Įkraunama...
Įkraunama...

Grigas

šiaip jei čia svarstomas variantas antram sūnui, prie pirmojo tikrai gražiai derėtų, dar gvidas gražu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 02 09, 17:58)
o kaip manai, iš kur ta pavardė atsirado?  tongue.gif labai daug pavardžių kilo iš vardų  mirksiukas.gif
aš žinau 2 Grigus kaip pavardes - Žalgirio ex treneris ir kažkoks kunigas R. Grigas.
bet mūsų pavardė irgi tokia kaip vardas, nors ne visi žino, kad yra toks vardas, taigi man nekliūva.

Na siais laikais manes jokie vardai nebestebina schmoll.gif Bet man nekliuna mirksiukas.gif Kiekvienu teveliu reikalas kaip pavadinti savo atzalas 4u.gif Svarbu jiems grazu mirksiukas.gif
Atsakyti
šiaip skambėjimas gražus, toks rimtas, bet man irgi labiau pavardė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2009 02 09, 17:10)
šiaip jei čia svarstomas variantas antram sūnui, prie pirmojo tikrai gražiai derėtų, dar gvidas gražu  smile.gif


variantą jau turim kitą, bet aš labiau Grigo norėjau smile.gif o prie Jono viskas dera smile.gif
Atsakyti
schmoll.gif man kaip pravarde skamba blush2.gif
Atsakyti
man tai Grigas vardas smile.gif gal todėl,kad pirmą kartą jį išgirdau šiame eilėraštyje

BERŽELIO ŠIRDIS

Įsikoręs į berželį,
Grigas laužo šakeles,
O berželis svyruonėlis
Lieja ašaras gailias.

Grigas ašarų nemato,
Dar smarkiau berželį krato.
Tik staiga - šaka nulūžo...
Grigas krito ir sugniužo.

Grigas sriūbauja prie tako,
O berželis švelniai sako:

- Ar labai užsigavai?
Nors negeras tu buvai,
Bet berželis turi širdį -
Viską jaučia, viską girdi.

/K. Kubilinskas/
Atsakyti
Skambus... bet tikrai - atrodytų, jog žmogus pavarde prisistato, tikrai paklausčiau vardo po to.. g.gif
Atsakyti
Labai gražus smile.gif Visai be reikalo TB užprotestavo ax.gif
Atsakyti
Na man tai per viduriuką toks... ax.gif
Atsakyti
man kaip Gripas ax.gif bet vardas savotiskas,retas
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2009 02 10, 01:33)
man tai Grigas vardas smile.gif gal todėl,kad pirmą kartą jį išgirdau šiame eilėraštyje

Aš tai irgi visų pirma apie tą nepraustburnį Grigą pagalvojau... tongue.gif
Skambus vardas, bet... savo sūnui neduočiau huh.gif Net ne dėl to, kad pavardė. Mūsų pavarde taip pat daug kas vaikus vadina. Tiesiog... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Danielitaa @ 2009 02 22, 20:17)
man kaip Gripas  ax.gif  bet vardas savotiskas,retas

g.gif mano mergautine pavarde g.gif Grigaite... Tai jokiu asocijaciju su vardu man nekyla schmoll.gif
Atsakyti