Įkraunama...
Įkraunama...

Apie Amway

QUOTE(sollo @ 2009 02 13, 21:18)
kai ji nusipirkau tryniau tryniau ir nieko  schmoll.gif  galvoju ir vel s.... nusipirkau  doh.gif
o pasirodo ji reikia uzpylus palaikyt apie 30min. o tada tai  thumbup.gif  su juo ir vonia,kriaukle pasveiciu  thumbup.gif

Man tai jis nepatinka, ir netaupus ir neisvalo gerai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasiliukas @ 2009 02 13, 21:28)
Man tai jis nepatinka, ir netaupus ir neisvalo gerai  blush2.gif

as kai ismokau tai gerai,klozeto vidu taip aplieju nuo virsaus tuo snapeliu apvarva,o po pusvalandzio tik sepeciu pamozoju ir viskas atsoka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sollo @ 2009 02 13, 21:18)
kai ji nusipirkau tryniau tryniau ir nieko  schmoll.gif  galvoju ir vel s.... nusipirkau  doh.gif
o pasirodo ji reikia uzpylus palaikyt apie 30min. o tada tai  thumbup.gif  su juo ir vonia,kriaukle pasveiciu  thumbup.gif

taip, reikia palaikyti, galima ir nakciai palikti. Veiksmingiausia, jei naudoji ji kasdien. Man tikrai labai geras jis ax.gif
O vonia, kriaukles (tiek keramikine, tiek skardine) valau su pieneliu. Jis dar uzdeda toki apsaugini sluoksni ir ne taip greitai apsinesa pavirsius. Pieneli kai pabandziau, tai nebeieskau jau kito kaitlentes valiklio, nes man jis nuvalo visus nesvarumus bigsmile.gif o anksciau skusdavau atsargiai britvute prikepimus doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Rasiliukas @ 2009 02 13, 21:28)
Man tai jis nepatinka, ir netaupus ir neisvalo gerai  blush2.gif

g.gif keista, kad neisvalo... ar suplakat ji pries naudojima? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bambyze @ 2009 02 13, 22:13)
taip, reikia palaikyti, galima ir nakciai palikti. Veiksmingiausia, jei naudoji ji kasdien. Man tikrai labai geras jis  ax.gif
O vonia, kriaukles (tiek keramikine, tiek skardine) valau su pieneliu. Jis dar uzdeda toki apsaugini sluoksni ir ne taip greitai apsinesa pavirsius. Pieneli kai pabandziau, tai nebeieskau jau kito kaitlentes valiklio, nes man jis nuvalo visus nesvarumus  bigsmile.gif  o anksciau skusdavau atsargiai britvute prikepimus  doh.gif
Papildyta:

g.gif keista, kad neisvalo... ar suplakat ji pries naudojima?  4u.gif

Suplaku blush2.gif Ir tikrai netaupus...
As WC valau su keliais laseliais LOC. Geriau uz ji man niekas nenuvalo blush2.gif
Atsakyti
Sveikos Amway žinovės 4u.gif norėčiau pasiteirauti, gal kuri galit papasakoti smulkiau apie vitaminus Q10 g.gif šiaip čia reikia mamai, jos sveikatėlė silpnoka, problemos su širdim. Man rekomendavo šiuos vitaminus ir Omega 3, ar teisingai g.gif reiktų stiprint širdelę, patarkit 4u.gif ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Akvilexxx @ 2009 02 16, 10:28)
Sveikos Amway žinovės  4u.gif norėčiau pasiteirauti, gal kuri galit papasakoti smulkiau apie vitaminus Q10  g.gif šiaip čia reikia mamai, jos sveikatėlė silpnoka, problemos su širdim. Man rekomendavo šiuos vitaminus ir Omega 3, ar teisingai  g.gif reiktų stiprint širdelę, patarkit  4u.gif ačiū  4u.gif

Apie Q10 aš negirdėjau g.gif bent jau lenkiškoj linijoj schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Akvilexxx @ 2009 02 16, 11:28)
Sveikos Amway žinovės  4u.gif norėčiau pasiteirauti, gal kuri galit papasakoti smulkiau apie vitaminus Q10  g.gif šiaip čia reikia mamai, jos sveikatėlė silpnoka, problemos su širdim. Man rekomendavo šiuos vitaminus ir Omega 3, ar teisingai  g.gif reiktų stiprint širdelę, patarkit  4u.gif ačiū  4u.gif


Q10 prekiauja tik vokiska linija. man regis, Sollo dirba ar kazkaip kitaip susijusi su vokieciu linija. gali jos uzklausti.
aprasymas: padeda organizmui aprupinti lasteles energijos gamyba ir yra vienas is antioksidantu (veikianti kaip lipidinis antioksidantas pries laisvuosius radikalus). didele koncentracija aprupina organizma energija tiek, kiek jos maksimaliai isnaudoja musu raumenys ir organai.
vartojimas: patartina vartoti kartu su vitaminu E, nes susijunge jie papildo vienas kita ir veikia kaip antioksidantai, o lasteliu membranose kaip apsaugos faktoriai.
sie aprasymai istraukti is produktu aprasymo knygeles 2003-2004metu, 50 psl.

Omega3 tikrai tinkamas papildas stiprinti sirdele ir ne tik smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Akvilexxx @ 2009 02 10, 10:41)
Gal kuri galėtų pakomentuoti vitaminus vaikams, berods su vyšniom ar iš jų, nežinau tiksliai  blush2.gif domintų kiekis ir kainytė  ax.gif



QUOTE(donatele @ 2009 02 10, 11:48)
Vitaminas C 100 tabl. kaina 90 zlotu mirksiukas.gif  musu vaikams labai patinka, skanus ir veiksmingi thumbup.gif

Va šitie vitaminai,nuo kokio amžiaus skirti? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*finy* @ 2009 02 16, 14:14)
Va šitie vitaminai,nuo kokio amžiaus skirti?  unsure.gif

Aš saviškiui duodu nuo pusės metų, bet po pusę tabletės ax.gif ir ne kasdien...
O ant pakuotės rašoma nuo 4 metų tik dėl užspringimo pavojaus mirksiukas.gif Aš mažajam sutrinu ir su arbatyte sugirdau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo donatele: 16 vasario 2009 - 14:43
QUOTE(donatele @ 2009 02 16, 14:42)
Aš saviškiui duodu nuo pusės metų, bet po pusę tabletės ax.gif ir ne kasdien...
O ant pakuotės rašoma nuo 4 metų tik dėl užspringimo pavojaus mirksiukas.gif  Aš mažajam sutrinu ir su arbatyte sugirdau 4u.gif

Aišku.Mums greit 2 metukai,tai kai perskaičiau,kad nuo 4 truputuka išsigandau blink.gif Aš igi duodu po puse,nes tie vitaminai tai dydžio tokio nemenko thumbup.gif Labai ačiū už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
As taip pat dirbu su vokiska linija, yra tie vitaminai pas mus Q10, jei reikia galit kreiptis, padesiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dolli_: 16 vasario 2009 - 15:22
QUOTE(Dolli_ @ 2009 02 16, 15:21)
As taip pat dirbu su vokiska linija, yra tie vitaminai pas mus Q10, jei reikia galit kreiptis, padesiu  smile.gif

O koks vokiškos linijos puslapis ? g.gif
Atsakyti