti su kokiu nors amerikonu, tik prieš tai užsiregistruok ir prisilogink, nes kitaip nematysi jų Skype adresų. Ten gali net mokytoją sau susirasti, jeigu nori. Dabar matau jų ten net 1341! Reikia spausti šitą:

Member

Gera tema pirmam pokalbiui - išsiaiškinti, kaip veikia ta sistema, kaip ieškoti draugų pagal temas ar pomėgius ir pan. Jeigu kalba neaiškiai, galima paprašyti, kad kalbėtų lėčiau ir paprastesniais žodžiais smile.gif

QUOTE(half @ 2009 12 23, 01:55)
o su dainom per sunku man suprasti nes per sudetingai pasirode.nesuprantu,jei atvirai ka ir kaip padaryti jog pamatyciau daina ir su tekstu.


Ten dabar naujesnė versija. Aš jos dar nebandžiau ir nežinau, kaip ji atrodo. Pats naudojuosi šita:

foobar2000 0.9.6.8.

Jeigu parsisiųsi iš šito puslapio, kur dabar parašiau, tai viskas bus kaip tame video. Lyrika yra dešinėj viršuje - skyrelis "Lyrics".

user posted image

Papildyta:
QUOTE(Paulina25 @ 2009 12 23, 14:00)
na taip,sunku mums moteriskem susigaudyti. Parsisiunciau as ta foobar,bet jis gi tuscias,jei idedu kokia savo daina,tai tiek ir tegroja  blush2.gif o daugiau ne bum bum

Tai jau taip... Dainas reikia savo turėti, o lyriką jau jis parūpins smile.gif
Jeigu naujoj versijoj sunku rasti kur ta lyrika yra, atsisiųsk tą versiją, kur viršuj parašiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akagintaras: 23 gruodžio 2009 - 21:37
dekui, jau kazka parsisiunciau su muzika, pabandysiu dar kitu variantu,kad butu ivairesne muzika,nes jos kompe turiu mazokai smile.gif
Linksmu svenciu visiems newyear.gif
Atsakyti
Gintarai,gelbek vel mus,nes neatidaro lango,meta puslapi kad tokio nerasta.jei gali smulkiau parasyk kaip ieiti i si puslapi per kuri skypej uzsiregistravus galeciau kalbeti.aciu
Papildyta:
su praejusiom sventem ir dar ateinancoim jus brangieji. thumbup.gif .man nieko nesigauna nei su lyrikom nei su kalbejimu uzsiregistravimu per naujame forume.jau ir galva prablaivejo o as kaip nesuprantu taip nesuprantu.paaskinkit SOS kvieciu.
Papildyta:
Matau Gintarai jau prisijungei ir tu po svenciu.kaip praleidai Kaledas?kaip galva?ar dar ant peciu nesiojies ar dar jos ieskai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(half @ 2009 12 27, 13:57)
Gintarai,gelbek vel mus,nes neatidaro lango,meta puslapi kad tokio nerasta.jei gali smulkiau parasyk kaip ieiti i si puslapi per kuri skypej uzsiregistravus galeciau kalbeti.aciu
Papildyta:
su praejusiom sventem ir dar ateinancoim jus brangieji. thumbup.gif .man nieko nesigauna nei su lyrikom nei su kalbejimu uzsiregistravimu per naujame forume.jau ir galva prablaivejo o as kaip nesuprantu taip nesuprantu.paaskinkit SOS kvieciu.

Truputį pakentėk. Ten dabar neatsidaro ir startinis puslapis. Gal jie užsiima kokiais nors atnaujinimais :s

O kas konkrečiai nesigauna su foobar?
Atsakyti