Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

Sveikutes,
jau senokai stebiu sia tema , pasinaudoju labai gerom idejom, kadangi as virtuveje svecias, uzsuku i ja tik 1 karta i savaite blush2.gif, bet butent is cia as daug ko ismokau 4u.gif , tai gi noriu ir pademonstruoti blush2.gif, jeigu ne i tema smarkiai nepykit sios dienos pietus +vakariene


Klakutienos saltiena ir kibinai blush2.gif recepta kibinu nusiziurejau cia,o kalakutienos saltiena improvizavau: 3 val viriau kalakutienos kaklelius, kaulelius turputi krutineles, dejau morkas, svoguna , cesnaka , pipira, viska perkosiau ir ispilsciau i indelius ir stai rezultatas blush2.gif Viska dariau pirma karta ax.gif
Papildyta:
sorry pamirsau kibinus prisegti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Briliantas @ 2009 02 08, 13:18)
Spageti...


super smile.gif

QUOTE(aguonele @ 2009 02 08, 16:20)
As isbandziau siandien DOLMAs


idomu labai,o tie lapai nera rugstus?
Atsakyti
Labai prašau nedėti tokio dydžio nuotraukų, kad jos iškraipo visą puslpaį, nes tokiu atveju imsiu ir trinsiu visą žinutę lauk. O būtų gaila. Be to, komentuojant, necituokite viso recepto su visa nuotrauka, apsunkinate skaitymą bei apkraunate forumą. Iš anksto ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Kvakuska @ 2009 02 08, 16:54)
Sveikutes,
jau senokai stebiu sia tema , pasinaudoju labai gerom idejom, kadangi as virtuveje svecias, uzsuku i ja tik 1 karta i savaite  blush2.gif, bet butent is cia as daug ko ismokau 4u.gif , tai gi noriu ir pademonstruoti  blush2.gif, jeigu ne i tema smarkiai nepykit sios dienos pietus +vakariene
Klakutienos saltiena ir kibinai  blush2.gif recepta kibinu nusiziurejau cia,o kalakutienos saltiena improvizavau: 3 val viriau kalakutienos kaklelius, kaulelius turputi krutineles, dejau morkas, svoguna , cesnaka , pipira, viska perkosiau  ir ispilsciau i indelius ir stai rezultatas  blush2.gif Viska dariau pirma karta  ax.gif
Papildyta:
sorry pamirsau kibinus prisegti  smile.gif

saltiena mielai suvalgyciau smile.gif jau senokai beviriau ax.gif
Atsakyti
Sveikos batareikos 4u.gif
Seniai buvau.Man gėda.Atgailauju.Žadu pasitaisyti 4u.gif
Paskaičiau čia jūsų komentarus dėl nuotraukų.Aš dalyvauju tame konkurse.Mano nuotraukų ten tikrai daug.Visos ir čia matytos.Konkursas pasibaigė.Dabar vasario 16 esam kviečiamos į restoraną, kur bus rinkimai kas laimės metų prizą.Manau labai nesąžininga naudoti kitų nuotraukas.Pamačius Srovės nuotrauką aš pagalvojau kad tai ji dalyvauja tame konkurse.Nes jos nuotrauką iš karto pažinau....Galvoju reikia parašyti portalui anonsas.lt ir viską išdėstyti smile.gif Ką jus manot?
Atsakyti
Pasirodysiu ir aš ką šiandien prigaminau blush2.gif

Šviežių kopūstų sriuba.
Į nuvirtą kulšelių sultinį supjaustom kopūstą, sutarkuojam morką, svogūno truputuką ir priekonių pagal skonį...paprasčiau nebūna smile.gif
user posted image

Baklažanų troškinys (ar kaip čia pavadinti g.gif )

1 baklažanas, vištienos file, saliero stiebas apkepami, tada atskirai keptuvėje porą minučių pakepamas smulkintas čili pipiriukas, svogūno laiškai, česnako 3-4 smulkintos skiltelės, tada viskas sumaišoma ir užpylus 2 v. šaukštus sojos padažo, 1 v. šaukštą acto, 4 šaukštus vandens ir cukraus pagal skonį ir patroškinama. Aš dar užpilu šiek tiek sezamo sėklų ir truputį krakmolo, kad viskas "sukibtų" ax.gif

user posted image

Čia virtos kulšelės iš kurių sultinio vėliau viriau sriubą. Kadangi virtos jos man tokios be skonio, tai aš jas pakepinau įdėjau kepintą svoūną, įpyliau porą samčių sriubos skysčio ir pridėjus miltų ir grietinės padariau tokį padažiuką essen.gif

user posted image
Oi, kokia purvina lėkštė doh.gif

O čia supermamos receptas ax.gif . Vištienos suktinukai
Išmušiau su plaktuku lotuliukas.gif vištos krūtinėlę, pridėjau druskos, prieskonių, patepiau majonezu, užbarsčiau tarkuoto sūrio, džiovintų slyvų ir graikinių riešutų, belekaip susmaigsčiau dantų krapštukais ir kokiam pusvalandžiui į orkaitę. Valgėm su virtom bulvėm ir marinuotais agurkėliais (labai gražiai paserviruoti nespėjau, nes labai jau skubėjau valgyti ax.gif )

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inga654: 08 vasario 2009 - 18:27
QUOTE(Elena @ 2009 02 08, 19:21)
[color=purple]Sveikos batareikos  4u.gif

Geru zmoniu deka, surasta kaltininke, kuri atsiprase ir pazadejo pati parasyti anonsui, kad svetimas nuotraukas, kurias ji naudojo savo tikslams pasiekti, pasalintu.Bet vistiek aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2009 02 08, 16:20)
As isbandziau siandien DOLMAs (kadangi lapai jau gulejo pusmetis nupirkti ..)

Nu jau cia skanumelis essen.gif ,tik kur lietuvoje gauti tu lapu g.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2009 02 08, 16:20)
As isbandziau siandien DOLMAs 


aguonele, o koks tu lapu skonis, turi koki specifini? blush2.gif nesu niekad ragavus blush2.gif bet patiekalas labai skaniai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
uoi kaip noreciau pries nakti vistienos suktinuku bigsmile.gif
Smagu,kad del nuotrauku viska issiaiskinot 4u.gif
Atsakyti
4u.gif
nu skoni sunku apsakyti,as buvau ragavus ju pas turkus,delto zinojau ka darau.gal sakyciau truputi rugstelna g.gif bet ne daug,as dar ir citrinos gi dadedu lotuliukas.gif patinka kad ir saltus sau kramsnoji ir skanu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aguonele: 08 vasario 2009 - 22:36
klausiu tų, kurios darė dešreles širdelės formos biggrin.gif kokias geriau imt, kad neišsipūstu ir pan... ta prasme, kad širdis gautųsi nedeformuota biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti