Įkraunama...
Įkraunama...

Mokykimės anglų kalbos savarankiškai - 5

ivedu desineje langelyje lyrics o ten raso kad nerasta tokiu dainu.tai vadinas as visai zalia ir nieko nesuprantu sioj siuolaikinej tehnikoj.gal gali rekomenduot ka dar galeciau rasti norinti kalbetis angliskai per skype.gal yra tokiu ir Lietuvoj?
Atsakyti
QUOTE(half @ 2009 12 27, 14:01)
Matau Gintarai jau prisijungei ir tu po svenciu.kaip praleidai Kaledas?kaip galva?ar dar ant peciu nesiojies ar dar jos ieskai biggrin.gif

Kėdė vietoj, galva irgi vietoj (freken Hildura Bok, "Mažylis ir Karlsonas") mirksiukas.gif
Dabar bandom su lyrika.

1. įsikeli į foobar kokia nors dainą;
2. spaudi "play" (dešinėj turi būti atidarytas lyrikos langas);
3. jeigu nėra lyrikos - spaudi dešinį ir toliau taip, kaip tame video

Jeigu lyrikos nėra, tai pabandyk iš paieškos langelio pašalinti artistą (gai būti, kad jis dainuoja ne savo dainą ir sistema jo neatpažįsta. Pabandyk ieškoti vien tik pagal dainos pavadinimą ir jeigu rasi, tada susirask kitą dainos versiją, kurią dainuotų kitas artistas, kuris yra įtrauktas į sistemą (nes ten dainavimas gali nesutapti su teksto paryškinimais). Gali būti kad mp3 failas neturi tegų arba gali būti klaidingai užrašytas pavadinimas - dėl to daina irgi gali būti neatpažinta. Taigi pabandyk daugiau dainų.

Būna, kad reikia rinktis iš ilgo sąrašo. Čia va pavyzdžiui maždaug ketvirtadalis rezultatų, jeigu ieškotum "My way" be artisto smile.gif

user posted image

Dėl bendravimo, tai Lietuvoj yra toks English First Club, bet lygis ten, kaip čia švelniau pasakius... truputį abejotinas. Aš esu truputį panaršęs lietuviškų raštų ta tema, tai galiu pasakyt, kad kas pirmiausia krenta į akį, tai kad lietuviai rašo su labai ryškiu lietuvišku akcentu. Aš niekada nesimokiau anglų kalbos iš jokių vadovėlių, tai labai lengva pastebėti, kad jie rašo frazėmis, kurių nei anglai nei amerikiečiai nevartoja (tai ir kalba greičiausiai taip pat). Tai yra žodžių tvarka yra labai neįprasta ir labai panašu į tai, kad jie paprasčiausiai išverčia lietuviškus sakinius į anglų kalbą.

Taigi mano palinkėjimas būtų, jeigu nori išmokti kalbėti gražiai - mokykis iš tikrų anglų ar amerikiečių. Tarp kitko Kanados akcentas yra labai lengvai įkandamas. Ar norėtum, kad tavo vaikus lietuvių kalbos mokytų kinas, kuris niekada nėra gyvenęs Lietuvoje. Su anglų tas pats.

Beje kol rašiau, Kantalk jau pradėjo veikti. Pradėk nuo ten, o ten matysim. Kiek žinau, ta tarnyba viena iš didžiausių ir pasirinkimas ten milžiniškas.
Atsakyti
Dar vienas resursas, kur galima rasti pašnekovų - Englishforums
Atsakyti
foobar.2000.uzsiregistravau bet niekaip neatsiuncia man tos versijos.tai manau tikras vargas su manim ir tiek idejai pastangu o as negaliu niekaip su tom dainom.kai turesi laiko tai geriau atsiusk zodzius ir yotubej filmuota dainele.aciu tau uz kantrybe.as vistik ne pirmos jaunystes tai sunkiau man ir susigaudyt.o forumuose uzsiregistravau ir ziuresiu kaip man seksis su jais.
Atsakyti
Sveiki visi besimokantieji 4u.gif

Visus su sventem 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Aciu Akagintarui uz toki begalini nora mums padeti bei kantrybe. Mane labai suintrigavo mokymasis ziurint vaikiskus filmukus, nes turiu maza suneli, kuriam tie filmukai taip pat labai idomus butu. Bet kiek per google paziurejau, tai ju parsiuntimas mokamas, ar teisingai supratau? o gal as ne ten ieskau?

Noriu kelis zuikius nusauti, ir pati mokytis taip anglu ir mazajam kad nenusibostu ta pati vis ziureti
Papildyta:
Daineles taip pat patiktu su zodziais ax.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas gali padėti, mb pradėjo anglų mokintis reikia anglų kalbos tarties pratybos. Gal kas galit padėti labai ačiu.
Atsakyti
QUOTE(sofi 05 @ 2009 12 28, 15:50)
Sveiki visi besimokantieji 4u.gif

Visus su sventem 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Aciu Akagintarui uz toki begalini nora mums padeti bei kantrybe. Mane labai suintrigavo mokymasis ziurint vaikiskus filmukus, nes turiu maza suneli, kuriam tie filmukai taip pat labai idomus butu. Bet kiek per google paziurejau, tai ju parsiuntimas mokamas, ar teisingai supratau? o gal as ne ten ieskau?



niekad mokamu nesisiunciu biggrin.gif
pilna nemokamu visur.
Galima rasti pvz programoj zMule arba torrent smile.gif

I torrent.lt turiu laisvu pakvietimu jei reiktu kam biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chr.: 28 gruodžio 2009 - 20:42
Supermemo programa mokama? g.gif
Atsakyti
Kiek man žinoma, tai taip ši programa mokama.
Tačiau internete paieškojus flashcard programų, tai tokių kaip supermemo yra ne viena. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(half @ 2009 12 27, 23:53)
foobar.2000.uzsiregistravau bet niekaip neatsiuncia man tos versijos.tai manau tikras vargas su manim ir tiek idejai pastangu o as negaliu niekaip su tom dainom.kai turesi laiko tai geriau atsiusk zodzius ir yotubej filmuota dainele.aciu tau uz kantrybe.as vistik ne pirmos jaunystes tai sunkiau man ir susigaudyt.o forumuose uzsiregistravau ir ziuresiu kaip man seksis su jais.

Čia tiesioginės nuorodos iš kur galima atsisiųsti tą versiją, kur aš naudoju:

rapidshare
narod
ifolder

Lyg tai veikia... (tikrinkit failus nuo virusų!).
Kartais serveriai būna perkrauti, tai po kurio laiko reikia vėl bandyti.

Tekstus išsiunčiau į AŽ, kad neteršti eterio be ypatingo reikalo.

QUOTE(sofi 05)
Aciu Akagintarui uz toki begalini nora mums padeti bei kantrybe. Mane labai suintrigavo mokymasis ziurint vaikiskus filmukus, nes turiu maza suneli, kuriam tie filmukai taip pat labai idomus butu. Bet kiek per google paziurejau, tai ju parsiuntimas mokamas, ar teisingai supratau? o gal as ne ten ieskau?

Mažesniems vaikams yra tokie Disney's Magic English - 26 Episodes su titrais. Kas link mokamų ar nemokamų, tai visokių yra tikriausiai ir guglė turėtų visus parodyti wink.gif
Dėl dainelių negaliu nieko pasakyti. Maniškė klauso Britney Spears smile.gif

QUOTE(Ligitukas)
Sveikos, gal kas gali padėti, mb pradėjo anglų mokintis reikia anglų kalbos tarties pratybos. Gal kas galit padėti labai ačiu.

Jei tik pradėjo, tai iki tarties dar toli (nes nėra ką tarti wink.gif). Tegu bent pusmetį (o dar geriau metus) vien tik klauso gerą tartį.

David Long on the ALG Method

Kaip tarti atskirus žodžius galima rasti čia:
Sozo Exchange

QUOTE(makute)
Supermemo programa mokama?

Naujos versijos mokamos, Win98 ir Win2000 - free.
Rusijoje yra populiari Learn Words, bet jį nereaguoja į mokinio atsakymus, o tik užduoda kartojimus pagal savo grafiką.
Aš jos nebandžiau, tik aprašymą perskaičiau, tai negaliu nieko pasakyti smile.gif
Atsakyti
daug turim informacijos,tik nera daineliu su tekstais g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Sveiki ir sveikos, mestelkit nuorodą, su kokiais testais, ar kaip juos pavadint, kur galima būtų savo žinių lygį įvertint blush2.gif
Mokykloj "mokiaus" anglų kalbą, bet tai nebuvo mano stiprioji vieta.....šios dienos žinios "my name is...." ir panašiai. Gėda, ale yra kaip yra. TAd pradžiai reiktų realiai įvertint ką ir kiek žinau, nes kažkiek suprantu, tik kalbėt pati bijau doh.gif


Perskaičiau visą temą nuo pradžių, bet aiškiau nelabai pasidarė ...matyt, visai galva medinė pas mane ant pečių uždėta ir tai tik tam, kad į pilvą neprilytų cool.gif
Atsakyti