Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai - X

QUOTE(ingiena @ 2009 02 09, 18:46)
aga domina gali imest 4u.gif

LOTERIJA
1.Valiklis „Cif“- Tualet.popierius
2.“ Max factor“ lūpų dažai.- burokėlis
3.“ Oriflame“ pudra.- miltai
4.Degtinės butelis.- mineralinis
5.3-JŲ kambarių butas.- raktas
6.Televizorius „ Sony“- iš laikraščio tel.programa
7.Burnos gaiviklis.- česnakas
8.Rankų darbo skraistė.- nosinė
9. „ Versace“ rankinė-. Paprast.maišelis
10. Skalbimo mašina-. Ūkiškas muilas
11.Mašina „ Audi 100“..- mašinytė žaislinė
12. „Oriflame“ nagų lakas.- flomasteris
13.Parkeris auksine plunksna.- Pieštukas paprastas
14.Sidabriniai padėklai.- Geltonos servetėles
15.Vitaminai A, B, C.- Dėžutė nuo vitaminų
16. Sietynas.- Sugedusi lemputė
17.Kaspinas plaukams.- virvele
18.Batų tepalas „ Kiwi - vaisius kivi
20.Bulvių traškučiai „ Estrela “- bulvės maišiuke
21.Kelionė į Barseloną-. Atvirutė su Barselona
22.Makiažo valiklis „ Green line“-. kefyras
23.1000000 litų. -Padarytas pinigas
24.Firmos“Avon“ lūpų balzamas- klijai sausi
25. Auksinės sąsagos marškiniams- sąvaržėlės
26.kvepalai “Naomi Kembel-“ mašininiai kvepalai
27.Krištolinė taurė -vienkart.stiklinė
28.Indiškas saris-šalikėlis
29.Sidabriniai stalo įrankiai -vienkart.įrankiai
30.Dizainerio Juozo Statkevičiaus kurta suknelė.- Nuo lietaus apsiaustas
31.Auksinis žiedas su 4 karatų deimantu.- Papr.žiedelis
32.Krokodilo odos bateliai. -kojinės
33.Odinės pirštinės. -Baltos pirštinės ravėjimui. Turguje būna
34.“Zepter“ puodų rinkinys.- Žaisliniai puodai
35.Auksiniai pakabukai. -Pakabukai drabužiams paprasti
36.Telefonas ‚Nokia“- žaislinis tel.
37. 2006 metų laikraščio „Lietuvos žinios“ prenumerata.- 12 laikraščių
38.Guminė valtis . -Vaikiška padanga
39. Porcelianinės lėkštės-. Vienkart.lėkštės
40.Apyrankė iš juodųjų ir baltųjų perlų.- Apyrankė paparasta
41.Dailininko Leonardo da Vinči paveikslas.- Paveikslas su bedžione
42.Dulkių siurblys -šluota
Atsakyti
Ikisiu trigrasi del saldainiu. As tai viniojau siek tiek Extros taip pat ir Fortuna ir kt. kur i toki folini popieriuka ivynioti. Neislupinejau, o vyniojau su viskuo. Man taip higieniskiau pasirode. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(miskouoga @ 2009 02 09, 23:17)
Ikisiu trigrasi del saldainiu. As tai viniojau siek tiek Extros taip pat ir Fortuna ir kt. kur i toki folini popieriuka ivynioti. Neislupinejau, o vyniojau su viskuo. Man taip higieniskiau pasirode. smile.gif

siaip gerai mintis tikrai. nes vistiek ciupinet rankom reikia o cia jau nebeapciupinsi saldainiu.
Atsakyti
sladainius vyniojau 2 dienos prieš vestuves, pirkau vaflinių (extra ir meška šiaurėje) 2 kg, svečių buvo 70, tai visiems po 1 teko. O tą popieriuką labai paprasta pasidaryt ir pačiai (aš dariau baltam ir geltonam fonuose - 2 rūšių) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(miskouoga @ 2009 02 10, 00:17)
Ikisiu trigrasi del saldainiu. As tai viniojau siek tiek Extros taip pat ir Fortuna ir kt. kur i toki folini popieriuka ivynioti. Neislupinejau, o vyniojau su viskuo. Man taip higieniskiau pasirode. smile.gif


O as vyniojai Nomeda ir Jovaras saldainius papildomai i folija, galiukus tiesiog uzsukom, nieko klijuot nereikia... O ant abieju saldainiu pusiu uzklijavau po etikete, atspausidnta ant lipnaus popierelio. Gavosi kaip lipdukas, labai greit visus 2 kg uzklijavau, tik tas vyniojimas i folija siek tiek laiko uzima blink.gif
O saldainiu nedalinau visiems, tik stalo ispirkai, kai kuriu zaidimu nugaletojams, ir po 1-2 sveciams issinesimau.. lotuliukas.gif
Etiketes dariau gana papratsas, be jaunuju nuotraukytes...
va kokios:
http://my.imageshack.us/edit.php?url[]=246/2376/358041687/etiketestr3.jpg/y

manau sikart padarysiu kokias nors idomesnes lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiduuse @ 2009 02 10, 08:10)
sladainius vyniojau 2 dienos prieš vestuves, pirkau vaflinių (extra ir meška šiaurėje) 2 kg, svečių buvo 70, tai visiems po 1 teko. O tą popieriuką labai paprasta pasidaryt ir pačiai (aš dariau baltam ir geltonam fonuose - 2 rūšių)  biggrin.gif

nu tikrai tu teisi blush2.gif gi mes kaip buvom krikstynose tevai patys buvo pasidare saldaineis ir dar varda su data uzrase thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rugsti_uoga @ 2009 02 10, 10:19)
O as vyniojai Nomeda ir Jovaras saldainius papildomai i folija, galiukus tiesiog uzsukom, nieko klijuot nereikia... O ant abieju saldainiu pusiu uzklijavau po etikete, atspausidnta ant lipnaus popierelio. Gavosi kaip lipdukas, labai greit  visus 2 kg uzklijavau, tik tas vyniojimas i folija siek tiek laiko uzima  blink.gif
O saldainiu nedalinau visiems, tik stalo ispirkai, kai kuriu zaidimu nugaletojams, ir po 1-2 sveciams issinesimau..  lotuliukas.gif 
Etiketes dariau gana papratsas, be jaunuju nuotraukytes...
va kokios:
http://my.imageshack.us/edit.php?url[]=246/2376/358041687/etiketestr3.jpg/y

manau sikart padarysiu kokias nors idomesnes  lotuliukas.gif

nerodo man nuorodos
Atsakyti
bandau dar karta nuoroda ikelti rolleyes.gif


http://my.imageshack.us/edit.php?url[]=246/2376/358041687/etiketestr3.jpg/y


Papildyta:
nu kazkas man siandien nesigauna sad.gif

dar karteli bandau

http://img246.images...etiketestr3.jpg


Atsakyti
nepykit, bet man vyniojimas saldainių i tokius uiversalius popieriukus kaip ir netenka prasmes. man arba su jaunuju foto turi buti, su data, kad jau tokie vardiniai, vienetiniai,,.,arba tada jau paprasti smile.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kuri turit padekos graziu zodziu teveliams, kuriuos jaunieji skaito ?
Atsakyti
Sveikos, mergaites! smile.gif
Dekui, Roky, uz loterijos aprasyma. wub.gif Bandysiu kazka priderinti. Kai buvo vaikuciu krikstynos, tai dariau pareigu sulini, liuks gavosi, bet si karta man nelabai tinka. ax.gif
O saldainiukus as Extra dariau, palikau tik folija, tai pacio saldainio net nelieti. blush2.gif Dariau pries koki menesi, tai kuo puikiausiai issilaike, nors buvo vasara. biggrin.gif Parduotuvese, manau, zymiai ilgiau isbuna. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandra--mandra @ 2009 02 10, 10:34)
nepykit, bet man vyniojimas saldainių i tokius uiversalius popieriukus kaip ir netenka prasmes. man arba su jaunuju foto turi buti, su data, kad jau tokie vardiniai, vienetiniai,,.,arba tada jau paprasti smile.gif

as ir uz tai kad saldainiai arba arba su foto ir vardiniai arba jau paprasti betkokie.
nes kitaip prasmes netenka ir netaip ispudingai atrodo.
Atsakyti