Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai - X

QUOTE(inrinke @ 2009 02 09, 14:19)
Sveikos, svociutes! mirksiukas.gif
Skaitineju, skaitineju jusu pasisakymus ir paciai noras uzejo per jaunuju valsa kazka suorganizuoti. blush2.gif Is pradziu maniau, kad nieko nedarysim, na visi rateliu sustos, susikibs uz ranku ir siubuos pagal takta, o jaunieji ratelio viduryje soks, bet paskiau pamaniau, o kodel gi visiems nepusti muilo burbulu... g.gif As isivaizduoju, kad visiems turetu patikti. wub.gif
O saldainiu Extra, tai daug i kilograma ieina, bet jei 120 reikia, tai tikrai, manau, 1 kg. neuzteks. Nors bijau apsirikti. blush2.gif

Aš galvoju apie 2-3 kg saldainių pirkt, tai čia tik vyniojimui ir dėjimui į tortą.
O į kašiką dar reikia kokių 3 kg, kaip minimum g.gif Kiek jūs pirksitės?
Atsakyti
Aš tai laika bandau susidelioti,kažkaip net neįsivaizduoju kiek laiko viskas užtrunka,gal kad nors žinot kiek maždaug užtrunka jaunosios išlydejimas iš namų?o kiek laiko metrikacijoj? g.gif Sunku susidelioti doh.gif
Del gulbių ežero tai man superine įdeja,bet bijau kad teks atsisakyti,nes pulko nelabai pažystu,tai dar išjuoks mane,sakys pati ir dėkis tuos savo sijonus doh.gif
Atsakyti
As tai saldainiuku pirksiu tiek, kad tik i firminius jaunuju popierelius suvynioti, ant stalo padeti, na, dar sveciams kelis "issinesimui" duoti. tongue.gif
Labai noreciau suorganizuoti kazkokia loterija, kad visi sveciai dalyvautu, gal juokingus klausimus apie jaunuosius ir uz tai po dovanele apdovanoti, bet kazkaip nieks i galva konkretaus nelenda. doh.gif Gal kas turite kazka panasaus sugalvoje, tai padekit ant kelio uzvesti. blush2.gif
Atsakyti
kazi kiek man reikia pirkti tu saldainius, jei zmoniu bus 70... g.gif cia sneku apie tuos, kurie bus iviniojami. Zadu skambint i saldainiu fabrika ir klaust ar jie nedaro patys su nuotrauka, kazka esu girdejusi, kad jie patys padaro, tad jei tai teisybe, tai ir higieniskiau ir darbo dalele nukrenta, tik idomu kokia kaina
Atsakyti
QUOTE(inrinke @ 2009 02 09, 16:43)
As tai saldainiuku pirksiu tiek, kad tik i firminius jaunuju popierelius suvynioti, ant stalo padeti, na, dar sveciams kelis "issinesimui" duoti. tongue.gif
Labai noreciau suorganizuoti kazkokia loterija, kad visi sveciai dalyvautu, gal juokingus klausimus apie jaunuosius ir uz tai po dovanele apdovanoti, bet kazkaip nieks i galva konkretaus nelenda. doh.gif Gal kas turite kazka panasaus sugalvoje, tai padekit ant kelio uzvesti. blush2.gif

aš tai darysiu tokia kaip loteriją- i tortą ta dirbtinį įdesiu pasižadejimo kortelę,saldainį su jaunųju atvaizdu ir loterijos bilieta,pirma turės perskaityti pasižadėjimą,o pakui ką laimejo,o prizai tai tokie juokingi bus,jei domina galesiu ikelti prizų sarašą
Atsakyti
QUOTE(roky @ 2009 02 09, 16:07)
aš tai darysiu tokia kaip loteriją- i tortą  ta dirbtinį įdesiu pasižadejimo kortelę,saldainį su jaunųju atvaizdu ir loterijos bilieta,pirma turės perskaityti pasižadėjimą,o pakui ką laimejo,o prizai tai tokie  juokingi bus,jei domina galesiu ikelti prizų sarašą

aga domina gali imest 4u.gif
Atsakyti
chi chi chi radau smile.gif
cia klausima kazkas uzdave saldainiu fabrikui "Ruta"

Norejau paklausti ar dedate foto ant saldainiu popieriuku?

Adminsitratoriaus komentaras...
Taip, galime pagaminti saldainius, ant kurių etiketės būtų nuotrauka. Išsamesnę informaciją šiuo klausimu Jums suteiks projektų vadovė Živilė (tel.: 8 41 523065, mob.: 8 687 50253, el. pšt.: marketingas@ruta.lt).

Ryt bandysiu pasiskambint kainos paklausti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Kasandra @ 2009 02 09, 18:11)
chi chi chi radau smile.gif
cia klausima kazkas uzdave saldainiu fabrikui "Ruta"

Norejau paklausti ar dedate foto ant saldainiu popieriuku?

Adminsitratoriaus komentaras...
Taip, galime pagaminti saldainius, ant kurių etiketės būtų nuotrauka. Išsamesnę informaciją šiuo klausimu Jums suteiks projektų vadovė Živilė (tel.: 8 41 523065, mob.: 8 687 50253, el. pšt.: marketingas@ruta.lt).

Ryt bandysiu pasiskambint kainos paklausti  cool.gif

Lauksim žinių, tik ne manau, kad su tokiu kiekiu jie užsiimtų, ir berods Rūta Šiauliuose randas ane?
Aš tai skaičiuoju , o ***** man juk mažiau reik saldainių, kiekvienam žmogui po saldainį, o dėžutes aš darau porai, tai ten po 2 saldainius ir pasižadėjimo kortelė.
Loterijos nedarysiu taip ji juokinga, bet vis vien viskas susiveda į pinigus.
Atsakyti
QUOTE(Kasandra @ 2009 02 09, 17:11)
chi chi chi radau smile.gif
cia klausima kazkas uzdave saldainiu fabrikui "Ruta"

Norejau paklausti ar dedate foto ant saldainiu popieriuku?

Adminsitratoriaus komentaras...
Taip, galime pagaminti saldainius, ant kurių etiketės būtų nuotrauka. Išsamesnę informaciją šiuo klausimu Jums suteiks projektų vadovė Živilė (tel.: 8 41 523065, mob.: 8 687 50253, el. pšt.: marketingas@ruta.lt).

Ryt bandysiu pasiskambint kainos paklausti  cool.gif

ryt lauksim ziniu rolleyes.gif
Atsakyti
O kazin saldainiams nieko neatsitiks (nepasens) iki vestuviu. Man liko 3 menesiai g.gif
Atsakyti
QUOTE(maze11 @ 2009 02 09, 17:56)
O kazin saldainiams nieko neatsitiks (nepasens) iki vestuviu. Man liko 3 menesiai  g.gif

manau ilgesnis sokolado galiojimas g.gif o kol dar pagamins,sumaketuos popieriukus g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingiena @ 2009 02 09, 19:02)
manau ilgesnis sokolado galiojimas g.gif o kol dar pagamins,sumaketuos popieriukus g.gif

as tai saldainiu darysiu kai liks menuo ir laikysiu kur vesiau nes subega tie saldainiai kiek esu turejus ju.
Atsakyti