Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(Mumuke @ 2009 02 21, 19:46)
Sveikos, šiandien dariau bulvių žagarėlius (receptas iš vienos knygos):



(apie tikslias proporcijas neklauskite, nes dariau "iš akies")

Paruošimas:
Iš pradžių reikia išvirti bulves (aišku, vandenį reikėtų pasūdyti). Išvirus palaukiame, kol atvės ir sugrūdame. Pridedame vegetos (pagal skonį). Vėliau įmušame kiaušinį ir įberiame miltų, gerai išmaišome. Tada su visa mase elgiamės taip pat, kaip ir su miltine tešla. Iškočiuojame ir supjaustome rombeliais, tada vidury jų išpjauname ruoželius. Tokį darinį kepti reikėtų aliejuje. Vėliau reikėtų padėti ant servetėlės, kad sugertų visą aliejų. Skaniausia valgyti su grietine.

user posted image

as is mociutes ismokau ,tai kepu tokios mases rombukus keptuveje ir vadiname juos "bundukais " biggrin.gif irgi labai skanu ,ant iskeptu uzdedu sviesto ir palaikau inde ,kad suminkstetu smile.gif
Atsakyti
sveiki.esu pastovi skaitytoja,jau kiek ideju esu is cia pasisemus.tai nutariau parodyt musu siandieninius pietus blush-anim-cl.gif2:sonkauliukus apviriau,sutepiau pomidoru padazu,ivairiais prieskoniais.leidau pastoveti.ir i orkaite.iskepa greit,ir buna minksta,nes jau apvirta mesa.bulvytes perpjoviau pusiau,apibarsciau bulviu prieskoniais,sumaisiau su aliejumi.ir viskas [u
rl=http://www.ipix.lt/desc/64533787]user posted image[/url]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inrisa: 21 vasario 2009 - 20:37
QUOTE(Kvakuska @ 2009 02 21, 12:32)
Ziuriu cia dauguma megsta pangasiju file, bet man ja viena karta pagaminus atsoko noras, nes trenke dumblu is tolo, nezinau gal ja mirkyti reikia  g.gif , sveciams patiko kazkodel tai bet man  schmoll.gif

Na va kas liecia pengasiju file tai man ir tas pats schmoll.gif
O namiskiams labai patinka ir gaminu pagal recepta kotletukus berods Sroves cia sedevras aciu jai thumbup.gif
Atsakyti
Makaronai su "ziemos" darzovemis ir pesto padazu

user posted image


reikes:

apie 150 gr bet kokiu makaronu
1 raudono svoguno
1 raudonos paprikos
1 pankolio gumbo
3 saukstu cesnakinio aliejaus (pora skilteliu cesnako ishspauskite i alyvuogiu alieju)
8 juoduju alyvuogiu
3 anciuviu file
pesto padazo

makaronus isvirti pagal nurodymus ant pakelio
darzoves susmulkinti ir uzpylus aliejumi palaikyti apie 10 minuciu, kad pasimarinuotu
ikaitinti keptuve, sudeti darzoves ir pakepti apie 6-8 minutes sudeti makaronus, smulkinta anciuviu file ir alyvuoges. gerai ismaisyti ir palaukti kol viskas susils.
uzdeti sauksteli pesto padazo ir patiekti.
Skanaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laivite @ 2009 02 21, 21:00)
Na va kas liecia pengasiju file tai man ir tas pats schmoll.gif
O namiskiams labai patinka ir gaminu pagal recepta  kotletukus berods Sroves cia sedevras aciu jai thumbup.gif

o mes siandien valgem pengasija smile.gif ,dabar ja gaminu tik taip ,nes rieboka ji :
sumarinuoju zuvies prieskoniais ir citrinos uzspaudziu .Tada viska dedu ant folijos :bulves grezineliais (prieskoniai -druska ir krapai ),ant virsaus pengasija ,ant jos svogunus grezineliais(prieskoniai -druska ir juodi pipirai ) ,ant ju saldytu darzoviu (siandien dejau labai paprastas ,siaip labiausiai patinka zirneliai su morkiukais ) ir kepu pagal nuojauta :)30-40 min. Ant iskepto kepsnio uzsipilam Spilvos Citrinini padaza smile.gif Foto neplanuota ,gal nevykus blush2.gif
user posted image
dabar tai musu megiamiausias zuvies patiekalas biggrin.gif
user posted image

Atsakyti
Vistienos suktinukai su suriu ir marinuotais agurkiukais ax.gif

Emiau dvi vistos krutineles ismusiau mesyte,kaip karbonadui, paprieskoniavau, truputi cesnakelio, tada dejau supjaustyta riekutemis marinuota agurkiuka ir surio gabalioka, suemiau galus ir uzsmeigiau pagaliukais, tada tuos suktinukus pamirkiau kiausinio plakinyje ir dziuveseliuose pora kartu. Apviriau truputi bulvytes, dejau i kepimo inda suktinukus, bulvytes, pasmulkinto pomidoro ir paprikos, paprieskoniavau darzoves ir apliejau alyvu aliejum. Kepiau uzdengta folija apie 25 min. 190 laipsniu orkaiteje, atidengiau ir dar kepiau kol apskrudo. ax.gif
Skanaus essen.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
makaronai- kokie sveikuolishki wub.gif
zuvyte- jauciu sultinga.. wub.gif
kepsniukai- su niam idaru, liux!
Atsakyti
QUOTE(balanduke @ 2009 02 21, 21:15)
Makaronai su "ziemos" darzovemis ir pesto padazu


Kokie makaroncikai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(balanduke @ 2009 02 21, 18:58)
Zuvies risotto su citrina ir zolelemis

man nesigauna paciai skaniai pasidaryti verysad.gif arba perverdu arba nedaverdu doh.gif o tavo tai neatsisakyciau... ax.gif

QUOTE(jurgice @ 2009 02 21, 22:17)
o mes siandien valgem pengasija  smile.gif

ir mano skoniui ax.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Vakar dienos pietūs - marinuota kalakuto kulšelė.
1,5 kg. kalakuto kulšį įtryniau su druska, pipiras, prieskoniais paukštienai, palaikiau šaldytuve parą. Tada įdėjau į kepimo maišą (ar kaip jis ten vadinasi... rolleyes.gif ) ir kepiau 200 laipsnių karštumo orkaitėje dvi valandas. Kai pakepė pusvalandį, šalia ketvirčiais pripjausčiau bulvių, apibarsčiau priekoniais ir kmynais.
user posted image
user posted image

Garnyrui pekino pekino kopūsto salotos, užpiltos medaus, acto ir alyvuogių aliejaus mišiniu ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Inga654 @ 2009 02 22, 09:29)
Vakar dienos pietūs - marinuota kalakuto kulšelė.
1,5 kg. kalakuto kulšį įtryniau su druska, pipiras, prieskoniais paukštienai, palaikiau šaldytuve parą. Tada įdėjau į kepimo maišą (ar kaip jis ten vadinasi... rolleyes.gif ) ir kepiau 200 laipsnių karštumo orkaitėje dvi valandas. Kai pakepė pusvalandį, šalia ketvirčiais pripjausčiau bulvių, apibarsčiau priekoniais ir kmynais.
user posted image


niam wub.gif
A taip ilgai kepė g.gif
Atsakyti