Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(Elena @ 2009 02 21, 12:14)
JOLKA999 atiduodi savo tortą, Briliantas kiaušinius...ir aš nieko jums nedarysiu  lotuliukas.gif

o gi palauk Velyku, atsivalgysi tu kaiusu mirksiukas.gif


Jolka aciukas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitulka @ 2009 02 21, 10:27)
Kotletukai suvynioti i vistos skuryte blush2.gif

va cia tai man skaniai skamba thumbup.gif
JOLKA999 labai gera ideja su tuo tortuku thumbup.gif
Atsakyti
Kaip visada, mergaites, saunuoles thumbup.gif Ir tortukai, ir kotletukai, ir vistyte, ir zuvyte ... kazka dar tikriausiai praleidau g.gif Viskas labai graziai ir skaniai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
ogo kiek prigaminot thumbup.gif Saunuoles 4u.gif
Atsakyti
Merginos, kaip jus gaminat ryžius, kad jie nesulimpa?
Gal reikia specialiai kažkurios rūšies ryžius pirkti?
Atsakyti
Ziuriu cia dauguma megsta pangasiju file, bet man ja viena karta pagaminus atsoko noras, nes trenke dumblu is tolo, nezinau gal ja mirkyti reikia g.gif , sveciams patiko kazkodel tai bet man schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Voveruška @ 2009 02 21, 14:11)
Merginos, kaip jus gaminat ryžius, kad jie nesulimpa?
Gal reikia specialiai kažkurios rūšies ryžius pirkti?

as perlieju juos saltu vandeniu... ax.gif
Atsakyti
Voveruska, parduotuvese yra pavadinimu: plikyti ryziai tai tie nelimpantys yra bigsmile.gif , visada juos perku
Atsakyti
QUOTE(Voveruška @ 2009 02 21, 12:11)
Merginos, kaip jus gaminat ryžius, kad jie nesulimpa?
Gal reikia specialiai kažkurios rūšies ryžius pirkti?

taip, pirk plikytus ryzius ir noredama ju nesulipinsi biggrin.gif nors ir ilgai verdant niekad nesukris i kose cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerytė: 21 vasario 2009 - 13:50
QUOTE(Bitulka @ 2009 02 21, 10:27)
Vakarykste vakariene

Kaip skanu ir as noriu padaryti,bet vat nerandu skuru pirkti,anksciau pardavinedavo,o dabar niekur nerandu

QUOTE(JOLKA999 @ 2009 02 21, 10:59)

Koks fainas torciukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2009 02 21, 11:01)
tortas
tikrai skanus uzkandis.


g.gif

QUOTE(Kvakuska @ 2009 02 21, 13:32)
Ziuriu cia dauguma megsta pangasiju file, bet man ja viena karta pagaminus atsoko noras, nes trenke dumblu is tolo, nezinau gal ja mirkyti reikia  g.gif , sveciams patiko kazkodel tai bet man  schmoll.gif


va va, mano vyro seima visada tik ta ir teperka kai syki pabande, ir vyriokui patinka irvisi labai giria, na o man schmoll.gif nezinau kas ten nepatinka, gal irgi kazkuom trenkia, gal rieboka, nu ot netinka skonis nors tu ka schmoll.gif
Atsakyti
Makaronų apkepas su grybais ir šonine.

user posted image

Apviriau spageti. Keptuvėje iš pradžių sudėjau pjaustytą karštai rūkytą šoninę, kai apkepė sudėjau pusžiedžiais pjaustytą svogūną, dar vėliau pjaustytus pievagrybius ir viską patroškinau. kitoje keptuvėje pakepinau apie pusė galvutės kapoto česnako, tuomet pridėjau pjaustytų žalių pomidorų ir baziliko, ir viską patroškinau, kol pomidorai sukrito.
Į skardą dėjau sluoksnį makaronų, tuomet sudėjau troškintus grybus su šonine, ant viršaus pomidorus su česnaku, tuomet likusius makaronus. Viršų aptepiau majonezu ir į orkaitę. Maždaug po 20 min ištraukiau apibarsčiau sūriu ir dar keliom min į orkaitę.
Prieš patiekiant apibarsčiau svogūno laiškais 4u.gif
Atsakyti