Įkraunama...
Įkraunama...

Apie Amway

QUOTE(bambyze @ 2009 03 30, 21:15)
tas svelnus pienelis tai tikrai nerealus  wub.gif  wub.gif  man turbut nr. 1 is valymo priemoniu  rolleyes.gif nu ir orkaiciu valiklis, aisku  smile.gif


O aš beveik išvis neturiu kur to pienelio naudoti. Stikl.keram.kaitlentės neturiu, tai plytą valau su orkaičių valikliu. Šitas tai thumbup.gif . O visą kitą su zoom arba LOC.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Redvita: 31 kovo 2009 - 19:07
QUOTE(Redvita @ 2009 03 31, 20:06)
O aš beveik išvis neturiu kur to pienelio naudoti. Stikl.keram.kaitlentės neturiu, tai plytą valau su orkaičių valikliu. Šitas tai thumbup.gif . O visą kitą su zoom arba LOC.

tai ir nereikia visu valikliu naudoti, reikia prisitaikyti pagal poreikius smile.gif As pvz. Zoom nenaudoju, na man jo nereikia ax.gif

tiesa, gal kas patartu, kaip isplauti teflonines keptuves vidu? Prikepe prie krasteliu, neissiplauna unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bambyze: 31 kovo 2009 - 19:26
Noreciau atsiliepimu apie vitaminus skirtus odai,plaukams ir nagams.Gal kas bandet?Verta pirkt?
Atsakyti
QUOTE(zebrina @ 2009 04 01, 09:12)
Noreciau atsiliepimu apie vitaminus skirtus odai,plaukams ir nagams.Gal kas bandet?Verta pirkt?

Verta 4u.gif jau po keliu savaiciu jauciasi efektas, plaukai nustoja slinkti, sustipreja nagai, igauna sveika blizgesi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zebrina @ 2009 04 01, 10:12)
Noreciau atsiliepimu apie vitaminus skirtus odai,plaukams ir nagams.Gal kas bandet?Verta pirkt?



geri, einu uzsisakysiu ir sau kad plaukai neslinktu, nes neuztenka tik plauka tepti viskuo is virsaus reik jam ir is vidaus kazka duoti:)
Papildyta:
QUOTE(starke @ 2009 03 31, 18:37)
LOC universalus man irgi tinka tik tusinukui isvalyti nuo sienu ir grindim plauti  doh.gif



as demem naudoju daznai kai kuo uzsidrebiu iskart neksietsu LOcu patepu porai valandu arba loc servetele kad deme neisiskverbtu, visada pirmoji pagalba man:)
Atsakyti
o kur galeciau rasti kokias kainytes amway kai kuriu prekiu kurios mane domina? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rozetuke @ 2009 04 01, 11:50)
o kur galeciau rasti kokias kainytes amway kai kuriu prekiu kurios mane domina?  4u.gif

Parasiau i az 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zebrina @ 2009 04 01, 10:12)
Noreciau atsiliepimu apie vitaminus skirtus odai,plaukams ir nagams.Gal kas bandet?Verta pirkt?


Verta, bet greito efekto nesitiketi smile.gif katrybe - dorybe smile.gif

QUOTE(Rozetuke @ 2009 04 01, 11:50)
o kur galeciau rasti kokias kainytes amway kai kuriu prekiu kurios mane domina?  4u.gif


www.amway-produkcija.blogspot.com, dauginti is zloto kurso 4u.gif darau nuolaidas smile.gif
Atsakyti
Dar griztant prie universalaus LOC panaudojimo. Jis tinka atnaujinti papuosalams is aukso ir sidabro - reikia pamerkti nakciai i indeli su neskiestu locu, ir ryte nuplauti. O ta loca, kuriame mirko, galima sunaudoti kitur - namams plauti, gelems lieti ir t.t., nes jis nesusitersia, nieko jam nepasidaro, buna pilnai tinkamas naudojimui. Ir dar viena paskirtis - pilti i vandeni ir naudoti automobilyje kaip langu valymo skysti (2 paspaudimai/5l vandens), vyras jau vazineja su tokiu skiediniu, ir visai patenkintas smile.gif Sekantis etapas bus pirkti specialu automobilini skysti, kuris padengia masinos stikla tokia plevele, kad ant jo nebesilaiko vanduo, iskart nubega, todel per lietu nereikia net valytuvu. Skamba kaip is fantastinio filmo - nelabai tikisi. Todel butinai ateityje isbandysime ir pasidalinsime ispudziais smile.gif
Atsakyti
Su melagiu diena visus 4u.gif
Gal kas galetumet atsiusti man vitaminu Nutrilite Daily smulku aprasyma, ko ir kiek ten yra? Mineralu, vitaminu ir pns.
Ir ar galima su LOC pieneliu valyti vonioj plyteles? Ar jis tinka tik kriaukles kranams valyt?
Sirdingai aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnieska111 @ 2009 04 01, 15:36)
Su melagiu diena visus  4u.gif
Gal kas galetumet atsiusti man vitaminu Nutrilite Daily smulku aprasyma, ko ir kiek ten yra? Mineralu, vitaminu ir pns.
Ir ar galima su LOC pieneliu valyti vonioj plyteles? Ar jis tinka tik kriaukles kranams valyt?
Sirdingai aciu  4u.gif

vit. a - 350 mikrogramų
beta karoteno - 2,1 mg
vit. e - 10 mikrog
vit. d - 2,5 mikrog
vit. b1 - 1,2 mg
vit. b2 - 1,8 mg
niacino - 20 mg
pantoteno r. - 9 mg
vit. b6 - 1,4 mg
folio r. - 200 mikrog
vit. b12 - 2 mikrog
biotino - 100 mikrog
vit. c - 45 mg
kalcio - 265 mg
magnio - 109 mg
geležies - 10 mg
vario - 1,6 mg
jodo - 140 mikrog
cinko - 18 mg
mangano - 4 mg
fosforo - 116 mg


pienelis tinka ir plytelėms, ir kranams, ir kriauklėms.
Atsakyti
Pasidalinsiu patirtim.
Susiterliojo mano bambikiniai padekliukai virtuvej. Pasveiciau juos su kempinele ir vonios valikliu, palikau kad pastovetu, nuploviau, padzioviau ant radiatoriasu. Rezultatas puikus.
Atsakyti