Įkraunama...
Įkraunama...

Simbolinė dovanėlė auklei

QUOTE(nerile @ 2005 11 14, 14:22)
Per savo ilga gyvenima esu padariusi isvadu, kad labai ne kas gauti ceki, o juolab ceki kokiai tai paslaugai sad.gif Turim mes savo paslaugu palete, vienos renkasi viena, kitos- kita, savo kosmetologes, kur dazniausiai einam ir gal zmogus niekada nedaro kokio veido valymo, masazo ar depiliacijos, o uz ta 30Lt gal apsimoketu telefono saskaita. Taip kad maza simboline dovanele+vokelis- idealu drinks_cheers.gif


Mes kalbame apie du skirtingus dalykus. As gi sakiau, kad padovanoti paslauga tai, kuri galbut to visai iprastai nesidaro. Pvz., mano mama gyvenime nera dariusis veido masazo, taigi kokia cia kalba apie kosmetologu ir paslaugu sava pasirinkima g.gif Cia zmogui galima suteikti pirmuju maloniu ispudziu!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kvaida: 13 gruodžio 2005 - 09:40
Galit kavos geresnes, raudono vyno ir saldainiu mirksiukas.gif
Atsakyti
4u.gif manau geriausia dovana pinigai,ji pati nuspres kaip juos panaudos.Gal jai tikrai visai tos kosmetikos ir nereikia
Atsakyti
QUOTE(Springlet @ 2005 12 13, 14:16)
Galit kavos geresnes,  raudono vyno ir saldainiu  mirksiukas.gif

Taigi čia auklė, o ne gimdymo namų seselė laugh.gif Kam ta kava?
Kažkas pasiūlė "Drogo" čekį, mol nereikės kosmetikos, nusipirks ką nors buičiai. Skalbimo miltelių? Ar dėmių valiklio? rolleyes.gif
Jei išgalite, tai tikrai geriausia pinigėliais + simbolinė, auklėtinį primenanti, dovanėlė.
Atsakyti
Pvz. artėjančių švenčių proga aš padovanosiu 2 bilietus į teatrą (kad kartu su kuo nueitų) ir pridėsiu simboliškai pinigų vokelį blush2.gif Kai auklė buvo jaunutė, tai dovanodavau čekius, arba pinigus ir ką nors "papildomai - simboliškai": bilietus į kiną dviems, ką nors gražaus buičiai ir pan.
Atsakyti
AS TAI GRIEZTAI PRIES DOVANA -VOKELI.
Dovanos visas zavesys ir yra tame, kad ja padovanojate butent jus butent tam zmogui. O pinigai veido neturi. Na apsimokes ji ta saskaita ir pamirs
as tai siais metais tik simbooskai, nuopirkau druskos burbulu su eteriniais aliejais i vonia, nes zinau, kad ji labai megsta vonioj gulet.
O oinigelius siaip ar taip ji uz darba gauna,
Atsakyti
Mes dovanosim kalendoriu, specialiai padaryta su dukrytes nuotraukom. Na ir dar reiktu kazka pridet g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fanta @ 2005 12 21, 14:52)
Mes dovanosim kalendoriu, specialiai padaryta su dukrytes nuotraukom. Na ir dar reiktu kazka pridet  g.gif


O kur tokį padaryt galima?
Atsakyti
QUOTE(mirėja @ 2005 12 21, 14:22)
O kur tokį padaryt galima?


Man padare musu forumo dalyve Mike pukuotukas thumbup.gif Kreipkis i ja mirksiukas.gif Persiunti jai mieliausias foto, o ji sumaketuoja.
Atsakyti
Aš ilgai sukau galvą, ką padovanoti auklei Kalėdų proga. Niekada nedovanoju pinigų, bet šį kartą taip padarysiu. Su pinigais jai labai striuka, o pirkdama ką nors galiu ir nepataikyti. Lai nusiperka už tuos pinigus, kad ir maisto švenčių stalui. Esu tikra, kad bus patenkinta.
Atsakyti
dovanojau..ir rankinukus naujus...ir lauktuves is uzsienio...ir ka??..vistiek "apdare"(atsiprasau uz zodi) unsure.gif
Atsakyti
Aš vistik dovanojau vokelį su pinigėliais, kadangi gyvena ne prabangiai - pinigai jiems labiau reikalingi, nei lūpdažis ar masažas. O draugams, tai tikrai darau malonias dovanas.. mirksiukas.gif
Atsakyti