Įkraunama...
Įkraunama...

Apie Amway

QUOTE(spiglys @ 2009 02 16, 15:30)
O koks vokiškos linijos puslapis ? g.gif

reikia tureti pakvietima tada i ja ilysi ir viska matysi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolli_ @ 2009 02 16, 15:37)
reikia tureti pakvietima tada i ja ilysi ir viska matysi  mirksiukas.gif

Neseniai duskutavom, kad čia jokia vokiška linija. Tiesa prekes iš vokietijos , bet dirbat ne sau , kažkokiam diedukui verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(spiglys @ 2009 02 16, 15:59)
Neseniai duskutavom, kad čia jokia vokiška linija. Tiesa prekes iš vokietijos , bet dirbat ne sau , kažkokiam diedukui verysad.gif

aj kam dirbam tam, man svarbu kad tai yra ne lenkiska o vokiska, kazkaip prie lenkiskas prekes esu nusiteikus ne kaip...
Atsakyti
prekes nera lenkiskos, ir jos gaminamos ne Lenkijoje...tik sandeliuojama bei lipdomos etiketes...
Atsakyti
QUOTE(MindaugasK. @ 2009 02 16, 21:56)
prekes nera lenkiskos, ir jos gaminamos ne Lenkijoje...tik sandeliuojama bei lipdomos etiketes...


o kaip tada lenkiska linija dirba sau? kaip jus galite irodyti, kad esate lenkijos pilieciai ir kaip amway jums suteikia tada apdovanojimus ir tt g.gif
Papildyta:
merginos, o koks skirtumas kas dirba kam? prekes tai geros visos smile.gif
ar manote, kad skiriasi kas labai? as vokiskas naudoju ir galiu jums pasiulyti smile.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samba_lt: 18 vasario 2009 - 13:36
QUOTE(samba_lt @ 2009 02 18, 13:35)
o kaip tada lenkiska linija dirba sau? kaip jus galite irodyti, kad esate lenkijos pilieciai ir kaip amway jums suteikia tada apdovanojimus ir tt  g.gif
Papildyta:
merginos, o koks skirtumas kas dirba kam? prekes tai geros visos  smile.gif
ar manote, kad skiriasi kas labai? as vokiskas naudoju ir galiu jums pasiulyti  smile.gif


nieko nesupratau... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Baronka @ 2009 02 18, 15:15)
nieko nesupratau... g.gif

biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(donatele @ 2009 02 10, 12:48)
Vitaminas C 100 tabl. kaina 90 zlotu mirksiukas.gif  musu vaikams labai patinka, skanus ir veiksmingi thumbup.gif



as tai rekomenduociau gerti multivitaminus apelsinu skonio(11vitaminu juose), vaikiski bet gali gerti ir suaugusieji, (pati geriu, tiksliau kramtau, man labai skanus, nes nemegstu ryti tableciu, tai man jie alternatyva;))suryju valgio metu 2 tabletes, o vaikam nuo 4m 1tablete.
kaina ju 120tableciu 79 lt

jei kas domisi , esu Kaune, prasom i a.z. ax.gif
Atsakyti
o kas yra lenkiska linija ir kam ji dirba? smile.gif
Atsakyti
As tai buvau i indiska linija ilindusi. Ten irgi neblogu prekiu yra, ir tokiu kokiu per lenkiska negausi. Kas nori prie indiskos linijos? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(samba_lt @ 2009 02 18, 13:35)
o kaip tada lenkiska linija dirba sau? kaip jus galite irodyti, kad esate lenkijos pilieciai ir kaip amway jums suteikia tada apdovanojimus ir tt  g.gif
Papildyta:
merginos, o koks skirtumas kas dirba kam? prekes tai geros visos  smile.gif
ar manote, kad skiriasi kas labai? as vokiskas naudoju ir galiu jums pasiulyti  smile.gif

O yra skirtumas ar dirbi samdomą darbą ir dirbi įmonės savininkui ar turi pats firmelę ir dirbi sau ? Čia tik kaip pvz. Taip ir su Amway. Pasirašai sutartį su lenku atstovybe ir gauni prisijungimus prie oficialios kompanijos svetainės.
Antru atveju ar pasirašot oficialią kokią nors sutartį? Man, kai prieš porą metų davė prisijungimus prie tos omni svetainės , lyg jokios sutarties nedavė. Nepamenu dabar. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spiglys: 18 vasario 2009 - 15:16
QUOTE(lietuvaite9 @ 2009 02 18, 15:03)
as tai rekomenduociau gerti multivitaminus apelsinu skonio(11vitaminu juose),  vaikiski bet  gali gerti ir suaugusieji, (pati geriu, tiksliau kramtau, man labai skanus, nes nemegstu ryti tableciu, tai man jie alternatyva;))suryju valgio metu 2 tabletes, o vaikam nuo 4m 1tablete.
kaina ju 120tableciu  79 lt

jei kas domisi , esu Kaune, prasom i a.z. ax.gif


bigsmile.gif as siuo metu parduodu dar pigiau bigsmile.gif kaunas - vilnius, prasom i az wink.gif wub.gif

QUOTE(samba_lt @ 2009 02 18, 15:08)
o kas yra lenkiska linija ir kam ji dirba?  smile.gif


nu ka as zinau... amway tikriausiai dirba... o liniju juk yra ivairiu: rusiska, lenkiska, vokiska, austrijos... lenkiska, matyt reikstu tai, jog prekes atkeliauja is lenkijos sandeliu g.gif
Atsakyti