Įkraunama...
Įkraunama...

Apie Amway

nu fain merdzynos user posted image
prisijuokiau iki soties user posted image
Papildyta:
griztant prie temos,
ar yra koks valiklis kalkems nuimti? arba su kuo Jus tai darot? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sollo @ 2009 02 18, 17:58)
nu fain merdzynos  user posted image
prisijuokiau iki soties  user posted image
Papildyta:
griztant prie temos,
ar yra koks valiklis kalkems nuimti?  arba su kuo Jus tai darot? ax.gif

LOC universalus man idealus siam reikalui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sollo @ 2009 02 18, 16:58)
griztant prie temos,
ar yra koks valiklis kalkems nuimti?  arba su kuo Jus tai darot? ax.gif

wc valikliu smile.gif



kažkaip moderatorė retai apsilanko šioj temoj cool.gif
Atsakyti
sutinku, kad WC valiklis puikiai salina nuo keramikos kalkes. jei neapleidi, tai ir LOC pienelis gerai "dirba" thumbup.gif
Atsakyti
Labai jau visi aplink giria tą Amway, o aš dar nieko nesu išbandžiusi blush2.gif
Mane labiausiai domintų kokia nors super duper priemonė kaitlentei valyti. Gal parekomenduotumėt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(VelDan @ 2009 02 18, 18:30)
Labai jau visi aplink giria tą Amway, o aš dar nieko nesu išbandžiusi  blush2.gif
Mane labiausiai domintų kokia nors super duper priemonė kaitlentei valyti. Gal parekomenduotumėt?  g.gif


na, nereiketu isivaizduoti, kad Amway priemones, kaip reklamoje....tik pabraukei ir viskas smile.gif reik ivertint sudeti, kvapa ir valymo rezultatus. taip sakau todel, kad zmones daznai tikisi stebuklu ir sveikatai nekenkia, ir lengvai bei greitai valo. kai stebuklai neivyksta, kaip reklamoje, tada sako, kad bloga produkcija.

as siulyciau universaluji LOC pieneli. juo ir kaitlente pasveisi, ir kriaukles, ir kranus. jei ant kaitlentes prikepe isbeges skystis, pienelio uzpili ir palaikai 15 min. su kempinele nuvalai. kartais rreikia pakartoti ar labiau patrinti. na, ir kaina sio pienelio nera didele + yra jam nuolaida siuo metu 4u.gif tiesa, ir kvapas nedirgina, ir galima be pirstiniu, bent jau as valydama mazesnius plotus nesimaunu (DEMESIO! rekomenduojama muveti pirstines dirbant su bet kokiom valymo priemonem.)
Atsakyti
QUOTE(VelDan @ 2009 02 18, 18:30)
Labai jau visi aplink giria tą Amway, o aš dar nieko nesu išbandžiusi  blush2.gif
Mane labiausiai domintų kokia nors super duper priemonė kaitlentei valyti. Gal parekomenduotumėt?  g.gif

loc pienelis thumbup.gif su dish drops sveistukais atkrapstys bet ka ir nesubraizys smile.gif
gal kuri vyrui pirkot kanors is vyriskos linijos? mane domina skutimosi priemones...
ir dar maciau plauku modeliavimo skysti-gal kas bandet? jis nesulipina plauku?

poster_offtopic.gif jei turiu prisijungima prie pl linijos,tai ir prie de galiu prisijungt poster_offtopic.gif platinimu neuzsiimu,tai prisijungiu tik kai man reikia kokiu prekiu...
Atsakyti
QUOTE(jeila @ 2009 02 18, 17:59)
loc pienelis  thumbup.gif su dish drops sveistukais atkrapstys bet ka ir nesubraizys smile.gif
gal kuri vyrui pirkot kanors is vyriskos linijos? mane domina skutimosi priemones...
ir dar maciau plauku modeliavimo skysti-gal kas bandet? jis nesulipina plauku?

mano vyras naudoja peiliukus Himm (iseina pigiau negu Gillette, bet kazkaip uzsikemsa patys peiliukai) ir Tolsom kosmetika (prausiklis, tonikas ir pienelis) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(donatele @ 2009 02 18, 20:37)
mano vyras naudoja peiliukus Himm  (iseina pigiau negu Gillette, bet kazkaip uzsikemsa patys peiliukai) ir Tolsom kosmetika (prausiklis, tonikas ir pienelis)  ax.gif

o kaip greit uzsikemsa? o skuta taip pat kaip gillette? o TOLSOM™ Shave Gel gal irgi naudoja?
Atsakyti
QUOTE(jeila @ 2009 02 19, 08:50)
o kaip greit uzsikemsa? o skuta taip pat kaip gillette? o TOLSOM™ Shave Gel gal irgi naudoja?

Reikia praplauti po kiekvieno skutimo, bet siaip jau skuta gerai thumbup.gif naudoja Himm putas, ju labai ilgam uztenka doh.gif
Atsakyti
Sveiki as noreciau tapti amway konsultante,
gal kas galite padeti. Esu is Telsiu.
juoduliuks@gmail.com 4u.gif
Papildyta:
Negi Telsiai toks uzmirstas miestas? unsure.gif unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Baronka @ 2009 02 18, 16:18)
bigsmile.gif as siuo metu parduodu dar pigiau bigsmile.gif kaunas - vilnius, prasom i az wink.gif wub.gif
nu ka as zinau... amway tikriausiai dirba... o liniju juk yra ivairiu: rusiska, lenkiska, vokiska, austrijos... lenkiska, matyt reikstu tai, jog prekes atkeliauja is lenkijos sandeliu g.gif



pasirases licenzija , gauni numeri, turint ta numeri tau amway paskaiciuoja uzdarbi kuri perveda gale menesio, neikas is taves jo neatims viskas paskaiciuota sistemoje, pagal pavarde, asmens koda, licenzijos nr..
jei siaip platinate nusipirke ir perdavinejant tai gaunate tik skirtuma o to kito uzdarbio kuri paskaiciuoja internete kaip ji gausite?, kaip ir nera kazkokios garantijos ...as taip manyciau...
Atsakyti