Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai - X

QUOTE(rugsti_uoga @ 2009 02 10, 11:39)
Sveikos, gal kuri turit padekos graziu zodziu teveliams, kuriuos jaunieji skaito ?

čia paieškok,turetum rasti 4u.gif
http://www.supermama...?...c=7780&st=0
dar radau tokiu:
Kreipimasis į tėvus prašant palaiminimo
Be palaimos žodžių nepaliksiu namų,
Neperžengsiu slenksčio į lemtį.
Nereikia taip nieko, kaip žodžio Tėvų,
Kur gėrio galėsiu aš semtis:

Rasos tyro lašo gaivinti viltims
Ir saulės šviesos tiesti keliui,
Vaivorykštės juostų svaiginti mintims
Ir kartais suklupti ant kelių -

Priglusti prie žemės, klausytis minties -
Galbūt ji pajaus širdį geliant?
Kur širdgėla mano pažadins viltis
Ant Tėvo ir Motinos kelio…

Be palaimos žodžių nepaliksiu namų -
Ant sąžinės lauko prieš Tėvus suklumpu.

Kreipimasis į senstantį tėvelį
Prie šventinio stalo Tave pasodinčiau, -
Mano senas Tėve, duonos man atriek…
Aš vandens šaltinio Tau rytais įpilčiau -
Šimtąkart upelin aš galiu nulėkt.

Aš už rankos Tave galiu nusivesti, -
Mano senas Tėve, eiti man padėk…
Su Tavim galėjau net žvaigždes pasiekti
Ir slapčiausia pasakų kalba… tylėt.

M«no senas Tėve, kaip Tavęs man trūksta -
Praeities turtingos, Tavo šilto būsto…

Vaikų padėka tėvams už amžiną globą
Neišsenkantys sakiniai liejas
Jausmui tėviškumo amžinam,
Neisleidusiam nuskristi vėjais
Ir barstyti laimę pakelės beržams.

Taip, dėkingi mes dabar likimui
Už nepaprastus namus, Tėvus,
Ir už tai, kad niekada gimtinės
Neiškeisim į kitus kraštus.

Mes suklumpame prie Jūsų kojų -
Seną slenkstį mūs namų bučiuojam.


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo roky: 10 vasario 2009 - 14:03
4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif Sveikutes merginos, na jus cia ir priraset kol manes nebuvo, as net issiziojau pamaciusi nauja temuke bigsmile.gif . Saunuoles svociutes- pleputes. Mano kompas sugedo(cia vyro darbinis) tai negaliu nieko atsiust o tik paplepet ir pasidalint mintymis.
Papildyta:
QUOTE(miskouoga @ 2009 02 10, 00:17)
Ikisiu trigrasi del saldainiu. As tai viniojau siek tiek Extros taip pat ir Fortuna ir kt. kur i toki folini popieriuka ivynioti. Neislupinejau, o vyniojau su viskuo. Man taip higieniskiau pasirode. smile.gif

bigsmile.gif o seniai matyta, labutis.
pritariu kad galima vynioti ant folijos, tai yra higieniska.
Papildyta:
QUOTE(roky @ 2009 02 09, 16:29)
Aš tai laika bandau susidelioti,kažkaip net neįsivaizduoju kiek laiko viskas užtrunka,gal kad nors žinot kiek maždaug užtrunka jaunosios išlydejimas iš namų?o kiek laiko metrikacijoj? g.gif Sunku susidelioti doh.gif
Del gulbių ežero tai man superine įdeja,bet bijau kad teks atsisakyti,nes pulko nelabai pažystu,tai dar išjuoks mane,sakys pati ir dėkis tuos savo sijonus doh.gif

As kai dariau scenariju, tai turejau jaunuju pakvietima su visom valandom, tai ir vadovavausi tuom. Aisku tas laikas po metrikacijos ir foto sesijos buvo ilgesnis, bet sutrumpejo laikas gamtoje, bet nieko viska spejom iki baznycios padaryti.
O del sokio as ir nepazinojau nieko, bet labai visi buvo geranoriski ir sutiko sokti:)
Papildyta:
[quote=pelze,2009 02 08, 18:40]
bet bais uzsikabinau uz tos minties - zvakiu sirdele pirmajam valsui bigsmile.gif vakar kaio tik pradejau jau su jaunaisias sokt ta valsa - nu cia iki tiek scenariju pasirasiau tipo thumbup.gif ir dabar isivaizduoju ant zemes ten 1000 zvakiu - grazu bais, soka, mes tik burbulus puciam, ar rozes metom ir ziuriu jaunosios suknia dega.... taip nebuna? juk kai pasuks tas jaunasis ta savo naujaja zmona - gali netycia uzkliut - ne? nu jus man doh.gif papasakokit prasau, zinau akd apie tai jau kalbeta, bet
biggrin.gif tai juk niekas ant zemes tu zvakiu nedada,o ant tam skirto stalo, na nebent cia tu sugalvojai daryti ant zemes. O burbulus pusti patarciau, nes superines foto iseina ir ziedlapius ar konfeti galima issauti, man tai grazu.
Dar kazkas klause apie juostas spalvotas tai ir grazu, nereikia garso isjungti skaitant zodzius, muzika tyliai groja, o as skaiciau i mikrofona,pirslys ryso juostas. Na gaila foto negaliu idet, nes mano kompe yra,kai sutvarkys idesiu.
O seip ziurekit pagal situacija,nes burbulus putem lauke tai niekas nepaslydo.
Cia mano nuomone ir niekam jos nepersu biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
nu tai aciu visoms uz tas zvakes - nu ka as zinau man susidare nuomone is skaitiniu visu kad ant zemes tos zvakes doh.gif bet nesvarbu - supratau jau viska dabar thumbup.gif kad nezinau ka darysiu ax.gif reik dar stengtsi kazka pamislyt. ir idedu savo loterija, biski gali kazkas kartotis, nu mustais daug kartosis, bet gal kas ir bus naudinag mirksiukas.gif

1. povestuvine kelione – jauniesiems. Vokas su novaturo zenklu – galimybe issirinkti keliones data ir vieta ir t.t voke 4 autobuso bilietukai.
2. Masina – zaisline.
3. Miegamojo remontas – dazu mazas indelis.
4. Nemokami pietus darbo vietoje istisus metus – plastmasine dezute sumustiniams.
5. Kristolo taures sampanui – plastmasiniai vaikiski puodukai.
6. Stikliukas – piltuvelis.
7. Pietu servisas 6 asmenimas – vienkasriniai indai.
8. Aukso papuosalas – vaikiskas geltonas papuosalas.
9. Vizitas pas dantista – dantu sepetukas/pasta/valgomi dantys.
10. tapetai sveciu kambariui – tualetinis popierius.
11. Nemokamas apsvietimas istisus metus – zvakiu rinkinys.
12. Muzikinis centras – vaikiski muzikiniai instrumentai.
13. Sporto klubo .... – sokdyne.
14. Zidinys jusu namams – malka.
15. Dviviete palapine – liemenukas.
16. Dulkiu siurblys – sluotele.
17. Mikrobangu krosnele – keptuve.
18. Sportiniai bateliai adidas – kaliosai.
19. Higienos rinkinys – vaikiskas puodukas.
20. Kvepalai – kvapai masinai, namams.
21. Kruizas po vidurzemio jura – raktu pakabukas, laivas.
22. Viso gyvenimo foto albumas – dekliukas mazas 3nuotraukoms.
23. Rankinukas – plastmasinis maiselis/dovanu maiselis.
24. oriflame pudra – miltai.
25. TV – programa.
26. Burnos gaiviklis – cesnakas.
27. Skalbimo masina – muilas ukinis.
28. Nagu lakas – flomasteris.
29. Vitaminai A B C – morka, obuolys ir cesnakas
30. Bulviu traskuciai – bulves zalios.
31. Kelione i Prancuzija – prancuziskas batonas tas ilgas.
32. Makiazo valiklis greenline – kefyras.
33. Sidabriniai sauksteliai kavai – plastmasiniai.
34. Odines pirstines – sodo pirstines.
35. Zepter puodu rinkinys – vaikiskai puodai.
36. Krokodilo odos bateliai – koines.
37. Auksnins ziedas su 4 karatais – vaikiskas ziedas.
38. Suknele – lietpaltis.
39. Deze vyno – mazas buteliukas vyno dezuteje
40. Sampano butelis – tas su konfeti.
41. Metu atostogos.... – kalendorius.
42. Ranku darbo sege – medinis skalbiniu sagiukas.
43. Saldiklis – ilaminuotas paveiksliukas.
44. Raminanti veido kauke – agurkas.
45. Skrydos oro balionu – didelis balionas.
Atsakyti
QUOTE(Sandra--mandra @ 2009 02 10, 10:34)
nepykit, bet man vyniojimas saldainių i tokius uiversalius popieriukus kaip ir netenka prasmes. man arba su jaunuju foto turi buti, su data, kad jau tokie vardiniai, vienetiniai,,.,arba tada jau paprasti smile.gif


Maniskiai tai buvo su jaunuju nuotrauka ir vestuviu data. Visiems patiko, vaisinau visus, kas namie buvo islydet, taip pat prie sntuoku rumu ir baznycios, o kas liko - padejau ant stslo, tai bemat dingo, ispudi padare tokie saldainiai thumbup.gif
Gaila, nufotografuot pamirsau doh.gif , tik tokia foto turiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miskouoga: 10 vasario 2009 - 18:21
QUOTE(ingiena @ 2009 02 09, 17:40)
ryt lauksim ziniu  rolleyes.gif

tai kazin kaip ten del tu saldainiu 4u.gif
Atsakyti
mano saldainiai buvo su jaunųjų foto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pelze @ 2009 02 10, 17:26)
nu mustais daug kartosis, bet gal kas ir bus naudinag  mirksiukas.gif
15. Dviviete palapine – liemenukas.

smile.gif aga kartojasi kaikas,bet yra ir nauju ideju, ypac 15nm. mane prajuokino thumbup.gif
O stai del keliones, tai jau visi tai zino,kad ras talonelius, tai noriu pasiulyt savo versija.(cia draugei dariau seip prikola) As nuejau i kelioniu biura ir paprasiau katalogo kurio jiems nebereiketu, graziai supakavau ir iteikiau. 4u.gif
Atsakyti
sveikos, na as dar del saldainiu noriu klaust. Juos vynioti tai pries vestuves kelios dienos reiktu, na o pirkti dabar jau butu galima? (vestuves uz 3 men). Na, maximoj akcija dabar, tai ir galvoju, kazin ar nieko jiems neatsitiks, jei dabar uzsipirksiu.
Atsakyti
QUOTE(maze11 @ 2009 02 10, 21:06)
sveikos, na as dar del saldainiu noriu klaust. Juos vynioti tai pries vestuves kelios dienos reiktu, na o pirkti dabar jau butu galima? (vestuves uz 3 men). Na, maximoj akcija dabar, tai ir galvoju, kazin ar nieko jiems neatsitiks, jei dabar uzsipirksiu.

tai aisku nieko neatsitiks jiem juk nebutinai juos dabar suvynioti, bet kad kazkuri rase kad ir suvyniotiem nieko nenutinka.
Atsakyti
Aš tai niekaip negaunu pasižadejimo korteliu word formatu.Gal kas nors galėtų padėti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(roky @ 2009 02 11, 11:30)
Aš tai niekaip negaunu pasižadejimo korteliu word formatu.Gal kas nors galėtų padėti? 4u.gif

turiu tik corelio varianta
Atsakyti
zadejau vakar parasyt del saldainiu, bet nesulaukiu ju pasiulymo ax.gif , kai gausiu manau galeciau padaryti copy paste, bet ar cia nebus imones reklamavimas ... g.gif na vien zo, kai gausiu duosiu Jumi zinot. rolleyes.gif
Atsakyti